2

Biali lepsi od czarnych raperów? xDD

3

Messi i Suarez.

0

Używałem do czegoś innego, trzyma bardzo mocno.

2

mamut

0

Działa wam steam?

0

Są tu jacyś mieszkańcy Torunia? Gdzie można obejrzeć meczyk Barcy na mieście?

0

Ja nie wiem czemu jeszcze go trzymają, każdy inny komentator byłby lepszym komentatorem od niego.

1

Dj Urząd Pracy.

0

Myślicie, że Arthur wywalczy sobie pierwszy skład w tym sezonie?

2

Za 8,50€ to ja nawet nosa z domu nie wystawie xDD

0

Poleci ktoś dobry lokal we Władku?

0

Bycie fit jest gejowe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Propsy za Denzela! Nowa płytka sztos, polecam.

0

WuWunio - Jestem w ch*j prawilny k**wa

0

I bulwary piękne, pełno ludzi codziennie tam spaceruje xD

0

Ahhh piękne miasto.. xD

0

Cześć kolego z malowniczego miasta! :)

2

Hahaha hit xDD.

1

La Flame dał Ci hajsy?

0

Mr. Robot, Lost, Dark.

0

Miałem dokładnie tak samo, zawsze się jarałem, że takie prędkości można osiągnąć tak pięknym autem jak Celica..

0

Ogólnie super buty, miałem trzy różne modele 966 bardzo lekkie i wygodne, 574 i tych nie polecam, obecnie śmigam w modelu 1500 i są bardzo wygodne, więc najlepiej idź do sklepu stacjonarnego i zobacz czy są wygodne a później ewentualnie kup przez internet, uważaj na podróbki!

0

Wziąć*.

0

100 % podróbki.

0

mi max 2

0

Jak to jest teraz z internetem w Unii Europejskiej? Jeśli mam w Polsce pakiet powiedzmy 5gb to za granicą też to obowiązuje?

1

Ok 600 zł za ząb, min dwie wizyty..

0

Zdecydowanie Audi, ale jak bym miał 15k wydać to kupiłbym Lexusa IS.

2

Zdecydowanie Honda, nad czym się tu zastanawiać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?