Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla kogo złota piłka jeśli MŚ wygra:
1. Argentyna
2. Portugalia
3. Hiszpania
4. Francja
5. Anglia
6. Brazylia
7. Ktokolwiek inny
0
Oho, chyba się Raphinha dołożył
0
Ja przepraszam bardzo ale jakiś prowincjonalny mundial 6-7 meczów nie będzie nam GOATa wybierał.
3
Julian Lopez jest dobry ale czekajcie aż zobaczycie Fermina Alvareza
4
Los Plackos Rojos
0
Ale mają okienko, jasny gwint
3
Specjalna operacja transferowa
1
Hansi 2050 .
4
Czwartek, Boże Ciało. Dzień rozpoczynam od modlitwy. Modlitwy o to aby trener sezonu La Liga - jego ekscelencja herr Hansi Flick pozostał w tym klubie wzorem pracy, orędownikiem sukcesu i ikoną spokoju przez następne millenia. Hansi, racz nie gardzić w potrzebach naszych. Amendt.
0
Hansi, Ty jesteś jak zdrowie. Ileż Cię trzeba cenić ten tylko się dowie, kto Cię stracił
2
@Arkon Tylko i wyłącznie wieś. Miasto to żałosna imitacja życia.
1
@Arden Jan Koller
2
Jedno jest pewne, jeśli Ferran trafi do Atleti, to zacznie strzelać po 30 goli na sezon, gdzie u nas w tym czasie ustrzelił by 5.
0
@Cules69 Ja bym chciał
1
@BulaKG Ty gorolu!
0
Ma sens, fajna .
3
Co tam dzisiaj na śniadanko? U mnie z braku chleba powstało to dzieło:
Jogurt grecki + 2 jajka + łyżeczka masła + borówki + mrożone mango + miód + cynamon
Smacznego!
0
Wyobraźcie se Atak Quaresma - Falcao - Hulk
5
Oski się nie zgodzi
1
Powinniśmy być dumni z Anki, że jest taka dumna z Roberta! Ania, dziękujemy!
1
JEEEEEEEESTTTTTTT MAMYYYY TOOOOOOOO!!! JEZUS MARIA MAMY TO!!
0
Ogromnie się cieszę, będzie ciekawie
4
Cieszę się, że przeżyłem Polaka w Barcelonie (dwóch) z czego jeden to najlepszy piłkarz w historii Polski. Dziękuję Panie Robercie, dziękuję!
1
@kch a jak pięknie pożegnali Casillasa czy Ramosa. Aż się łezka w oku kręci
1
Kocham go prawdziwą miłością romantyczną
4
Dlaczego w Madrycie nie jedzą jabłek
https://imgur.com/a/mtJGNLc
1
@FcPortoFan1999 tania dopamina let's gooo
0
@barteq Prawda .
0
I cyk, obstawiony remis Barcy z Realem i zwycięstwo Villarealu z Mallorca. Łączny kurs 14.36 (tracę pieniądze na bukmacherce)
1
@damian16161212 same. Paradoksalne 1:1. Oni zagrają żeby się mocniej nie upokorzyć, my zagramy żeby klepnąć majstra na spokoju.