14

Raphinha nie jest tak zły jak go tutaj malują. Uważam, że krytyka wobec niego jest zbyt duża i nieadekwatna do prezentowanego poziomu gry.


0

@Emhyr ciekawe na jak długo będzie mu się chciało tam grać i po jakim czasie się odbije od kolejnego mocnego klubu. Piłkarz na poziom takiego Lyonu, nic więcej.

0

@Encore jakbym miał być trenowany przez farmera, to też bym poszedł do Evertonu.

2

@Pawel13sz nie no odleciałeś akurat. Czy lepszy sprawa dyskusyjna, raczej tak, ale na pewno nie 3 razy.

59

Tebas zrujnuje te ligę. Jeden Bartomeu odszedł, ale pozostał drugi i to jeszcze zarządzający całą imprezą.

2

@MesQueUnClub96 ojciec po remisie Liverpoolu Ci krucjatę w domu robi?

9

@Rust_Cohle no jest nadzieja na umocnienie się w środku tabeli.

1

@Derean no i teraz zatoczył piękne koło i marnuje potencjał takiej kadry. On w 7. sezonie każdą drużynę zniszczył.

3

Liverpool jak nie zwolni hamulcowego siedzącego na ławce trenerskiej po sezonie, to wróci do bycia średniakiem.

4

Bierzcie nawet za 10 i zapomnieć o tym placku.

12

Liverpool - Chelsea to taki pojedynek ślepego z głuchym na wózku.

3

@talizmo @takisobiektos ma to sens. Barcelona tak z Umtitim robiła rok temu.

0

Właśnie spojrzałem na tego Mudryka i Transfermakt pokazuje, że ma umowę do 2031 roku. Pierwszy raz widzę, żeby jakiś klub podpisał kontrakt z piłkarzem na 8 lat.

6

@Medium to znaczy, że trzeba jeszcze zrobić 40 w tym oknie.

1

Komentarz usunięty

1

Jest jakiś piłkarz, którym smerfy się nie interesują?

47

Pięknie poddymione xD

18

To jeszcze tylko Bartomeu zapakować do pierdla.

1

@Lionel_Messi10 nic nie zrobi, bo Messi zostaje w PSG. Co do Aguero nie ma to większego sensu.

0

@Kitek1640 solidny. Dogadam się.

6

@Deviler czyli jednak Michał Probierz.

2

@Sinirsey Alemany. Zubi miał zupełnie inny komfort pracy.

5

Absolutne rozczarowanie ten gość. Narobił nadziei, ale absolutnie się tutaj nie odnalazł. Wygląda na to, że to jest max solidny zawodnik i nie ma w tym przypadku, że tylko w Lyonie i PSV był wiodącą postacią. Odbił się od United, teraz od nas. Dobrze, że odchodzi.

0

@Kidd Conte już nic nie zbuduje. On w drugim sezonie niemal zawsze niszczy drużynę.

5

@Kapitan hawk jeden sam się dał złapać pod postem.

0

@Ptasior ich miejsce jest poza pucharami. Chyba, że pogonią Conte przed końcem sezonu.

8

Geniusz taktyki robi robotę.


0

Ciekawe kiedy Conte poleci.

2

Farmerinho nawet 2:0 do przerwy potrafi spieprzyć.

0

@BarcaInfo by to dobrze w tym momencie opisał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?