Fizzy Womack
Dołączył/a: lipiec 2011
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Montojson 4 life!
0
Zdecydowanie marmolada z Milanem!
0
Mnie osobiście najbardziej bolał fakt odejścia Erica z klubu, było to straszne przeżycie..
0
Znowu żebranie?
0
Za nazwisko
0
Tylko Tata!
0
City by zbankrutowło gdyby mieli kupić Messiego.
0
Ciekawe czy wywalczy sobie pierwszy skład..
0
Pykną bym ich jedną ręką :D
0
Niby święta a tak grzeje, że opalać się można..
0
Pedrooo mój wybawco :D
0
Zdjęcie genialne!
0
Haha ja wierze w niego może wkońcu przestanie potykać się o własne nogi. Wesołych Alexis!!!
0
Wiadomo, że Messi jest najlepszy na świecie. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej to zwyczajnie zakłamuje rzeczywistość i tyle.
0
Pedro złoty chłopak.
0
Pedro nurkował? Dziwne.. pewnie uczył się u boku najlepszego nurka w drużynie, Alexisa.
0
Javier i Sandro jak bracia.
0
On i Roberto muszą zostać w klubie!!
0
Na zdjeciu jest prawdziwy Ronaldo czy taki z wosku?
0
Yaya kontra Sergio :D
0
Przeżujemy ich i wyplujemy, ot cała historia. :)
0
Niech lepiej odpusci sobie przyjście na galę, bo znowu będzie rozczarowany.
0
Ale luj
0
Dobrze, że Tata wpuścił Xaviego za Songa. Generał w jednej chwili przyspieszał grę i rozruszał lewą stronę boiska, szczegółnie Albe, który grał bardziej zachowawczo od Montoyi(wtf?!).
0
Szkoda, że tak mało hajsu za niego dostaniemy..
0
Dobry skład tylko za łamage od początku Pedro!!
0
Z czego wy korzystacie ja nie mam reklam na telefonie...
0
Jesteś jeszcze młody, za parę lat rozumiesz pewne sprawy.
0
O czym Ty do mnie mówisz? Alexis= ławka.
0
Zgadzam się Alexis jest slabiutki, bardzo irytujaca jest jego nieporadność, musi usiąść na ławce!