0

@bebeto77 chyba maleje.

1

Kessie właśnie się spłacił.

3

Brawo Kessie! (Znaki)

2

Alba beznadziejne te wrzutki dzisiaj.

1

Raphinha powinien to zgrać..

0

Całkowicie poważnie. Dobry mecz Kessiego.

0

@Janiama bo przed mundialem to obrońcy mieli na niego wywalone i go nie pilnowali.. Prawda jest taka, że jest poważnie pod formą i tyle.

1

@tbas widziałeś jego "podania"?

11

Ja wiem, że Lewandowski jest przede wszystkim od strzelania bramek, ale to co on robi w ostatnich meczach z piłką przy nodze woła o pomstę do nieba. Niechlujny, niepewny i irytujący.

2

Dla mnie @VamosRakieta jest jakiś taki… chce robić z siebie taką wielką gwiazdę w Sevilli… Taki, jak to się mówi, "typowy Jugol", w garniturze i najważniejszy jest wygląd, nie sama gra

4

@VamosRakieta ja wiem, że starałeś się o czerwo, żeby dać nam szansę, ale nie przesadzaj.

1

Obrona i pressing super, ale atak dzisiaj to jest tragedia.

0

@MILOSZ_F22 grał jeszcze gorzej.

0

Nie podoba mi się Raphinha dzisiaj, mówiąc delikatnie.

1

On jest niemożliwy ten dzieciak xD

2

Nie wiem po co De Jong się kiwa w takiej sytuacji. Jest szansa fajnie wyjść spod pressingu..

9

Christensen jest przecudownym piłkarzem.

3

Pięknie Christensen. Jak profesor.

2

Nawet nie wiedziałem, że Kessie tak umie.

6

Wpadnie, prędzej czy później. Rozkręcają się.

1

Kessie to dobry piłkarz, dopóki nie dotyka piłki.

17

@VamosRakieta zmieniaj koszulkę, robota jest.

0

@pauletaa no zrobił sobie krzywdę, to co mamy innego robić? Cieszyć się?

3

Aż boli na sam widok

7

@MesQueUnClub96 może wtedy w końcu byś się stąd zawinął.
(musiałem xD wystawiłeś na pustą)

3

Real w łeb, City w łeb. To jeszcze tylko wygrana Barcelony i weekndzik udany.

0

@Encore bo City się skończyło.

0

To jest jeden z tych nielicznych meczów, kiedy liczę że Conte wygra.

5

@MesQueUnClub96 a do tego Gavi słynie tylko z biegania.

14

@MeMyselfAndI a dobra, to przynajmniej już wiem, że nie mamy o czym rozmawiać. Szybko poszło. "Gavi, który słynie z... biegania?" no trzymajcie mnie. Tak, kuwa słynie tylko z biegania, dlatego Wam strzelił bramkę i zaliczył asystę w jednym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?