Fizzy Womack
Dołączył/a: lipiec 2011
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co miał Messi na ręce? :)
0
Najlepszy skład na świecie :)
0
Druga połowa jednostronna, ale i tak brawa dla Betisu, trzeba to jutro wykorzystać!
0
Tak, tak niech 'jedzie do Włoch'.
0
Sprzedaż Villi to zły pomysł, bo on daje dużo drużynie nawet jak jest trochę pod formą, ale to niezmienia faktu, że potrzeba nam świeżej krwi w ataku w postaci Neymara.
0
''blumsztajn'' dobra beka hehehe
0
Świetny skład z Javierem i Cescem!! Vamos!
0
Nasi skrzydłowi słabo grają ostatnio, ciekawe co by pokazał Neymar na skrzydle grając u nas.
0
Jeden ledwo zdązy wrócić a drugi w tym czasie wypada i tak w kółko.
0
Beznadziejne to logo..a ta koza to już beka na maxa.
0
Dajcie spokój temu Ronaldo, bo chłopaczyna się potnie.
0
Oby zagrał w sobote od początku.
0
Gol jak gol nic nadzwyczajnego. Ludo strzelił dużo ładniejszego gola i nikt o tym nie mówi.
0
To mimo wszystko duże osłabienie w ataku i wielka szansa dla Tello.
0
0
Dos Santos za Andreasa i gitara.
0
Dobra beka kiedy czytasz tą liste a tam takie nazwiska jak Balotelli, Benzema, Pique czy Ramos.. aa przepraszam co do ostatniego nazwiska, już sobie przypomiałem czym się zasłużył Pan Sergio, tak, pamietam to świetnie.
0
Ja bym chciał aby wygrał Musa lub Eriksen, obaj są świetni.
0
Musimy zacząć kontrolować ten mecz w drugiej połowie, zeby nie było newrwówki.
0
Oby nasza drużyna strzeliła wiecej goli niż Rayo, bo to, że Rayo strzeli to raczej pewne przy takiej obronie i niepewnym bramkarzu.
0
AdrianM11
Ilość błędów w jednym zdaniu, które napisałeś jest przerażająca, co to tematu to niech Pep idzie wszędzie byle nie do City.
0
Dajcie link!!
0
Na Celtic chciałbym zobaczyć Bartre w defensywie i Dos Santosa na DM.
0
v3go
Taki to Song jest zawansowany technicznie, że piłki do nogi podać nie potrafi.
0
Moimi kandydatami na obrońców są: Bartra, Muniesa i Montoya co ciekawe nawet nie trzeba ich sprowadzać i wydawać żadnych pieniędzy.
0
Po takim czymś powinien odpocząć od sędziowania do końca sezonu.
0
Ten sędzia to z Madrytu czy co? :D
0
Nie stać ich nawet.
0
Ile ja bym dał żeby to nie była plotka :)
0
Superpuchar Hiszpanii w Chinach? -Nie ma takiej opcji.