0

@tadzik447 wchodzę all in xD

0

Duda przegra w drugiej turze a Barca wygra ligę mistrzów jaki kurs?

0

@piotrek1315 nie pamiętam, ale ok 150-170zł za 75ml, ale to jest woda toaletowa, naszczescie w miarę wytrzymała

0

@piotrek1315 polo blue, zajebisty zapach na lato

0

@JimMorrisonFCB hah, zaraz sprawdzam :)

0

Zajmuje się ktoś elektryką lub budowlanka w okolicy Torunia?

2

@DLFCB Fajnie, że zdecydowali się na drugą część, mimo, że mniej kontrowersyjna przez to, że w pierwszej części była typowa konfrontacja ze sprawcami a w drugiej pokazana bardziej patologia i ukrywanie sprawców to i tak ukłony dla braci, że podejmują takie tematy i ta świadomość, że to jest mały ułamek na skale kraju, już nie mówiąc o świecie, masakra. Jak potem zwykły człowiek ma patrzeć na instytucje kościoła? No właśnie przez taki pryzmat, tacy zwyrodnialcy psują wizerunek kościoła, ale też całej religii...

2

@tomek256 Imo Tyskie jak na nasze Polskie piwa wyjątkowo dobre, ale wiadomo gusta i guściki :) Od siebie polecę Lecha Pilsa, delikatne piwko, moża spokojnie 10 wypić wieczorem do filmu.

0

Ktoś się zna na marce Suzuki? Mam kilka pytań.

0

@Barca1992 Dembele i jego koledzy xD

1

@TheNekro94 piłem wódkę z młodym Koterskim

2

Ciężko jest grać gorzej od Semedo więc trzeba go ściągnąć jak najszybciej.

0

@Szicek10 28 lat.

1

@xVENUMx chiński badziew, podobne do air max 90

3

@katalonia15 pupcia dupcia się zna, może Ci coś poleci

0

@Kozinho. To nie jest aplikacja tylko coś wbudowane w telefon..

0

@Mr.Monteg tak, pracowników, mamy pracę w terenie, cały czas się przemieszczamy mówiąc w skrócie.

0

Wie ktoś jak wygląda podgląd historii GPS w telefonie? Widać o jakiej godzinie gdzie się było? Z jaką prędkością się poruszałem? Bo w pracy wpadli na pomysł kontroli GPS w telefonie xD

0

Skąd ściągne Foxit Reader 4.0?

0

Jestem starej daty więc zapytam tutaj, jakie strony polecacie do torrentów, kiedyś korzytałem z piratebay.

1

Dlaczego taki jest spam na głównej? Proszę to usunąć albo zglosze to do dzielnicowego.

0

Co to się staneło z apką Filmweb? U Was działa?

0

@blaugrana_36 a mi się nie podobał ledwo pierwszy sezon obejrzałem, gra aktorska tragiczna, ale wiadomo różne gusta są.

0

Heja, da się jakoś zablokować reklamy na YouTube?

3

Dobrze, że mam pracę door-to-door xDD

0

@cchesterr43 klasyk.

0

@AllBundy ale się przewrócił, a bramki dla City nie powinno być, zupełnie inna sytuacja.

1

Gdyby nieslusznie zaliczona bramka dla City kto wie..

0

Kurde słupek :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?