0

@Bocheno1 Conte to placek w meczu z mocnymi. Arsenal łatwo bierze 3 punkty.

0

Ale dzisiaj Totki dostaną srogi wpierdziel od przyszłego mistrza Anglii.

0

@Encore Totki w drodze po kolejny wpierdziel.

1

@Nazio87 a potem wyłączyłeś konsolę.

17

Uważam, że Chelsea powinna w tym oknie jeszcze z miliard euro wydać i na pewno uda im się utrzymać w Premier League.

4

@FCB24 przecież powiedział kolejną bzdurę. Co w tym mądrego?

4

@Cule1234 Boniek to debil. Nic nowego.

17

"Dymisja była czymś absurdalnym, ponieważ to były najlepsze cztery lata w historii klubu pod względem tytułów czy finansów." w głównej mierze dlatego, że Laporta zostawił Tobie i Bartomeu najlepszą generację piłkarzy z geniuszem na ławce. W tamtym momencie wydawało się, że tego po prostu nie da się spierdzielić, ale Bartomeu zrobił to iście koncertowo. A o tym, że w głównej mierze przez Twój zarząd Pep odszedł z klubu z czystej przyzwoitości nie będę wspominać.

2

@FcPortoFan1999 nie no on to za Xaviego przejmuje Barcelonę.

1

@Kondziubarca @Emhyr znaczy Gerrard jaki by nie był w tej Aston Villi to i tak jest 3 razy lepsza opcja niż polski trener, ale problemem jest to, że on ma dosłownie ZEROWE doświadczenie w trenowaniu kadry, a tutaj Kulesza mógł wybrać gościa, który osiągał sukcesy jako selekcjoner (Hervé Renard). Zdecydował się najprawdopodobniej na głośne nazwisko, które w ostatnim czasie jest nieco na zakręcie kariery trenerskiej, no co potwierdza fakt, że Polska jest nim zainteresowana xD
Edit. @Rust_Cohle dokładnie tak samo myślę jak Ty.

5

@Emhyr mieć Hervé Renarda jako opcję i wybrać Gerrarda..

8

@AlexDark00 no niestety, nie mieliśmy żadnych praw do tego zawodnika, ale kto wtedy wiedział, że taki zawodnik może się przydać. Zdecydowana większość już w momencie wypożyczenia go wyśmiewała i trudno się dziwić.

47

@AlexDark00 uwielbiam takie historie w futbolu. Totalne przeciwieństwo Braithwaite'a, który myślał jaki to on zajebisty nie jest i do końca się zapierał łokciami w tym klubie.

151

"Założę koszulkę Barcelony, w której strzeliłem gola przeciwko Realowi w Superpucharze, włączę telewizor i będę kibicować Barcelonie w domu wraz z rodziną. Zawsze będę kibicem tego klubu" - Luuk de Jong
Piękna sprawa.

15

@cules100pro jak będziemy co pół roku wyrzucać piłkarzy, to się potem nie dziwmy że gramy w Lidze Europy. Nie na tym polega długofalowe budowanie drużyny. Wiesz co to jest adaptacja w nowym klubie? Zwłaszcza w Barcelonie, która ma dość duże i zgoła odmienne wymagania co do piłkarzy i nawet ci topowi się od niej odbijali (np. Coutinho, Griezmann).

10

@mateusz1989VeB Busquets pogrzebie w końcu karierę trenerską swojego kumpla Xaviego.

4

@cules100pro na szczęście to nie Ty decydujesz.

0

Dzisiaj Conte znowu dostanie lekcje futbolu od mocnego rywala.

1

@MesQueUnClub96 jak mam być szczerym to pewnie nie strzeli w aktualnej formie.

0

@KmN ciężko się nie zgodzić.

9

@partymaker bredzisz.

1

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

8

@Roobo bo jak wchodził na boisko to nie chciało mu się biegać, nie było widać u niego takiej "piłkarskiej złości". Do dziś pamiętam jak po kontuzji w zeszłym sezonie graliśmy klasyk z Realem w Superpucharze, a gość sobie spacerował zamiast zapierdzielać za piłką, mimo że wszedł z ławki i powinien być świeży.

5

Żenujące słowa Guardioli, można wyczuć że go boli oddalające się mistrzostwo.


64

Piłkarz bez jakichkolwiek chęci pracy nad sobą, by odwrócić swoją sytuację, a do tego ego boiskowe jakby był Messim. Totalna porażka, bardzo mnie zawiódł.

1

@JaroCoach Klopp się skończył.

1

Koniec ery Kloppa w Liverpoolu. Wypalił się i marnuje potencjał takiej kadry.

3

@HighestInTheRoom nie no Chelsea jest bezkonkurencyjna. Wywalić tyle kasy w błoto i być średniakiem ligowym to trzeba umieć.

0

Ciekawe kiedy zwolnią hamulcowego Kloppa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?