Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Scaloni oszczędza ławkę na mecz rewanżowy.
6
Deschamps zmianami rozruszał przód, a Scaloni zdjęciem Di Marii zabił atak Argentyny i do tego nadal nikogo nie chce zmienić.
1
@MesQueUnClub96 bo Argentyna nie ma trenera.
4
@Kuba_1 bo nie ogarnia. To przeciętny trener.
1
@Solmyr geniusz Scaloniego ze zmianą Di Marii przesądził.
0
@cris2706 no dzisiaj to nie. Druga połowa mocno średnia.
2
@norbi77 takiego mają trenera najwidoczniej.
1
Scaloni wiedział co się świeci i czekał ze zmianami na dogrywkę. Mastermind.
10
No teraz to akurat mógł to puścić Marciniak.
5
Jeśli Argentyna przegra to tylko przez Scaloniego. Fatalna decyzja ze zmianą Di Marii.
2
Gdyby w La Liga byli sami tacy sędziowie jak Marciniak to nie byłoby żadnej gadki o smarowaniu w jedną czy w drugą stronę.
0
Messi dość nieprzekonywująco w drugiej połowie, ale on może nie istnieć i wystarczy mu jedna piłka.
19
Scaloni taktyk. Di Maria Ci robi mecz, to ściągnij go w 60 minucie i zabij potencjał ofensywny drużyny xd
0
Trzeba było tego Di Marie jeszcze w przerwie zdjąć, na pewno byłoby lepiej.
0
Scaloni obsrał zbroje z tym Di Marią i zabił potencjał ofensywny Argentyny.
1
Brawo Francja. Jazda!
0
Totalnie niezasłużony gol, ale mając takiego placka w obronie jak Otamendi można się było spodziewać, że coś wpadnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kounde bardzo mi się podoba w tym meczu. Będzie z niego pociecha.
0
Golden Boy na ratunek xd To zaraz będzie 0:3
4
To niezły Giroud xD
20
Swoją drogą Marciniak to jest absolutny top. Świetnie sobie radzi.
3
@Faro współczuję.
0
@Encore ale nie myśli i nigdy nie będzie niezły.
5
Zobaczyłem tego karnego i Dembele to jest po prostu piłkarski debil, po raz kolejny to potwierdza.
1
Ominęła mnie cała połowa i widzę, że niestety ta Argentyna prowadzi 2:0 :/
4
@Aaron10 Hakimi przeszedł do PSG i nie wygrał.
5
@okiemtypera_lucaxx95 no to wiele wskazuje na to, że wygra Francja.
0
@tomcias10 jakby odwalił taką aferę to tak. Tego nie można przemilczeć.