1

Rozumiesz moje dziaby? hahahaha

0

Stosunkowo młody wynalazek? Trochę przesadziłeś chyba.

0

Podzieli się ktoś linkiem do ostatniego odcinka Belfra?

0

2d, zdecydowanie

1

Potwierdzam, serial genialny w każdym calu! Szczerze polecam.

1

Ale zaplusowales tym Tekashim xDD

0

nie lubię pieczywa xDD

0

taktyczny...

2

Color Switch

0

komentarz

0

Mam sennheisery hd 205 i sa mega niewygodne, takze uwazaj co kupujesz!

0

Poleci ktoś jakiś Transmiter FM? Najwazniejsza dla mnie jest jakość muzyki oczywiście i żeby były wejścia USB/karta pamięci.

9

Mecz mocno średni żeby nie powiedzieć słaby, ale komentatorzy z TVP to przecież jakiś żart xD, Hajto i jego wywody, truskawki na torcie, ''boJsko'' można przeboleć a Szpakowski jest po prostu beznadziejny..

0

Haha Retro xDDD

1

Zdecydowanie Mindhunter

21

Weź ją w górach.

1

Rogal DDL - LASTRAP
Rogal DDL - 156
Rogal DDL - EBE EBE

1

rogal ddl

2

Ronaldo pierwsze podanie do przodu w 90min?

0

Od sezonu 98/99, transfer Kluiverta.

0

Co bedziesz warzyć?

0

Może jakieś Caterpillary? Kiedyś miałem i mi służyły chyba z 6 sezonów..

0

Haha!! Brawoo Girona!! :D

0

Dwie poprzeczki w dwie minuty, super derby

0

ajaj Terry prawie gol

0

To cóż wiadomo, że to nic przyjemnego dla oka ;)

0

Mamy tylu zawodników dobrych, taki potencjał w drużynie a gramy Gomesami i Rakietami xD

0

No, ból jak cholera ;p

7

Mnie czasami podczas ziewania łapie skurcz szczęki :D

0

Mr. Robot, Lost, Gra o tron

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?