Fizzy Womack
Dołączył/a: lipiec 2011
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Biali lepsi od czarnych raperów? xDD
3
Messi i Suarez.
0
Używałem do czegoś innego, trzyma bardzo mocno.
2
mamut
0
Działa wam steam?
0
Są tu jacyś mieszkańcy Torunia? Gdzie można obejrzeć meczyk Barcy na mieście?
0
Ja nie wiem czemu jeszcze go trzymają, każdy inny komentator byłby lepszym komentatorem od niego.
1
Dj Urząd Pracy.
0
Myślicie, że Arthur wywalczy sobie pierwszy skład w tym sezonie?
2
Za 8,50€ to ja nawet nosa z domu nie wystawie xDD
0
Poleci ktoś dobry lokal we Władku?
0
Bycie fit jest gejowe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Propsy za Denzela! Nowa płytka sztos, polecam.
0
WuWunio - Jestem w ch*j prawilny k**wa
0
I bulwary piękne, pełno ludzi codziennie tam spaceruje xD
0
Ahhh piękne miasto.. xD
0
Cześć kolego z malowniczego miasta! :)
2
Hahaha hit xDD.
1
La Flame dał Ci hajsy?
0
Mr. Robot, Lost, Dark.
0
Miałem dokładnie tak samo, zawsze się jarałem, że takie prędkości można osiągnąć tak pięknym autem jak Celica..
0
Ogólnie super buty, miałem trzy różne modele 966 bardzo lekkie i wygodne, 574 i tych nie polecam, obecnie śmigam w modelu 1500 i są bardzo wygodne, więc najlepiej idź do sklepu stacjonarnego i zobacz czy są wygodne a później ewentualnie kup przez internet, uważaj na podróbki!
0
Wziąć*.
0
100 % podróbki.
0
mi max 2
0
Jak to jest teraz z internetem w Unii Europejskiej? Jeśli mam w Polsce pakiet powiedzmy 5gb to za granicą też to obowiązuje?
1
Ok 600 zł za ząb, min dwie wizyty..
0
Zdecydowanie Audi, ale jak bym miał 15k wydać to kupiłbym Lexusa IS.
2
Zdecydowanie Honda, nad czym się tu zastanawiać?