0

Montojson 4 life!

0

Zdecydowanie marmolada z Milanem!

0

Mnie osobiście najbardziej bolał fakt odejścia Erica z klubu, było to straszne przeżycie..

0

Znowu żebranie?

0

Za nazwisko

0

Tylko Tata!

0

City by zbankrutowło gdyby mieli kupić Messiego.

0

Ciekawe czy wywalczy sobie pierwszy skład..

0

Pykną bym ich jedną ręką :D

0

Niby święta a tak grzeje, że opalać się można..

0

Pedrooo mój wybawco :D

0

Zdjęcie genialne!

0

Haha ja wierze w niego może wkońcu przestanie potykać się o własne nogi. Wesołych Alexis!!!

0

Wiadomo, że Messi jest najlepszy na świecie. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej to zwyczajnie zakłamuje rzeczywistość i tyle.

0

Pedro złoty chłopak.

0

Pedro nurkował? Dziwne.. pewnie uczył się u boku najlepszego nurka w drużynie, Alexisa.

0

Javier i Sandro jak bracia.

0

On i Roberto muszą zostać w klubie!!

0

Na zdjeciu jest prawdziwy Ronaldo czy taki z wosku?

0

Yaya kontra Sergio :D

0

Przeżujemy ich i wyplujemy, ot cała historia. :)

0

Niech lepiej odpusci sobie przyjście na galę, bo znowu będzie rozczarowany.

0

Ale luj

0

Dobrze, że Tata wpuścił Xaviego za Songa. Generał w jednej chwili przyspieszał grę i rozruszał lewą stronę boiska, szczegółnie Albe, który grał bardziej zachowawczo od Montoyi(wtf?!).

0

Szkoda, że tak mało hajsu za niego dostaniemy..

0

Dobry skład tylko za łamage od początku Pedro!!

0

Z czego wy korzystacie ja nie mam reklam na telefonie...

0

Jesteś jeszcze młody, za parę lat rozumiesz pewne sprawy.

0

O czym Ty do mnie mówisz? Alexis= ławka.

0

Zgadzam się Alexis jest slabiutki, bardzo irytujaca jest jego nieporadność, musi usiąść na ławce!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?