Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no Kessie tragedia.
3
Nie da się w kulturalny sposób określić gry Fatiego dzisiaj.
5
Tiger Bonzo xD
0
Placek za placka. Piękna zmiana.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Patrzę na takiego Roberto i Albę w obronie i po prostu nie wierzę, że uda się dowieźć ten wynik do końca.
1
@MaŁolat bo Xavi nie ma jaj, żeby postawić na młodego.
1
Fati mentalnie nie dojeżdża. Nie da się inaczej wytłumaczyć tych błędów w przyjęciu piłki.
0
Ewidentnie widać brak napastnika. Fati powinien na skrzydle grać.
2
@tomek8756 to zwracam honor Xaviemu. Oby nic poważnego.
2
Fati to jest jakaś pokraka dzisiaj. Z całym szacunkiem.
15
@FCB24 głupoty piszesz.
0
@Darkin też bym chciał wiedzieć.
0
Xaviemu się chyba znudziło liderowanie.
2
@masq słusznie swego czasu, ale zamknął mi mordę.
0
@Azi a może inaczej - czego nie zepsuł?
3
@Rewolucja123 "To co Raphinha gra to szkoda słów."
"Roberto dzisiaj na plus" I wszystko w temacie (:
59
Ter Stegen zagra jeszcze jedną taką połowę i będę musiał poważnie przemyśleć mój heteroseksualizm.
0
@Barcanajlepszyteam mama nadzieję, że nie.
7
Ale Pedri to niezłą zjebkę powinien dostać w szatni za tę prawie asystę.
1
Tak tylko przypomnę, że to Xavi zatrzymał tego cieniasa Roberto w klubie.
7
Roberto nie powinien wyjść z szatni na drugą połowę. Co za miernota.
2
I tak zaraz powiedzą, że Courtois lepszy. Marc to najlepszy bramkarz na świecie w tym momencie.
0
@kiper09 Roberto tak, Pedri nie.
0
Ter Stegen jest zajebisty.
4
Świetne dogranie Raphinhi. On umie w te wrzutki jak nikt u nas.
0
Jazda z Getafe!
0
@Kuba_1 jak dobrze, że to nie Ty decydujesz w takim razie.
0
@mekston nie no w sezonie 19/20 też był kozakiem, ale wtedy się nie udało niestety.
16
Ter Stegen to jest szef.