Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czytając komentarze po meczu z Mołdawia dochodzę do wniosku, że chłopy są jak baby. Histeria i lament na całego, świat się wali, piłkarze i trener do egzekucji. Ludzie, ochłońcie, nowy trener, gorszy okres, zmiana pokoleniowa, do tego część z Was ma bardzo krótką pamięć i nie pamięta jak zbieraliśmy oklep od każdego. Trochę spokoju, mniej paniki.
6
Ale ciężko się przegląda teraz tę stronę odkąd wyskakuje tyle reklam
0
No coś Ty pajacu, nie ma szans :)
0
@Janas11224 "aspartan jest szkodliwy w ilości jakbyś wypijał 6 litrów dziennie"
Cope.
1
Jeśli uznają winę Barcelona, to out na jeden sezon jak najbardziej się należy
5
Ten moment kiedy chcesz panele na dotacje ale pytasz firmę czy pożyczy Ci na wkład własny
0
Wyciekło nagranie z kontaktu:
Barcelona: hej
Newcastle: hej
Barcelona: fajnego macie tego Gumaresza
Newcastle: Guimaraesa
Barcelona: jak, jak?
Newcastle: dobra w tunelu jestem, no, no, halo?
W gabinetach Laporty panuje optymizm.
3
Iniesta, dawaj do Górnika z Poldim pokopać jak w Visselu
1
Jeszcze tylko Messi do Al Hilal i mamy hat tricka! Alemany TOP!
0
@Cobra303 Czyli Kessié nie nadaje się na fazę pucharową Ligi Mistrzów?
0
@Ukasz ale chcemy też wyjść z szamba finansowego chyba?
1
Chłopie, Kessiégo masz i Nico Ci wróci jako głęboka rezerwa, nie wymyślaj
0
To już jest tak żałosne... Wstyd mi za ten klub.
3
O i to mi się podoba! :)
Leo musisz!
0
Bardzo fajny pierwszy skład, obstawiam 3:1 dla nas po dwóch golach Ze Roberto i jednym Gaviego.
0
Cudowne zdjęcie główne.
0
@Rust_Cohle Moim zdaniem bardzo dobry materiał, również tak jak u Ciebie, moja opinia na jego temat pozostaje bez zmian.
0
@Lanosss Ja się zastanawiam czy to przygotowanie fizyczne nie leży i to gdzieś tak od 10 lat już, powiedzmy.
0
W przyszłym sezonie Ez Abde zasługuje na szansę na skrzydle kosztem Fatiego. Jego zaś spróbować przekształcić w napastnika, lub podwieszonego napastnika. Zapraszam do dyskusji.
1
@agaFCB Wszystkiego najlepszego
0
My nie musimy stawiać na fizyczność jak inne zespoły, my jesteśmy Barca i tu jest inaczej. Podaniami gramy i dlatego mamy swoje DNA i ogrywamy te wybiegane zespoły sprytem i
techniką, co nie?
8
No to se queda w pierdlu.
2
@michal26 O chłopie, ale Ci zazdroszczę!
1
Panowie, na spokojnie. Dzisiaj rywal ewidentnie za mocny. Z takim Elche to na luzie z 1:0 byśmy pyknęli.
1
@Bananowysong Punkt 1 xDDD
0
Raphinha MVP za to uderzenie z bliskiej odległości w daszek ławki rezerwowych.
3
Dzisiaj gra jak ze snu! Z takiego gdzie próbujesz biec, ale się nie da, próbujesz uderzyć, ale ciosy są bez siły i na końcu wydaje Ci się, że spadasz. Na drugie miejsce w tabeli.
5
Raphinha największe zagrożenie pokazał już po zejściu z boiska
1
Stacja piąta - Busi pod pressingiem upada
1
Jeśli to jest piłka nożna, to ja się chyba na F1 przerzucę