Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Emhyr mi się bardzo podobała jego gra. Potrzebuje minut.
11
@cold_play to co Setien robił z Barceloną było barbarzyńskie.
10
Diamencik. Dziękujemy Panie Planes.
87
Kibice Realu to mają jednak przejebane. Nie dość, że ten bankrut znowu wygrał na farcie, to jeszcze jutro do szkoły na 8 rano.
24
No to klasycznie.
1
Niby globalne ocieplenie, a w Madrycie -11
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Swoją drogą Kessie dzisiaj bardzo dobry mecz. Robi swoje.
2
Źle to Pedri zagrał, za plecy.
5
Gdybym miał grać na Araujo to nie wychodziłbym nawet na boisko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No nareszcie coś się Lewandowskiemu udało.
0
Lżej Lewandowski..
5
O kurwa Araujo.
6
@Lordzi będzie gorszy.
2
Nie wiem co on wymyślił.
5
"sorry panowie, zeszła"
12
@Pawel13sz a mi się jego gra dzisiaj podoba.
3
Ale fart xD (znaki)
0
Fatalny jest ten Villarreal, ale jak mają farmera na ławce, to się nie dziwię.
0
De Jong czasem za długo kiwa, zamiast podać.
1
Chłop macha łapami, a i tak nie trafili w bramkę.
7
Obecnie De Jong to Pan Piłkarz.
7
Naprawdę nie wiem czemu musiałem czekać 3 lata na takiego De Jonga. Czapki z głów.
6
Ależ akcja. Ło matko.
0
Kessie gra jakby to on miał się wykartkować
0
Niezłe sędziowanie. Kessie faulował.
3
Araujo jest przezajebisty.
3
Lewy totalnie bez formy. Powinien to strzelić.
3
Umówmy się, Xavi ma obowiązek ograć dzisiaj farmera.