0

haha to Ci się udało :D

0

Ojciec Messiego wygląda jak Fornalik.

0

30mln? hah co oni oszaleli? To już lepiej weźmy kupmy Smuga z młodzieżówki Inter, dużej różnicy w umiejętnościach zapewne nie ma :D

0

Jak zagrał Xavi?

0

On i/lub David Luiz..

0

Zaje*ał to zaje*ał, po co drażyc temat.

0

Rotacja i jeszcze raz rotacja! Więcej minut dla młodych i dla Songa.

0

Odezwał się w nim Monster Masch heheh :)

0

Szatan ma nas w opiece.

0

20 baniek za Javiera? haha?

0

Będzie prezentacja live na Youtube?

0

Pyknom ich na lajcie.

0

Pewnie się kimnoł, no bo jak na prostej drodze w barierki można wjechać?

0

To będzie przykre wydarzenie.

0

Wielka szkoda że odchodzi, po tym wszystkim.

0

Jeszcze tylko Vertonghen i Inigo Martinez.

0

u kosmetyczki

0

kupmy głowackiego albo żewłakowa.

0

Masz racje, nie bedzie jakiś dużych zmian, nie ma co liczyć na Tito, bo on wprowadzi ewentualnie jakieś kosmetyczne zmiany w taktyce, a tu trzeba rewolucji a nie drobnych zmian, ludzie liczą, że przyjdzie jakiś napastnik typu Neymar i nas uratuje, nie wydaje mi się.. napewno coś sie zmieni, bo tego typu zawodnik bedzie miał inne zadania na boisku niz np. Pedro czy Alexis, ale to są naprawde drobiazgi taktyczne poszczególnych zawodników a tu chodzi o modyfikacje taktyki i wprowadzenie świeżej krwi, problem jest w taktyce a nie w tym jaki piłkarz bedzie grać.

0

Ufff, dobrze, że ucioł spekulacje na swój temat, wkońcu jakaś dobra wiadomość w sprawie transferu obrońcy.

0

Thiago Silva to jest ogromna jakość, wolę jego niż Hummelsa pomimo tego, że ma 'już' 29lat.

0

Dawać Mascherano a nie tych pseudo stoperów pchacie nonstop do składu.

0

Jeśli Neymar chce grać w Barcelonie tak bardzo, jak np. Alexis, Cesc czy Mascherano to nie ma opcji żeby wylądował w innym klubie tym bardziej w Realu.

0

Powinien odejść on albo Pedro.

0

Ciekawe ile za niego dostaniemy..

0

Song jaka stonka heheh :D

0

Słaby mecz, nadal nie wiem jak my to wygralismy.

0

Składzik miodzio.

0

Pamietam jak jeszcze nie dawno biegał w błękitnej koszulce Lazio heh :)

0

A te frytki to z keczupem czy majonezem? Z solą czy bez?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?