Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bebeto77 chyba maleje.
1
Kessie właśnie się spłacił.
3
Brawo Kessie! (Znaki)
2
Alba beznadziejne te wrzutki dzisiaj.
1
Raphinha powinien to zgrać..
0
Całkowicie poważnie. Dobry mecz Kessiego.
0
@Janiama bo przed mundialem to obrońcy mieli na niego wywalone i go nie pilnowali.. Prawda jest taka, że jest poważnie pod formą i tyle.
1
@tbas widziałeś jego "podania"?
11
Ja wiem, że Lewandowski jest przede wszystkim od strzelania bramek, ale to co on robi w ostatnich meczach z piłką przy nodze woła o pomstę do nieba. Niechlujny, niepewny i irytujący.
2
Dla mnie @VamosRakieta jest jakiś taki… chce robić z siebie taką wielką gwiazdę w Sevilli… Taki, jak to się mówi, "typowy Jugol", w garniturze i najważniejszy jest wygląd, nie sama gra
4
@VamosRakieta ja wiem, że starałeś się o czerwo, żeby dać nam szansę, ale nie przesadzaj.
1
Obrona i pressing super, ale atak dzisiaj to jest tragedia.
0
@MILOSZ_F22 grał jeszcze gorzej.
0
Nie podoba mi się Raphinha dzisiaj, mówiąc delikatnie.
1
On jest niemożliwy ten dzieciak xD
2
Nie wiem po co De Jong się kiwa w takiej sytuacji. Jest szansa fajnie wyjść spod pressingu..
9
Christensen jest przecudownym piłkarzem.
3
Pięknie Christensen. Jak profesor.
2
Nawet nie wiedziałem, że Kessie tak umie.
6
Wpadnie, prędzej czy później. Rozkręcają się.
1
Kessie to dobry piłkarz, dopóki nie dotyka piłki.
17
@VamosRakieta zmieniaj koszulkę, robota jest.
0
@pauletaa no zrobił sobie krzywdę, to co mamy innego robić? Cieszyć się?
3
Aż boli na sam widok
7
@MesQueUnClub96 może wtedy w końcu byś się stąd zawinął.
(musiałem xD wystawiłeś na pustą)
3
Real w łeb, City w łeb. To jeszcze tylko wygrana Barcelony i weekndzik udany.
0
@Encore bo City się skończyło.
0
To jest jeden z tych nielicznych meczów, kiedy liczę że Conte wygra.
5
@MesQueUnClub96 a do tego Gavi słynie tylko z biegania.
14
@MeMyselfAndI a dobra, to przynajmniej już wiem, że nie mamy o czym rozmawiać. Szybko poszło. "Gavi, który słynie z... biegania?" no trzymajcie mnie. Tak, kuwa słynie tylko z biegania, dlatego Wam strzelił bramkę i zaliczył asystę w jednym meczu.