Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Raphinha nie jest tak zły jak go tutaj malują. Uważam, że krytyka wobec niego jest zbyt duża i nieadekwatna do prezentowanego poziomu gry.
0
@Emhyr ciekawe na jak długo będzie mu się chciało tam grać i po jakim czasie się odbije od kolejnego mocnego klubu. Piłkarz na poziom takiego Lyonu, nic więcej.
0
@Encore jakbym miał być trenowany przez farmera, to też bym poszedł do Evertonu.
2
@Pawel13sz nie no odleciałeś akurat. Czy lepszy sprawa dyskusyjna, raczej tak, ale na pewno nie 3 razy.
59
Tebas zrujnuje te ligę. Jeden Bartomeu odszedł, ale pozostał drugi i to jeszcze zarządzający całą imprezą.
2
@MesQueUnClub96 ojciec po remisie Liverpoolu Ci krucjatę w domu robi?
9
@Rust_Cohle no jest nadzieja na umocnienie się w środku tabeli.
1
@Derean no i teraz zatoczył piękne koło i marnuje potencjał takiej kadry. On w 7. sezonie każdą drużynę zniszczył.
3
Liverpool jak nie zwolni hamulcowego siedzącego na ławce trenerskiej po sezonie, to wróci do bycia średniakiem.
4
Bierzcie nawet za 10 i zapomnieć o tym placku.
12
Liverpool - Chelsea to taki pojedynek ślepego z głuchym na wózku.
3
@talizmo @takisobiektos ma to sens. Barcelona tak z Umtitim robiła rok temu.
0
Właśnie spojrzałem na tego Mudryka i Transfermakt pokazuje, że ma umowę do 2031 roku. Pierwszy raz widzę, żeby jakiś klub podpisał kontrakt z piłkarzem na 8 lat.
6
@Medium to znaczy, że trzeba jeszcze zrobić 40 w tym oknie.
1
Komentarz usunięty
1
Jest jakiś piłkarz, którym smerfy się nie interesują?
47
Pięknie poddymione xD
18
To jeszcze tylko Bartomeu zapakować do pierdla.
1
@Lionel_Messi10 nic nie zrobi, bo Messi zostaje w PSG. Co do Aguero nie ma to większego sensu.
0
@Kitek1640 solidny. Dogadam się.
6
@Deviler czyli jednak Michał Probierz.
2
@Sinirsey Alemany. Zubi miał zupełnie inny komfort pracy.
5
Absolutne rozczarowanie ten gość. Narobił nadziei, ale absolutnie się tutaj nie odnalazł. Wygląda na to, że to jest max solidny zawodnik i nie ma w tym przypadku, że tylko w Lyonie i PSV był wiodącą postacią. Odbił się od United, teraz od nas. Dobrze, że odchodzi.
0
@Kidd Conte już nic nie zbuduje. On w drugim sezonie niemal zawsze niszczy drużynę.
5
@Kapitan hawk jeden sam się dał złapać pod postem.
0
@Ptasior ich miejsce jest poza pucharami. Chyba, że pogonią Conte przed końcem sezonu.
8
Geniusz taktyki robi robotę.
0
Ciekawe kiedy Conte poleci.
2
Farmerinho nawet 2:0 do przerwy potrafi spieprzyć.
0
@BarcaInfo by to dobrze w tym momencie opisał