0

Byłoby fatalnie

0

@AxelF Tyle wystarczyło

1

Smarkacz zgruzowany, prawidłowo.

0

Jejciu ale paskudztwo

1

@RoberDzik Egocentryk, mitoman, narcyz, a na domiar złego co raz bardziej starzec

1

Wymarzona koalicja rządowa? Ja zacznę, Razem - PiS

0

@Destroyer_of_Worlds Rękami i nogami

1

@Dankho94isback Chciałbym pracować jak najdłużej na zasadzie chujograjstwa po 4-5 godzin dziennie jako dziadek co przychodzi do roboty żeby pogadać z ludźmi i zarobić jakiś bonusowy grosz na rozpieszczanie wnuków i elo

19

#MuremZaFlickiem

1

Daj se Pan spokój Panie Beckham, toż to wrak piłkarza.

2

@FcPortoFan1999 Polskie porto vamos!!!!

9

@Popitek12 To to samo

0

@RozowaPantera pierogi

7

Alemany Boss. Brakuje mi go, fachowiec i profesjonaliata. Życzę jednak samych niepowodzeń w Atleti

1

Zdarza się najlepszym. #MuremZaFlickiem

0

@Rifek Tak szczerze to chciałem poddymić

1

@rasta212 No właśnie chyba Ty xD

1

Jeśli nie daj Boże Hansi odszedłby z Barcy, to miałabym wielką nadzieję na Luisa Enrique. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Zapraszam do dyskusji

1

Cóż, było blisko. Brawo PSG. #MuremZaFlickiem

7

@Coveta Biorę w ciemno

13

Oby więcej takich gestów

0

Kiko Femania, pokaż nam co straciliśmy

0

Jezu, jaka bomba

44

No i proszę, wpadnie 1300€ odszkodowania od UEFA. Będzie na rejestrację klubowego autokaru.

1

Samuel Gaviti .

0

Koeman, Xavi, Hansi, dziękujemy.

2

Ja pie**le, jaki roszczeniowy. Chłopie, zdarza się. Nie wiadomo ile widać w takim kostiumie, a dziecko stało trochę pod kątem, poza tym nie wszystkie dzieciaki przytulał, a na sam koniec macha do dziecka Raphinhi. Zejdź chłopie na ziemię.

1

To wygląda jak kompilacja parad z rundy, dajmy na to, wiosennej. Co to jest za gość

0

Boże, co oni zrobili z tą kasa

0

Co za prostak .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?