0

@Cvzx Bardzo dobra decyzja, oby reszta wielkich nazwisk poszła tą drogą. Kalendarz jest przeładowany, przez co futbol staje się nudny i zachowawczy.

0

On nie rekin, on karaś.

1

Wyścig po króla cringu trwa. Anthony z Manchesteru ma groźnego rywala.

0

@Renegade Na przykład mniejsza ilość urazów. Rezultaty tu już osobna kwestia, między innymi taktyki trenera

0

@creativeopinion Decyzja według mnie dobra, rezultat zły. Moim zdaniem postąpił słusznie

1

Cóż, ławka jest jaka jest, tiktaków z niektórymi grać nie będzie. Sezon długi, rotować trzeba. Gdyby wystawił najlepsze co ma, zremisował, a ktoś złapałby uraz mięśniowy, to podniosłoby się larum, że mógł już dać odpocząć z taką Osasuną (według mnie groźną), niż ryzykować. #MuremZaHansim

0

@mildan1704 Mi w pamięci zostają ich wygrane ligi Mistrzów.

3

PSG Eindhoven xD

0

Szybkiego powrotu do zdrowia!

0

Zaraz będę dzwonić do Pani Mariny na Instagramie w celu negocjacji powrotu Wojtka. Coś jej od Was przekazać?

1

@Mario96w xDDD fakt, no ale nie rozumiem

5

Nie rozumiałem forum kiedy ludzie wypychali Daniego Alvesa jeszcze przed transferem do Juve.

Nie rozumiałem forum kiedy ludzie wypychali Zlatana po jednym sezonie.

Nie rozumiałem forum kiedy ludzie wypychali Messiego, bo człapie i okrada Barcelonę.

Nie rozumiałem forum kiedy sezon temu wypychali Raphinhe.

Teraz nie rozumiem forum kiedy ludzie wypychają Ter Stegena. Jeszcze wszyscy za nim zatesknimy za parę lat.

3

Chcieliście się pozbyć Ter Stegena, to macie.

0

Monaco, jaka jakość, powinni już lekko prowadzić 3:0

14

I to jest dobry mental. Jakby powiedział, że cel minimum to powtórzyć ćwierćfinał, to komentujący i tak by się spłakali, że chłop nie ma ambicji i ogólnie afuera.

0

Spokojnie, Laporta załatwi to przy grillu.

0

Chłopie, weź spadaj

0

Czyli co, panie Laporta, za słowa o niełatwym sprowadzaniu piłkarzy to już chyba Niemcowi podziękujmy?

1

Barcelona to ten sąsiad przygłup, providenty wymaxowane, sprzedał prawa do 20% swojej wypłaty przez najbliższe 20 lat w zamian za kratę harnasia, nie stać go na rejestrację dzieciaków w żłobku, ale chodzi w koszulkach Calvina. Właśnie sprzedaje koszulki z Calvina za pół ceny, bo brakuje mu na wahę.

0

Co zrobić z Faye? Sądząc po miniaturce to go odblokować, a potem się zobaczy

0

Tymczasem różne kluby:
Besiktas, Al Ahli, Frankfurt, Benfica.

2

Nie chcę wyjść na kolejnego malkontenta tego forum, ale całkiem poważnie możemy właśnie obserwować Lamina w prime'ie. Jeśli Flick go trochę nie przyoszczędzi, to możemy mieć tutaj zaraz casus Fatiego, Pedriego, Gaviego. Chłopak jest wybitny, ale ma 17 lat. Ilość spotkań z sezonu na sezon rośnie, intensywność również. Kiedyś piłkarz grał na poziomie seniorskim od 21,20,19 roku życia. Yamal gra od 16. Niech mu Bozia zdrowie da, a sztab trochę odpoczynku, bo zaraz będzie wielki powrót, potem odbudowa, potem ostatnia szansa, a potem co słychać u ex barcelonistów. Oby nie. Vamos Lamine

4

Jules to taki Louis Hamilton piłki nożnej.

1

Wydaje mi się, że to gra pod wywarcie jakiejś tam "presji" Na City i Atleti żeby piłka była teraz po ich stronie w kontekście dwóch, notabene, niechcianych graczy. Zobaczymy. O ile Felix to placek, to Cancelo mimo jego deficytów, będzie ciężko zastąpić

0

Być może chodzi mu o nie dawanie pismakom paliwa do podważania Flicka przy pierwszej lepszej okazji. Sam niedawno mówił, że Barcelonie nie powiedziałby "nie" gdyby go potrzebiwali

2

Tym to by się chyba jednak trochę stabilizacji przydało. Na ich miejscu dałbym Pochettino więcej czasu.

11

Z takim ojcem wielka kariera przed nim. Cypr, Chorwacja, Qatar, Indonezja, Indie, Brazylia, Łotwa.

0

Za 10 lat to już może być schyłek kariery, patrząc na eksploatacje Cubarsiego od 16 roku życia

1

Atletico zostawiło nam strasznie dużo miejsca przy rozgrywaniu, mają jeszcze gorszą defensywę niż my, w ataku za to sporo okazji ale duża nieskuteczność.

Depay fajnie kręcił dzisiaj

Lewy, dzisiaj to zamknąłeś mi usta, występ na miarę wielkiego Lewego. Aktywny, zwrotny, pewny i kluczowy, udział przy każdej bramce, najs.

Gundo co Iniesta mu się włączył przy golu Felixa.

Felix fajna "zemsta" Na Atleti.

Raphinha znów niepocieszony po zejściu, ale zagrał dzisiaj lux. Piękna piłeczka do Lewego przy golu, fajne odegranie barkiem w pierwszej połowie. Chłop daje radę.

MAtS co za cudo wyjął w tej podwójnej interwencji, aż gęby nie potrafiłem zamknąć ze zdziwienia. Klasa.

Araujo wraca na dobre tory, bądź zdrów, Urusie.

Młodzież to nam się respi topowa i to jest błogosławieństwo. Chłopaki nie tylko dają radę ale i ciągną ten wózek.

Xavi, weź Ty ochłoń. Chyba, że chcesz bracika wypromować na przeszłego trenera, dlatego wpuszczasz go z ławki.

Ogólnie super mecz, dużo sytuacji, gra od bramki do bramki. Widowisko z happy endem, oby to nie była druga jaskółka formy nie czyniąca.

0

Jak to kto? Para stoperów Manchesteru City w finale LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?