0

Bedzie to mega cieżki mecz, musimy zagrać na 120% swoich możliwości, musi być magia na Camp Nou byśmy pokonali Milan.

0

ej weźcie idzicie na strone realu moze co? bo zaśmiecie

0

Gdzie jest Pedro!? No gdzie!?

0

Co wy piszecie za głupoty to sie czytać nie da! Jaki Tello? Pedro od początku musi zagrać i tyle! Thiago za Inieste i gitara.

0

Na camp nou za aleksa pedro albo fabregas.

0

Gdzie on do Milanu... Za 10lat to ja rozumiem, ale w tym wieku?

0

Super! Rok czasu czekałem na taki news. Mam nadzieje, że dostanie chociaż 5-10min z Milanem!

0

Będzie to bardzo cieżki mecz! Obstawiam 2:3

0

Zmieńcie czcionke! :D

0

Szkoda, że jutro z Mallorca gramy tak wcześnie.

0

Hasz29

Martinez to pomocnik chyba.

0

Hasz29

Nie jaraj tyle czekolady.

0

Hasz29

Myśl realnie kto byłby wzmocnieniem, a nie wymyślasz jakieś nierealne transfery typu Vidic z United.

0

Milan niepuści T. Silvy za żadne pieniądze, a już napewno nie za takie że, byłoby nas na niego stać. Moim zdaniem Alba wystarczy plus młodzież, ktorej jest dużo. Ewentulanie możnaby sprowadzić Mamadou Sakho.

0

Opcji jest wiele, wiadomo, że kogoś trzeba bedzie kupić na obrone jak dla mnie może być to David Luiz ale nie za takie pieniądze.. Myśle, że lepszą opcją byłby Thiago Silva albo Mamadou Sahko!

0

nacho; rozśmieszyłeś mnie niesamowicie :P

0

Tusiek27 Oszczedź sobie tego typu zarzuty, bo się ośmieszasz :) Pytam, ponieważ mnie to interesuje. Jak nie wiesz to się nie odzywaj.

0

Powie mi ktoś kto ma więcej trofeów Real czy Barca? :)

0

Nic tylko się cieszyć z tych remisów przeciwnika! Teraz Barca musi wygrac kolejny mecz!

0

Gerard Pique niczym James Braddock! Dobra Beka!

0

Dzisiaj ten mecz Barca wygra pewnie i zdecydowanie, po cichu licze, że rywal nie strzeli gola. Obstawiam 4:0

0

Napewno jest to dobry piłkarz, ale czy warto tyle pieniędzy wydać na takiego właśnie grajka? Za taka sume można by ściągnąć do klubu sprawdzonego już w europie napastnika np. Hulk, Aguero albo nawet RVP. Pozdro.

0

Damy rade jeszcze sporo kolejek! Real łapie zadyszke, a my się rozkręcamy!

0

Dzisiaj dobry meczyk, ale słabo zagrali Pedro, Pique i Cesc średiawo. Najlepszy Xavi, Messi i Mascherano :)

0

Wydaje mi się, że stracimy jakiegos gola.. będzie 1:3 (:

0

Widze nowa moda nastała.. Obstawiam 1:3 VEB!

0

Puyol na lewej! Bardzo solidna defensywa! :)

0

Popsuliście mi humor tą wiadomością. Jak my sobie poradzimy bez Abidala do końca sezonu? Bedzie mega cieżko.

0

Dawać Real albo Chelsea! :D

0

Moim zdaniem powinni sprowadzić jakiegoś defensywnego gracza najlepiej Thiago Silve lub Albe! Atak już jest dobrze obsadzony!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?