Fizzy Womack
Dołączył/a: lipiec 2011
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są, na szczeście ta łamaga Alexis jest na ławce, więc mamy spore szanse na wygraną!
0
Fajny skład, tylko ten Alexis jak kula u nogi..
0
Śmieszne pieniądze.. co to jest 40mln?
0
Narodowcy by Cie za takie słowa za*e*ali. Uważaj bo ONR Cie dopadnie!
0
Dam Ci plusa, bo mnie rozśmieszyłeś.
0
Katol huehue ;p
0
Kogo obchodzi to, że Mou nie chce odejscia Luiza, on nie ma nic do powiedzenia. Barca chce Luiza i koniec dyskusji.
0
Haha :D
0
Guzman.. a ja przez chwilę myślałem, że Barca zainteresowała się Bradem Guzanem.. to byłoby coś pięknego.. świetny bramkarz to co on wyciągał w ostatnim sezonie to coś niesamowitego. Moim zdaniem top3 bramkarzy w PL, do tego warunki fizyczne, koci refleks mimo 90kg. Valdesa zjada na śniadanie, a wart jest może z 5mln.
0
Po co mielibyśmy sprzedawać naszego najlepszego stopera za 20mln?
0
Dobrze, że go nam troche przybliżyliście, mnie osobiście bardzo interesuje ten zawodnik.
0
Czemu oferują takie śmieszne pieniądze za Fabsa? Przecież on jest warty co najmniej 60mln.
0
Marcin? :)
0
Grzesiu Murzynie :D
0
Idź się przewietrz albo przynajmniej otwórz okno.
0
Ojciec?
0
34mln? Słabe prowo. 64mln to ja jeszcze rozumiem, ale 34? Beka.
0
Hajs się zgadza.
0
Koeman :)
0
Mascherano na ławke? WTF? Po co wysyłać najlepszego stopera na ławke?
0
Tello jeszcze usadzi Neymara na ławie.
0
Ciekawe czy sie przebije do pierwszej 11.
0
Z przykrością stwierdzam, że to niepotrzebny szrot.
0
Wiadomka
0
10mln za Ville to i tak okazja!
0
On lubi trybuny.
0
Zidane? Hah?
0
bez spin dzieciaki.
0
Nie ma miejsca dla niego, mamy dużo pomocników.
0
Alexis jest świetny jak siedzi na ławce :)