Fizzy Womack
Dołączył/a: lipiec 2011
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Daj ktoś link do Kamerunu.
0
Z ciekawości obejrze jutrzejszy mecz.
0
Już się nie przewraca o własne nogi?
0
Na swojej pozycji może grać nawet do tych 34lat, motoryka nie taka istotna a doświadczenie i opanowanie będzie się tylko zwiększać z upływem lat.
0
Pedro Pedritto Pedro Fenomen :)
0
Tak, te przewidywalne już są.
0
Zgadzam się, od dawien dawna nikt nie osiąga takiej formy jak Javier.
0
No, ale ripsota! Poprostu leże i nie moge się podnieść, brawo!
0
Najlepszy piłkarz musi grać w najlepszej drużynie- proste.
0
Jest za cienki nawet na Everton.
0
Tyłka od ławki by nie odkleił..
0
Szału ni ma.
0
Neymar da nam jeszcze bardzo dużo radości, genialny transfer!
0
Rozjedziemy te ogórki.
0
Nie, Sanchez na ławce.
0
WTF?!
0
Kolejny Pique..
0
On jest mega słaby.
0
Chociaż normalnie się wypowiedział bez złośliwości..
0
Nie ma takiej opcji!
0
Po co takie wynalazki, tylko Benteke!
0
To Kłenka jeszcze żyje?
0
Ale kiła.. ja do 19 w pracy :(
0
Mam nadzieje, że do 30stki się rozkręci! he
0
My również chcemy zebyś czerpał radość, ale lepiej sprawdzasz sie kiedy siedzisz na ławce.
0
Bartra bardzo pewne interwencje dzisiaj zaliczył, świetnie czytał gre i był tam gdzie być powninnien. Jeszcze troche i bedzie lepszy od Pique( tego obecnego, bez formy).
0
Gdzie jest Song!?
0
Grzesiu do spania!!! :D
0
Real w tabeli na swoim miejscu! (a nawet wyżej) :)
0
jaki wynik?