Fizzy Womack
Dołączył/a: lipiec 2011
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rozumiesz moje dziaby? hahahaha
0
Stosunkowo młody wynalazek? Trochę przesadziłeś chyba.
0
Podzieli się ktoś linkiem do ostatniego odcinka Belfra?
0
2d, zdecydowanie
1
Potwierdzam, serial genialny w każdym calu! Szczerze polecam.
1
Ale zaplusowales tym Tekashim xDD
0
nie lubię pieczywa xDD
0
taktyczny...
2
Color Switch
0
komentarz
0
Mam sennheisery hd 205 i sa mega niewygodne, takze uwazaj co kupujesz!
0
Poleci ktoś jakiś Transmiter FM? Najwazniejsza dla mnie jest jakość muzyki oczywiście i żeby były wejścia USB/karta pamięci.
9
Mecz mocno średni żeby nie powiedzieć słaby, ale komentatorzy z TVP to przecież jakiś żart xD, Hajto i jego wywody, truskawki na torcie, ''boJsko'' można przeboleć a Szpakowski jest po prostu beznadziejny..
0
Haha Retro xDDD
1
Zdecydowanie Mindhunter
21
Weź ją w górach.
1
Rogal DDL - LASTRAP
Rogal DDL - 156
Rogal DDL - EBE EBE
1
rogal ddl
2
Ronaldo pierwsze podanie do przodu w 90min?
0
Od sezonu 98/99, transfer Kluiverta.
0
Co bedziesz warzyć?
0
Może jakieś Caterpillary? Kiedyś miałem i mi służyły chyba z 6 sezonów..
0
Haha!! Brawoo Girona!! :D
0
Dwie poprzeczki w dwie minuty, super derby
0
ajaj Terry prawie gol
0
To cóż wiadomo, że to nic przyjemnego dla oka ;)
0
Mamy tylu zawodników dobrych, taki potencjał w drużynie a gramy Gomesami i Rakietami xD
0
No, ból jak cholera ;p
7
Mnie czasami podczas ziewania łapie skurcz szczęki :D
0
Mr. Robot, Lost, Gra o tron