0

@BarcaInfo by to dobrze w tym momencie opisał

0

@dariooo jakby miał robić takie zmiany jak Xavi to lepiej nic nie zmieniać.

3

"Ostatnio, nawet jeśli na parę minut, częściej grywam w pomocy. To jest coś, czego się nie zapomina."
No jak się tylko podaje do tyłu, żeby tylko błędu nie popełnić, to się nie dziwię. Porażka, że taki cienias ma tutaj opaskę. Im szybciej odejdzie, tym lepiej.

0

@Ziemny nie są prawdziwe, bo Raphinha ma łącznie 4 bramki i 6 asyst według transfermarkt.

2

@abram3k jeśli te liczby są prawdziwe to robi wrażenie.

0

Ale co Conte poogrywał ogórków i jakimś cudem wszedł przez chwilę do top 4 to jego. Na szczęście nadeszła szybka weryfikacja.

3

Z tym trenerem, to nawet 4:0 nie byłoby pewne. Szkoda, Arsenal miały autostradę.

0

@LewoSkrzydlowy11 "zorganizowana banda cieniasów i rencistów" tu akurat się uśmiałem.

0

@QuaReL ale ja mówię o Viniciusie.

0

Jeszcze brzydal z golem.

3

Totki to jest jednak klub z mentalem frajerów.

0

Oby Totki to utrzymały.

38

Villarreal już obsrany.


0

@Sawik_10 i zmienić trenera

1

Wystarczyło placka Grealisha wystawić i nawet Totki są za trudnym rywalem.

0

Real i City w trąbę i od razu humor lepszy.

9

Pep jest geniuszem, ale w tym City ewidentnie się już wypalił. Powinien po sezonie odejść i spróbować czegoś nowego.

0

Brawo Totki, jazda z szejkami!

0

Barca gładziutko, Real w papę, City też. Taki wieczór to ja lubię

1

@macio_944 z całym szacunkiem, ale przy 1:0 się nie dało tego oglądać. Teraz można tak pisać.

1

Jak dobrze, że nas wyrzucili z tej Ligi Mistrzów, bo nie byłoby co zbierać z przeciwników.

1

@priest9999 a kogo on wypromował? Tylko Balde, w porównaniu do Koemana mizeria.

10

Przy 4:0 dopiero złapał odwagę, by wpuścić młodego xd

8

@Inter Mediolan po tym meczu to dajecie nam Barellę, a nie Brozovicia i jeszcze dopłacacie.

13

Gdyby Koeman stawiał na młodzież tak jak Xavi, to Fati skończyłby w Celcie, a Gavi i Pedri do dziś graliby w Barcie B.

1

Brawo Fati. Najlepsze co zobaczyłem w tym fatalnym meczu.

1

Betoniarz już nawet od farmera bęcki zbiera.

4

Mam nadzieję, że betoniarz zostanie w Realu na następny sezon.

1

@budel17 Pjanić?

2

@tbas "Najgorszy transfer ever w Barcelonie" to Ty Pjanicia chyba nie widziałeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?