0

Nie no Kessie tragedia.

3

Nie da się w kulturalny sposób określić gry Fatiego dzisiaj.

5

Tiger Bonzo xD


0

Placek za placka. Piękna zmiana.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Patrzę na takiego Roberto i Albę w obronie i po prostu nie wierzę, że uda się dowieźć ten wynik do końca.

1

@MaŁolat bo Xavi nie ma jaj, żeby postawić na młodego.

1

Fati mentalnie nie dojeżdża. Nie da się inaczej wytłumaczyć tych błędów w przyjęciu piłki.

0

Ewidentnie widać brak napastnika. Fati powinien na skrzydle grać.

2

@tomek8756 to zwracam honor Xaviemu. Oby nic poważnego.

2

Fati to jest jakaś pokraka dzisiaj. Z całym szacunkiem.

15

@FCB24 głupoty piszesz.

0

@Darkin też bym chciał wiedzieć.

0

Xaviemu się chyba znudziło liderowanie.

2

@masq słusznie swego czasu, ale zamknął mi mordę.

0

@Azi a może inaczej - czego nie zepsuł?

3

@Rewolucja123 "To co Raphinha gra to szkoda słów."
"Roberto dzisiaj na plus" I wszystko w temacie (:

59

Ter Stegen zagra jeszcze jedną taką połowę i będę musiał poważnie przemyśleć mój heteroseksualizm.

0

@Barcanajlepszyteam mama nadzieję, że nie.

7

Ale Pedri to niezłą zjebkę powinien dostać w szatni za tę prawie asystę.

1

Tak tylko przypomnę, że to Xavi zatrzymał tego cieniasa Roberto w klubie.

7

Roberto nie powinien wyjść z szatni na drugą połowę. Co za miernota.

2

I tak zaraz powiedzą, że Courtois lepszy. Marc to najlepszy bramkarz na świecie w tym momencie.

0

@kiper09 Roberto tak, Pedri nie.

0

Ter Stegen jest zajebisty.

4

Świetne dogranie Raphinhi. On umie w te wrzutki jak nikt u nas.

0

Jazda z Getafe!

0

@Kuba_1 jak dobrze, że to nie Ty decydujesz w takim razie.

0

@mekston nie no w sezonie 19/20 też był kozakiem, ale wtedy się nie udało niestety.

16

Ter Stegen to jest szef.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?