5

@Emhyr mi się bardzo podobała jego gra. Potrzebuje minut.

11

@cold_play to co Setien robił z Barceloną było barbarzyńskie.

10

Diamencik. Dziękujemy Panie Planes.

87

Kibice Realu to mają jednak przejebane. Nie dość, że ten bankrut znowu wygrał na farcie, to jeszcze jutro do szkoły na 8 rano.

24

No to klasycznie.


1

Niby globalne ocieplenie, a w Madrycie -11

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Swoją drogą Kessie dzisiaj bardzo dobry mecz. Robi swoje.

2

Źle to Pedri zagrał, za plecy.

5

Gdybym miał grać na Araujo to nie wychodziłbym nawet na boisko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No nareszcie coś się Lewandowskiemu udało.

0

Lżej Lewandowski..

5

O kurwa Araujo.

6

@Lordzi będzie gorszy.

2

Nie wiem co on wymyślił.

5

"sorry panowie, zeszła"

12

@Pawel13sz a mi się jego gra dzisiaj podoba.

3

Ale fart xD (znaki)

0

Fatalny jest ten Villarreal, ale jak mają farmera na ławce, to się nie dziwię.

0

De Jong czasem za długo kiwa, zamiast podać.

1

Chłop macha łapami, a i tak nie trafili w bramkę.

7

Obecnie De Jong to Pan Piłkarz.

7

Naprawdę nie wiem czemu musiałem czekać 3 lata na takiego De Jonga. Czapki z głów.

6

Ależ akcja. Ło matko.

0

Kessie gra jakby to on miał się wykartkować

0

Niezłe sędziowanie. Kessie faulował.

3

Araujo jest przezajebisty.

3

Lewy totalnie bez formy. Powinien to strzelić.

3

Umówmy się, Xavi ma obowiązek ograć dzisiaj farmera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?