0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bartek1817 Leo Messi. Zgadza się.

0

@Kitek1640 nie oki.

2

No to po meczu. Szkoda, ale to nadal my liderem :)

7

Złota piłka za ten strzał.

3

Jak dobrze, że Benzema i Vinicius wrócili do korzeni.

2

Ciekawe czy włoski gumożuj nie będzie rozmawiał o arbitrach po meczu.

3

2

Moja prawda futbolu po tej akcji: "Powrót Króla" xD

2

@KrwawiaceoczyVEB spektakularnie niecelne.

2

Ancelotti niszczy drużynę w drugim sezonie? Szok.

1

Mam silną wolę i nie odpalę meczu, także możecie być spokojni o wynik :)

27

Dla mnie to w ogóle nie powinien dostawać żadnej umowy, więc jak ma jakieś wąty to pokazać drzwi. Piłkarz na poziom średniaka La Liga, gdyby nie był wychowankiem, to już od dawna bujałby się po przeciętnych drużynach.

1

@SkilledHydra16 no i bardzo dobrze. Oby Bayern rozjechał ten śmieszny klubik.

14

@Ojciec5tkidzieci Ankara > Encara

1

Sorry, ale dla mnie nic to nie zmienia - Busquets musi odejść po sezonie. Pora odciąć tę pępowinę raz na zawsze. Oczywiście razem z nim pożegnać Albę i Roberto.

2

@Rust_Cohle no właśnie. Ta młodzież teraz taka się roszczeniowa zrobiła. Ja bym zawinął biznes na Twoim miejscu.

7

@VegetaPolska no to masz przyczynę. Stówa za konsultację, można gotówką, kartą, a nawet w naturze. Raty też możliwe.

14

@VegetaPolska to syndrom odstawienia Tindera.

1

2

@MesQueUnClub96 ojciec dotarł do domu?

3

@Rabakus za 120 milionów to sam bym go dowiózł na lotnisko. On nie jest teraz warty 40.

10

@Gomess rzadkie zdjęcie Xaviego Hernandeza na plaży w Mielcu.

0

@lucca87 w tym momencie żadnego z nich.

0

@LeoMessi1994 nie ze względu na De Jonga. Pedri i Gavi mogą. De Jong ma już 25 lat w jego wieku Busquets od dawna był klasowym defensywnym pomocnikiem. De Jong nim nie jest, ale jest bardzo dobrym piłkarzem.

0

Ten występ Lewego to tylko przeszkodził. Nic nie dał w tamtym meczu, a jeszcze mogą być problemy.

0

@require Perez szef.

2

@Kinginiesta nie zapomnijmy o Kounde, który przesiedział 2 mecze na trybunach, bo tak.

19

@Zoker Javier Tebas, debil La Liga*

2

@Ptasior no po odpadnięciu z Ligi Mistrzów wygrana w La Liga to jest obowiązek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?