0

@Mack10 bzdury gadasz.

4

Narzekano swego czasu na Barcelonę Valverde, a obecna Xaviego, który podobno jest cruyffistą niewiele się od tamtej różni. Strzelamy gola i się cofamy, oddając inicjatywę rywalowi, defensywne zmiany, żeby dojechać z 1:0 do końca, momentami styl, na który ciężko się patrzy. Pragmatyzm i minimalizm w najczystszej postaci. Różnica między Valverde a Xavim taka, że tamten chociaż trofea zdobywał. Rozczarowujące jest to jak wygląda obecna Barcelona, ale może się to zmieni.

7

W takim razie jeszcze zachowasz swoją posadę, ale uważaj na siebie, bo La Rambla nie zapomina i nie wybacza.

11

Ter Stegen to obecnie najlepszy bramkarz na świecie. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przepraszam Panie Wielki Marcu, że w Ciebie zwątpiłem.

9

Wystarczyły dwa karne, żeby notatnik upadł.

42

Brawo Ter Stegen MVP, a Xavi niech się zastanowi nad tymi zmianami, bo nam prawie mecz przegrał.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale fart xD (znaki)

0

Ajajaj blisko było.

1

Pewnie, jak za starych dobry lat. Brawo!

9

No to pozostało jedynie spierdolić karne i można iść spać.

24

Doliczył minutę, bo sam już na to nie może patrzeć.

1

I cóż z tej czerwonej jak my i tak tego nie wykorzystamy.

7

No to się akurat udało Ferranowi.

5

Szkoda takiego Ter Stegena. Ratujesz drużynę przez cały mecz, a trener Ci wrzuca na boisko jakichś parodystów na obronę.

4

No cóż.


19

Zmiany Xaviego udane jak debiut Felixa.

9

Ferran - wiadomo
Alonso - zawalona bramka
Busquets - standardzik
Fati - gol
Christensen - ok
Kessie - xd
Dwie udane zmiany. #XaviBall

2

Z Xaviego taki cruyffista jak z Alonso obrońca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Więcej obrońców trzeba było wprowadzić geniuszu.

8

1

@Uukasz_93 a no to jednak chujowy gol.

1

Brawo Fati. Ratujesz tego "geniusza" trenerskiego.

0

Fajny mecz graliśmy, to Xavi dojebał takie zmiany, że zabił całkowicie grę drużyny i sprawił, że Betis wrócił do gry. Amatorka to mało powiedziane. Jak odpadniemy to 100% jego winy.

22

Im więcej tych meczów tym bardziej się zastanawiam czy z tym trenerem cokolwiek ugramy.

0

No Fekir Messim nie zostanie.

1

Co to za wrzutka xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?