Fizzy Womack
Dołączył/a: lipiec 2011
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na boisku będzie tak samo.
0
Najgorsze jest to, że jeśli ewidentnie nam nie idzie, to nie potrafimy nic zmienić, nie ma żadnego elementu zaskoczenia, nie ma kto wejść z ławki, nie ma zmiany schematu gry, tylko bicie głową w mur. Jeśli drużyna dobrze się zamuruje to jest amen w pacierzu.
0
Zwykły bełkot
1
Zgadza się Grzegorzu pressing był elegancki heh :D Nawet Messi biegał dużo jak nigdy..
0
Ludzie prosze o jakiś dobry link!!!
0
dajcie jakiś normalny link
0
Dobra, jakoś przeżyje tego Pedro, ale Mathieu na lewej to porażka..
4
Bardzo słabo, zero pomysłu.
0
Kiedy ostatnio graliśmy w takim ustawieniu? Kto pamięta?
0
zmiana pozycji? :D chyba zmiana klubu i to na dobre!
0
Masche&Verma!! :D
1
Nie generalizuj w ten sposób, to głupie.
0
na jutube
3
pszud? :O
0
Dokładnie, on sam wie, że musi go asekurować bo, Alves pas startowy zostawia za sobą, chociaż teraz z Suarezem zamiast Pedro wygląda to troche lepiej.
1
Rakitic musi zacząć grać bardziej do przodu, bez presji na ryzyku bo narazie to wygląda średnio.
1
No Name Daglas > Montoya? :D haha
1
Rafinha musi pociągnąc gre dzisiaj, bo bedzie kiepsko.
0
no a gdzie ma grać? :D na obronie?
2
Nie może się przebić w najbardziej drewnianym klubie w Pl? hah co za gość...
0
zgasili cie jak peta
4
On ma być do końca sezonu przyklejony do ławki!
1
Dobrze, że jutro już znowu gramy, bo do soboty to bym chyba oszalał bez Barcy! :D
0
i tak mają przewalone, nawet piłki nie powąchają.
0
Irlandia!!! :DD
1
no raczej nie inaczej.. dlatego dajcie link :D
0
Dobrze, że został a nurek odszedł.
1
Fajne zęby ma taksówkarz.
0
Dobrze gra Medyk, Ewa kręci nieźle.
0
34