Fizzy Womack
Dołączył/a: lipiec 2011
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 wchodzę all in xD
0
Duda przegra w drugiej turze a Barca wygra ligę mistrzów jaki kurs?
0
@piotrek1315 nie pamiętam, ale ok 150-170zł za 75ml, ale to jest woda toaletowa, naszczescie w miarę wytrzymała
0
@piotrek1315 polo blue, zajebisty zapach na lato
0
@JimMorrisonFCB hah, zaraz sprawdzam :)
0
Zajmuje się ktoś elektryką lub budowlanka w okolicy Torunia?
2
@DLFCB Fajnie, że zdecydowali się na drugą część, mimo, że mniej kontrowersyjna przez to, że w pierwszej części była typowa konfrontacja ze sprawcami a w drugiej pokazana bardziej patologia i ukrywanie sprawców to i tak ukłony dla braci, że podejmują takie tematy i ta świadomość, że to jest mały ułamek na skale kraju, już nie mówiąc o świecie, masakra. Jak potem zwykły człowiek ma patrzeć na instytucje kościoła? No właśnie przez taki pryzmat, tacy zwyrodnialcy psują wizerunek kościoła, ale też całej religii...
2
@tomek256 Imo Tyskie jak na nasze Polskie piwa wyjątkowo dobre, ale wiadomo gusta i guściki :) Od siebie polecę Lecha Pilsa, delikatne piwko, moża spokojnie 10 wypić wieczorem do filmu.
0
Ktoś się zna na marce Suzuki? Mam kilka pytań.
0
@Barca1992 Dembele i jego koledzy xD
1
@TheNekro94 piłem wódkę z młodym Koterskim
2
Ciężko jest grać gorzej od Semedo więc trzeba go ściągnąć jak najszybciej.
0
@Szicek10 28 lat.
1
@xVENUMx chiński badziew, podobne do air max 90
3
@katalonia15 pupcia dupcia się zna, może Ci coś poleci
0
@Kozinho. To nie jest aplikacja tylko coś wbudowane w telefon..
0
@Mr.Monteg tak, pracowników, mamy pracę w terenie, cały czas się przemieszczamy mówiąc w skrócie.
0
Wie ktoś jak wygląda podgląd historii GPS w telefonie? Widać o jakiej godzinie gdzie się było? Z jaką prędkością się poruszałem? Bo w pracy wpadli na pomysł kontroli GPS w telefonie xD
0
Skąd ściągne Foxit Reader 4.0?
0
Jestem starej daty więc zapytam tutaj, jakie strony polecacie do torrentów, kiedyś korzytałem z piratebay.
1
Dlaczego taki jest spam na głównej? Proszę to usunąć albo zglosze to do dzielnicowego.
0
Co to się staneło z apką Filmweb? U Was działa?
0
@blaugrana_36 a mi się nie podobał ledwo pierwszy sezon obejrzałem, gra aktorska tragiczna, ale wiadomo różne gusta są.
0
Heja, da się jakoś zablokować reklamy na YouTube?
3
Dobrze, że mam pracę door-to-door xDD
0
@cchesterr43 klasyk.
0
@AllBundy ale się przewrócił, a bramki dla City nie powinno być, zupełnie inna sytuacja.
1
Gdyby nieslusznie zaliczona bramka dla City kto wie..
0
Kurde słupek :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika