Fizzy Womack
Dołączył/a: lipiec 2011
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tą sytuację kiedy Mascherano wybił piłkę Bendterowi zapamietam chyba na zawsze.
0
Grubego wonsa.
0
Strzelimy gola lub dwa i pożegnamy Obywateli.
0
Brak zangazowania oraz słabo taktycznie i przegrywamy.
0
Monster Masche!!
0
Generał ostatnio nieźle gra oby tak dalej!!
0
Vidal+Mangala
0
Słabo wygląda Alves, bardzo słabo..
0
Mówi się zniżał.
0
Moim skromnym zdaniem Carles nie zakończy kariery po sezonie, tylko odejdzie do innego klubu, bo wie, że nie daje takiej jakości jak kiedyś drużynie. Po jego odejściu może zarząd wkońcu kupi stopera na miare naszego klubu ot taki plus jego prawdopodobnego odejścia..
0
Chodzi o kopniecia w głowę, często przecież to robi.
0
haha :))
0
wykresla Ci go z kuponu.
0
Jaki karny? heheh
0
Pedro :)
0
Umiejętności Montoya posiada, tylko trzeba dać mu więcej minut na boisku!
0
zajemał? chyba zajumał od jumy nie? ;p
0
Powinniśmy pozbywać się szrotu a nie podpisywać nowe umowy..
0
Moim zdaniem jest poprostu za drogi i za słaby, nie oderwie tyłka od ławki..
0
Strona całkiem ciekawa, ale przyzwyczajony jestem do starej wersji i przy niej zostanę.
0
Trzeba kupić typowego przecinaka, w stylu Javiera, musi być szybki, dobrze zbudowany i w miare wysoki, (chociaż Javier jest niski i jakoś sobie radzi), który grałby u boku Gerarda. Mangala bardzo drogi, może warto poszukać kogoś mniej znanego za połowe ceny Francuza, może Denswil lub Indi?
0
Elegancko :D
0
Słabiutki wynik.. mamy zadyszke w lidze..
0
Wiadomo nie od dziś, że to przyszły laulerat złotej piłki. Zabójczy dzoker ala Larsson czy Solaskier.
0
''temat za tematem rozkminiam to wszystko''
0
Nie narzekaj, sknero, Tello zagrał dobry mecz, zastępując Neymara na lewym skrzydle, strzelił sam na sam , wykonal swoją robote w 100%.
0
0
Kto zabronił bezrobotnemu bawić się, jak has się zgadza.
0
Mam wene dajcie mi temat napisze kilka linijek bez problemu..
0
Dobry zmiennik Neymara