Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alba i Roberto nawet w takim meczu są fatalni.
8
@Inter Mediolan teraz to już za późno z tym Brozoviciem.
1
Ale my jesteśmy potężni jednak.
1
Nie wiem jakim cudem Kessie grał w Milanie. Ten gość jednego dobrego meczu w tym klubie nie miał.
2
Roberto to bym w tej Ceucie zostawił. Jego poziom.
0
@Encore chodzi piłeczka, nie to co w tym Jutandej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Jaki kapitan, taka gra.
5
Fajnie jakby ten placek Alonso się zawinął z tego klubu latem, razem z Roberto.
1
@barteggg08 z ambony xD
0
@kuz wnioski są jasne - Ceuta > Real.
0
Chodzi piłeczka.
0
@tbas a Alonso trzy samobóje.
5
@P33ck bracia pierdolec Alonso i Roberto.
1
@Deviler nie no ale żeby takiej oczywistej ironii nie wyczuć.
2
@ChampionLW to się zgadza.
0
Żadnych Portugalczyków o imieniu "Paulo" w kadrze.
0
@P33ck 4/10, gdyby nie zeszły sezon byłoby 2.
3
@Kondziubarca na miejscu Lewusa to już bym dawno pizgnął tę kadrę.
1
@Zawsze_Wierny oby nie wyszli i dalej byli średniakiem ligi.
5
Brzmi to nieźle.
0
@KibicBarcy84 "Holender mógłby się przydać" no tak jak do tej pory się przydawał, że nikt nie zauważył jego nieobecności.
1
I dobrze, że piosenkarz odchodzi, szkoda jedynie że znowu sprzedajemy Atletico zawodnika. W każdym razie nie będę tęsknił.
4
@mrboom nie trawię tego bandyty boiskowego Robertsona.
1
@HavertzKai nie, nie powinien. To już od dawna nie ten poziom. Nie bez przyczyny nie gra już w Europie.
0
@AmigoBlancos w 8. sezonie odpali i razem z Dembele będą walczyli o tytuł najlepszego skrzydłowego na świecie.
9
Co za debil.
4
@Kiok342 ale Trincao jest już sprzedany. Sporting ma obowiązek wykupu po utrzymaniu w lidze.
16
@Cule1234 Chelsea to by się mną zainteresowała jakbym zrobił ruletkę na wfie.
6
@BorzyKrzys i dla takich właśnie ubytków społecznych powinna być kara śmierci.