0

Na boisku będzie tak samo.

0

Najgorsze jest to, że jeśli ewidentnie nam nie idzie, to nie potrafimy nic zmienić, nie ma żadnego elementu zaskoczenia, nie ma kto wejść z ławki, nie ma zmiany schematu gry, tylko bicie głową w mur. Jeśli drużyna dobrze się zamuruje to jest amen w pacierzu.

0

Zwykły bełkot

1

Zgadza się Grzegorzu pressing był elegancki heh :D Nawet Messi biegał dużo jak nigdy..

0

Ludzie prosze o jakiś dobry link!!!

0

dajcie jakiś normalny link

0

Dobra, jakoś przeżyje tego Pedro, ale Mathieu na lewej to porażka..

4

Bardzo słabo, zero pomysłu.

0

Kiedy ostatnio graliśmy w takim ustawieniu? Kto pamięta?

0

zmiana pozycji? :D chyba zmiana klubu i to na dobre!

0

Masche&Verma!! :D

1

Nie generalizuj w ten sposób, to głupie.

0

na jutube

3

pszud? :O

0

Dokładnie, on sam wie, że musi go asekurować bo, Alves pas startowy zostawia za sobą, chociaż teraz z Suarezem zamiast Pedro wygląda to troche lepiej.

1

Rakitic musi zacząć grać bardziej do przodu, bez presji na ryzyku bo narazie to wygląda średnio.

1

No Name Daglas > Montoya? :D haha

1

Rafinha musi pociągnąc gre dzisiaj, bo bedzie kiepsko.

0

no a gdzie ma grać? :D na obronie?

2

Nie może się przebić w najbardziej drewnianym klubie w Pl? hah co za gość...

0

zgasili cie jak peta

4

On ma być do końca sezonu przyklejony do ławki!

1

Dobrze, że jutro już znowu gramy, bo do soboty to bym chyba oszalał bez Barcy! :D

0

i tak mają przewalone, nawet piłki nie powąchają.

0

Irlandia!!! :DD

1

no raczej nie inaczej.. dlatego dajcie link :D

0

Dobrze, że został a nurek odszedł.

1

Fajne zęby ma taksówkarz.

0

Dobrze gra Medyk, Ewa kręci nieźle.

0

34

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?