0

Alba i Roberto nawet w takim meczu są fatalni.

8

@Inter Mediolan teraz to już za późno z tym Brozoviciem.

1

Ale my jesteśmy potężni jednak.

1

Nie wiem jakim cudem Kessie grał w Milanie. Ten gość jednego dobrego meczu w tym klubie nie miał.

2

Roberto to bym w tej Ceucie zostawił. Jego poziom.

0

@Encore chodzi piłeczka, nie to co w tym Jutandej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Jaki kapitan, taka gra.

5

Fajnie jakby ten placek Alonso się zawinął z tego klubu latem, razem z Roberto.

1

@barteggg08 z ambony xD

0

@kuz wnioski są jasne - Ceuta > Real.

0

Chodzi piłeczka.

0

@tbas a Alonso trzy samobóje.

5

@P33ck bracia pierdolec Alonso i Roberto.

1

@Deviler nie no ale żeby takiej oczywistej ironii nie wyczuć.

2

@ChampionLW to się zgadza.

0

Żadnych Portugalczyków o imieniu "Paulo" w kadrze.

0

@P33ck 4/10, gdyby nie zeszły sezon byłoby 2.

3

@Kondziubarca na miejscu Lewusa to już bym dawno pizgnął tę kadrę.

1

@Zawsze_Wierny oby nie wyszli i dalej byli średniakiem ligi.

5

Brzmi to nieźle.


0

@KibicBarcy84 "Holender mógłby się przydać" no tak jak do tej pory się przydawał, że nikt nie zauważył jego nieobecności.

1

I dobrze, że piosenkarz odchodzi, szkoda jedynie że znowu sprzedajemy Atletico zawodnika. W każdym razie nie będę tęsknił.

4

@mrboom nie trawię tego bandyty boiskowego Robertsona.

1

@HavertzKai nie, nie powinien. To już od dawna nie ten poziom. Nie bez przyczyny nie gra już w Europie.

0

@AmigoBlancos w 8. sezonie odpali i razem z Dembele będą walczyli o tytuł najlepszego skrzydłowego na świecie.

9

Co za debil.


4

@Kiok342 ale Trincao jest już sprzedany. Sporting ma obowiązek wykupu po utrzymaniu w lidze.

16

@Cule1234 Chelsea to by się mną zainteresowała jakbym zrobił ruletkę na wfie.

6

@BorzyKrzys i dla takich właśnie ubytków społecznych powinna być kara śmierci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?