Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Byłoby fatalnie
0
@AxelF Tyle wystarczyło
1
Smarkacz zgruzowany, prawidłowo.
0
Jejciu ale paskudztwo
1
@RoberDzik Egocentryk, mitoman, narcyz, a na domiar złego co raz bardziej starzec
1
Wymarzona koalicja rządowa? Ja zacznę, Razem - PiS
0
@Destroyer_of_Worlds Rękami i nogami
1
@Dankho94isback Chciałbym pracować jak najdłużej na zasadzie chujograjstwa po 4-5 godzin dziennie jako dziadek co przychodzi do roboty żeby pogadać z ludźmi i zarobić jakiś bonusowy grosz na rozpieszczanie wnuków i elo
19
#MuremZaFlickiem
1
Daj se Pan spokój Panie Beckham, toż to wrak piłkarza.
2
@FcPortoFan1999 Polskie porto vamos!!!!
9
@Popitek12 To to samo
0
@RozowaPantera pierogi
7
Alemany Boss. Brakuje mi go, fachowiec i profesjonaliata. Życzę jednak samych niepowodzeń w Atleti
1
Zdarza się najlepszym. #MuremZaFlickiem
0
@Rifek Tak szczerze to chciałem poddymić
1
@rasta212 No właśnie chyba Ty xD
1
Jeśli nie daj Boże Hansi odszedłby z Barcy, to miałabym wielką nadzieję na Luisa Enrique. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Zapraszam do dyskusji
1
Cóż, było blisko. Brawo PSG. #MuremZaFlickiem
7
@Coveta Biorę w ciemno
13
Oby więcej takich gestów
0
Kiko Femania, pokaż nam co straciliśmy
0
Jezu, jaka bomba
44
No i proszę, wpadnie 1300€ odszkodowania od UEFA. Będzie na rejestrację klubowego autokaru.
1
Samuel Gaviti .
0
Koeman, Xavi, Hansi, dziękujemy.
2
Ja pie**le, jaki roszczeniowy. Chłopie, zdarza się. Nie wiadomo ile widać w takim kostiumie, a dziecko stało trochę pod kątem, poza tym nie wszystkie dzieciaki przytulał, a na sam koniec macha do dziecka Raphinhi. Zejdź chłopie na ziemię.
1
To wygląda jak kompilacja parad z rundy, dajmy na to, wiosennej. Co to jest za gość
0
Boże, co oni zrobili z tą kasa
0
Co za prostak .