Fizzy Womack
Dołączył/a: lipiec 2011
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby nasz klub nie wydawał budżetu na wzmacnianie ataku czy to klasycznej 9 czy skrzydłowi, nie są potrzebni. Za to środek pola do wzmocnienia, i obrona!!
0
Tello zostanie zastąpiony przez Neymara, a z prawej będzie szalał Pedro/ Alexis.
0
0
0
Halo ameryka?
0
0
0
kurde kiepski małpa max i mega
0
0
Serio taki jest dobry?
0
Faktycznie Tello i Alexis wczoraj poniżej pewnego poziomu..
0
Ale ma coś na koncie :p
0
Alexis znów slabiutko..
0
Szrot.
0
Haha co to jest?!
0
Oby odeszly
0
Bangkok czyli podróba. Na 100%!
0
Alexis slabiutko.. wraca do swojej dawnej słynnej ''formy''?
0
W moim odczuciu bardzo dobra ocena stoperów.
0
Jakieś video?
0
Jeszcze strzelców bramek podaj.
0
Dobry kursik na Barce :)
0
Nie ma takiej opcji, Xavi musi zostać.
0
Kłenson wygląda jak jakiś muszkieter czy cóś.. :D
0
W pomocy Xavi, Iniesta oraz Busquets, w ataku Fabregas i dwójka skrzydlowych. Nie ma innej możliwości.
0
Z całym szacunkiem, ale nie ma miejsca, nawet na ławce.
0
Grzesiu melepeto :p
0
Nie wierze, że po takich problemach z kontuzjami zacznie grać na poziomie tego klubu, życze mu jak najlepiej, ale on nie da rady, fizycznie i psychicznie również, spali się poprostu.
0
Jara się na łapę Tarzana.
0
A co? Murzyn to gorszy?