0

Co miał Messi na ręce? :)

0

Najlepszy skład na świecie :)

0

Druga połowa jednostronna, ale i tak brawa dla Betisu, trzeba to jutro wykorzystać!

0

Tak, tak niech 'jedzie do Włoch'.

0

Sprzedaż Villi to zły pomysł, bo on daje dużo drużynie nawet jak jest trochę pod formą, ale to niezmienia faktu, że potrzeba nam świeżej krwi w ataku w postaci Neymara.

0

''blumsztajn'' dobra beka hehehe

0

Świetny skład z Javierem i Cescem!! Vamos!

0

Nasi skrzydłowi słabo grają ostatnio, ciekawe co by pokazał Neymar na skrzydle grając u nas.

0

Jeden ledwo zdązy wrócić a drugi w tym czasie wypada i tak w kółko.

0

Beznadziejne to logo..a ta koza to już beka na maxa.

0

Dajcie spokój temu Ronaldo, bo chłopaczyna się potnie.

0

Oby zagrał w sobote od początku.

0

Gol jak gol nic nadzwyczajnego. Ludo strzelił dużo ładniejszego gola i nikt o tym nie mówi.

0

To mimo wszystko duże osłabienie w ataku i wielka szansa dla Tello.

0

0

Dos Santos za Andreasa i gitara.

0

Dobra beka kiedy czytasz tą liste a tam takie nazwiska jak Balotelli, Benzema, Pique czy Ramos.. aa przepraszam co do ostatniego nazwiska, już sobie przypomiałem czym się zasłużył Pan Sergio, tak, pamietam to świetnie.

0

Ja bym chciał aby wygrał Musa lub Eriksen, obaj są świetni.

0

Musimy zacząć kontrolować ten mecz w drugiej połowie, zeby nie było newrwówki.

0

Oby nasza drużyna strzeliła wiecej goli niż Rayo, bo to, że Rayo strzeli to raczej pewne przy takiej obronie i niepewnym bramkarzu.

0

AdrianM11

Ilość błędów w jednym zdaniu, które napisałeś jest przerażająca, co to tematu to niech Pep idzie wszędzie byle nie do City.

0

Dajcie link!!

0

Na Celtic chciałbym zobaczyć Bartre w defensywie i Dos Santosa na DM.

0

v3go

Taki to Song jest zawansowany technicznie, że piłki do nogi podać nie potrafi.

0

Moimi kandydatami na obrońców są: Bartra, Muniesa i Montoya co ciekawe nawet nie trzeba ich sprowadzać i wydawać żadnych pieniędzy.

0

Po takim czymś powinien odpocząć od sędziowania do końca sezonu.

0

Ten sędzia to z Madrytu czy co? :D

0

Nie stać ich nawet.

0

Ile ja bym dał żeby to nie była plotka :)

0

Superpuchar Hiszpanii w Chinach? -Nie ma takiej opcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?