2

Xavi podpisał pakt z diabłem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@cold_play przeczytaj jeszcze raz to co napisałem. Najlepiej ze zrozumieniem.

15

To drugie miejsce w tabeli pudruje trupa, jakim obecnie jest Barcelona. Prym wiodą indywidualności i jak one nie zadziałają w danym meczu to nas nie ma, bo nie ma żadnego planu. Liga Mistrzów idealnie zweryfikowała siłę tej kadry. Za to odpowiedzialny jest trener i albo coś zmieni w końcu, albo po sezonie się żegnamy z "drugim Guardiolą". To jest Barcelona, a nie jakiś średniak.

0

@Messiah10 nigdy nie rozumiałem ściągnięcia tu tej miernoty, ale Xavi już pokazał że ma dziwne wybory.

7

Najważniejsze, że według @Rewolucja123 gramy całkiem nieźle.

8

Ależ maestro przygotował taktykę na ten mecz.

0

Dembele wędka w szatni, ino raz.

5

Kounde Top, Xavi Flop w tym meczu.

3

@Rewolucja123 jak to jest całkiem nieźle to się nie dziwię, że gramy w Lidze Europy, skoro takie oczekiwania są.

0

Skończyły się pomysły to pora na wrzutki.

3

Busquets choćby dostał jeszcze z 10 takich siatek od Kluiverta to i tak w następnym meczu pierwszy składzik gwarantowany.

6

Taki Valverde w Realu by tam w jednej akcji posłał ze 3 luty na bramkę, ale u nas trzeba na siłę wejść do bramki z piłką.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Ale Balde się marnuje na tej prawej obronie.

0

Dembele czego dzisiaj nie dotknie to zamienia w gówno.

1

Ile jeszcze Dembele straci dzisiaj piłek?

7

No to chyba El Matador sobie pograł. Szkoda, że go tak męczą te kontuzje :/

3

Bocian już nawet przez Valencię złomowany.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nie dość, że De Jong zabrał Fatiemu piłkę sprzed nosa to jeszcze nie oddał strzału.

0

@Coutinho007 ani nawet w pamiętnym półfinale, a powinien.

1

@ViscaelBarca2007 i tą piękną bramkę ze skrzydła z Realem :)

1

1 minuta i już sraczka w obronie, dobry start.

1

@Rust_Cohle nie no ale aż tak nisko cenisz ten swój Liverpool, że obstawiasz porażkę czterema bramkami?

5

@Aragorn33 co z tego, że zagra dzisiaj dobrze jak przyjdzie ważniejszy mecz i da dupy jak zwykle? Dopóki sztangista i reszta amigosów jest w pierwszym składzie to nie wygramy żadnego trofeum w Europie.

6

@norbi77 ważne, że ma DNA i kiedyś był topem.

4

@Pawel13sz i nie zapomnij, że ma DNA Barcelony.

4

@Aragorn33 w obecnej formie ktokolwiek poza Kessie. Bocian sabotuje co mecz i nadal pierwszy skład.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?