0

Moim zdaniem Barca powinna kupić tylko Albe, ewentualnie pozbyć się Tello, i Afellaya zdecydowanie zostawić w drużynie, on ma ogromny potencjał.

0

Do: kokodzambo13

''nie kupywac'' hahaha uśmiałem się do łez, od razu mi się skojarzyło wiadomo z czym heheh.. piękna polszczyzna :D

0

Wiadomo nie od dziś, że bije Tello na głowe umiejętnościami także nie ma opcji żeby odszedł, to nasza przyszłość i to taka niedaleka przyszłość.

0

0

Sprzedać go trzeba, bo ma zbyt małe umiejetności na pierwszy skład. Cuenca musi grać przecież coraz wiecej, bo ma potencjał, a Tello trzeba sie pozbyć z możliwością odkupu, wypożyczenie tu nic nie da.

0

Szkoda, ze nie ma Fabsa od początku, mam nadzieje, ze bedzie pierwszym graczem który wejdzie z ławki :)

0

Pomarańcz zajebista, dobrze mi się kojarzy :D

0

Drogba aka Diva. Gratulacje!

0

Brawo Chelsea świetna taktyka piekny mecz finałowy, zasłużyliście w 100% na to trofeum. Anty football to czasami jedyne wyjście, niestety... Drogba jesteś wielki !!!

0

Xavi jesteś moim mistrzem!

0

Jeżeli odejdzie Keita, można sie zastanowić.. ale koszta byłyby ogromne zapewne.

0

Saviola jaka pajda :P

0

Dać te 10mln i gitara. Będzie chociaż dobry rezerowy jak by cos było z Adriano :))

0

Jeahhh zajebiście :)))

0

na pewno* ofc.

0

Barcelona napewno go nie kupi. Zwykła plota.

0

Zdecydowanie jestem na nie, mimo ogromnych umiejętniści tego piłkarza. Bedzie mu bardzo cieżko się wpasować w nasz styl poza tym 40 baniek? Troche przesada za takiego młokosa.

0

Wiadomo nie od dziś, że Villa > Van Persie. Wiec po co?

0

Co wy naszego Alvesa chcecie sprzedać? Nie ma szans na to. Alves to świetny piłkarz i dobry duch szatni !!

0

Keita+20mln to jest max za takiego grajka, choć i tak wolałbym żeby Keita został w Barcelonie. Swoją drogą myślałem, że Thiago ma 29 lat a tu takie zaskoczenie. :)

0

Barcelona, bez Pedro? Nie ma takiej opcji, nawet po słabszym sezonie.

0

michalek

Oglądam mecze, co wiecej, w tym sezonie opuściłem tylko jeden. Mówie, że to mała strata, bo mecz o pietruche, spokojnie można Alexisa zastąpić innym zawodnikiem. Najważniejsze żeby Messi strzelał jak najwiecej się da, bo Krystyna nie odpuści, napewno!

0

Alves... jesteś zajebisty !!

0

Mała strata, Pedro wraca do formy, Afellay może też zagra troche wiecej niż 15min, nie ma co płakać za Aleksem.

0

Gdzie wy widzicie miejsce dla kolejnego srodkowego obrońcy klasy światowej? Skoro mamy takich trzech+Sergio. Jestem ciekaw kogo byście na ławce posadzili kiedy miał by dojść T.Silva. Hehe, moim zdaniem potrzebny jest Alba na ławke, bo tylko Adriano jest u nas lewym obroncą. Pozdro!

0

A ja się wypowiem na ten temat tak; średni jest to grajek niestety, napewno każdy podkreślam każdy z naszych środkowych obrońców jest od niego lepszy (Pique, Puyol, Mashe), do tego dochodzi oczywiście ogromna góra pieniędzy jaką trzeba bedzie wydać na tego grajka mimo oddania Keity. Ogólnie słaby pomysł ze sprowadzaniem tego zawodnika, nie wspominając już o oddaniu wartościowego zawodnika jakim jest Keita. Pozdro i bez spin gimbusy!

0

Niesprzedawać nikogo, kupić Hulka/Aguero + Alba i gitara!

0

Proponuje, aby gimbusy opuściły strone.

0

Ares!,

Dzięki człowiek za ten kanał !!

0

Daj ktoś sopcasta w HD :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?