Fizzy Womack
Dołączył/a: lipiec 2011
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
37mln jako pierwsza rata.
1
Fabregas na sprzedaż? hah i kogo kupią w jego miejsce? :D
13
I tak go lubie.
0
Gdybyście nie pisali w komentarzach, że nie było Leo, że ma lenia, że zmęczony to sam bym na to nie wpadł, wiadomo.. taki piłkarz musi odpocząć.. heh
0
Bajki jakich mało.
0
Zapraszamy do Aston Villi, gwarantujemy emocje i walkę o utrzymanie do samego końca rozgrywek! :D
0
Oczywiście, że istnieje, np. Traore, ale to nierealny transfer..
0
Dobry zawodnik! Idealny na rezerwowego!
2
jak się brokatem wysmaruje
0
Benteke, Lukaku, Traore, Cardozo, Fred, Costa :D
0
Ter Stegen, Laporte, Mangala, Vidal.
0
Predzej odejdzie Alexis niż Pedro.
8
Może gra z jakimś bólem i to go blokuje nie wiem bez kitu co się z nim dzieje.
0
Taktyka Taty Martino: Ustaw domyślnie.
0
Oby zagał bo Bartra to komedia.
0
''Pele nie żyje nie wróci już nigdy
trzy ostatnie słowa przepraszam za krzywdy'' heheh
0
Totalny brak przygotowania do meczu, to tylko i wyłącznie wina trenera, zagrali tak jak by nie widzieli co robić.. Po tylu meczach z Atletico i zero wniosków tylko głową w ściane walić!!
0
Neymar, Alba, Xavi i Pinto na plus było widać komu zależy a komu nie.. no bo jak wytłumaczyć grę Messiego który nie brał odpowiedzialności na siebie, nie podejmował ryzyka..Ale ja i tak nie jestem rozczarowany, wiedziałem, że sa małe szansę na awans no cóż optymista ze mnie słaby :))
0
Uwaga podaje kod: JDJN8PYDW7WMK22N
0
Grzesiuuu mega jakość nic nie tnie :D
0
Jak ktoś zatańczy i zaśpiewa to dam jeden kod heńka :D
1
Grzesiu Sępie!! :D
0
A Everton to gdzie niby? W Londynie?
0
Mi wszystko chodziło zawsze perfekt.
7
Hahaah no ogar człowieku kup sobie, nie rób scen.
5
De Niro za Messim?
0
No, ale gdzie ma niby grać? Za Pique jedynie, kiedy ten ma kontuzje. Javiera nie wygryzie ze składu. Kazdy to wie, choć wielu by go na siłę wstawiło obok Pique. Tata takiej opcji nie widzi, jeśli Javier jest zdrowy.
3
Tylko on? Sanchez się przewraca jeszcze częściej i nikt po nim nie jeździ..I tak to wygląda nie najgorzej w porównaniu do naszego odwiecznego rywala, gdzie wszyscy symulują, to dopiero wstyd.
0
Taa.. jasne będzie hajs.. dobre sobie.. Niby "H.s.z" ale będzie odłożone na transfery i za te niby dwa lata..przewidujemy rodzine, rozmienimy ją na groszę.. Niby bez scen ale nie ma opcji żeby hajs z transferów szedł na stadion, nie ma takiej opcji.. skoro robią referrndum to już na 100% H.S.Z... No ale jak by wziął pod uwagę ostatnie nie jasności które powstają w klubie to wszystko jest mozliwe.. bez kitu ciężko mieć nawet jakieś nadzieję, że te sankcje nie wejdą w zycie... No naprawdę..klub dużo traci na tych domniemanych przekrętach.. Przez tą Fife mamy strasznie zsżarganą opinię wśród przede wszystkim; kibicow.. no bo nie dość jak do tego dojdzie,że nie będzie takich sprzedaży koszulek czy innych przykrych sytuacji to przecież te sankcje transferowe to jest jakiś totalny absurd imo... Przynajmniej żeby Bramkarz jakiś przyszedł i ten młody Chorwat to i tak w zupełności wystarczy, wiadomo wielu z was powie że przecież Stoper!!! Albo nawet dwóch.. Powiem wam coś na ten temat Imo.. To Bartra ogarnie w tym miesiącu i zagra mega do dobrze, nie tak jak to.miało miejsce sobie z Beti sem.. tylko tak jak w Lm z Atletico i poprosimy o powtórkę takiego właśnie wstępu Marca na Vicente Calderon czy jak to sie tam zwie.. chodzi mi o to, że Bartra ogarnie pod nieobecność Pique i tym samym zapali się zielona lampka w głowie Taty Martino i, że zaufa Marcowi i da mu szansę powoli tak naprawdę grać ns najwyższym poziomie.. Jeśli Barca nie będzie mogła kupić nikogo.. to staje się to logicznę.. że będzie grał Bartra.. No i już na sam koniec moje ulubione zakończenie tej historii to takie gdzie; Fifa nakłada sankcję transferowe na klub a tym samym klub odpowiada, że nie musi"my" nikogo sciagać, kupować, za grube miliony
stoperów, tylko odpowiedź brzmi: La Masia, czyli Marc i ewentualnie Baniak na ławce zamiast Puyola¡¡ Piękna perspektywa nie prawdaż¿¡ ^^
0
Ale sceny w ch*j dobrze heheh niby jak przychodził Neymar to jako gwiazda nr. 2 w drużynie... no dobra w najlepszym wypadku jako gwiazda nr.2 (przed Iniestą imo) i co wcale nie zawodzi jak gra na lewce to jest pięknie Iniesta do środka za Cesca z Xavim i Sergio aka Rzeźnik heh..yeah i z prawej raczej Pedro bo mimo całej sympatii do Alexisa to wole KanaryjczykaAmen