0

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jutro prawdopodobnie też zobaczymy Alexisa w wyjsciowym składzie. Na skrzydle wiecej od niego to nawet Puyol by zrobił.

0

Kiedys beznadziejny Maxwell, teraz Alexis, zawsze sie znajdzie czarna owca w stadzie.

0

Niby taki słaby a jakie duże zainteresowanie nim jest.

0

Oby został.

0

To jest ten zwrotny, szybki i mobilny obrońca? Tak? Heheh beka ;)

0

Kto? Huehue beka :D

0

Miki_Messi2001

Marne prowo, prowadzisz na tej stronie.

0

Brawo Song widać, ze go cenią.

0

Ja obejrzałem ten mecz żeby zobaczyć jaki poziom prezentują stoperzy i jestem zaskoczony jak słaby jest David Luiz, włosi nim kręcili jak chcieli, Dante dużo lepiej zagrał, chociaż też bez szału, z drugiej strony podobała mi się gra Bonucciego nieźle wychodził z pod bardzo wysokiego pressingu Brazylijczyków, nie tracił piłek, dobrze grał w powietrzu i był bliski strzelenia gola w drugiej połowie po rzucie rożnym, ale to typ zawodnika o podobnych warunkach fizycznych do Pique, 190cm wzrostu, mało mobilny, takiego podobno nie szukamy..

0

Faktycznie Dante jest świetnym stoperem, ale już 30lat..gdyby był chociaż te dwa lata młodszy..

0

Dlaczego filmy z BarcaTV nie są w HD? :

0

Zróbmy im na złość i przegrajmy solidarnie dwumecz razem z Realem. :)

0

Może do końca sezonu się rozkręci..

0

Można zobaczyć gdzieś chociaż kawałek tego meczu?

0

Znowu Real w czarnej d*pie.. :/

0

Ja nadal mam nadzieje, że zostanie w Barcelonie.

0

Oby Zlatan zagrał w tym meczu. ;)

0

Po co nam on? Przecież mamy genialnego Pedro!

0

Wygląda jak klaun.

0

Dobrze, że przedłuża kontrakt! Szkoda tylko, że tak mało gra, powninien grać częściej na skrzydle.

0

Marne prowo.

0

Nie wiem jak Wy, ale ja od razu skojarzyłem wczorajszą radość Dawida z tą z Wembley :)

0

natall11

Dzięki :)

0

co jest przy wyniku 3:1? Dogrywka?

0

Onet tnie i słaba jakość.

0

Ci z onetu to pijani są chyba.

0

O której na onecie dają transmisje?

0

Skład mistrz, spore zaskoczenie!

0

Puyol wygląda jakby tańczył pogo.

0

Na Milan musi wyjść czterech obrońców, oby na środku zagrał Pique z Mascherano, bo z powolnym Puyolem to nie mamy czego szukać przy szybkich graczach Milanu, każda kontra bedzie zabójcza..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?