0

Czytając komentarze po meczu z Mołdawia dochodzę do wniosku, że chłopy są jak baby. Histeria i lament na całego, świat się wali, piłkarze i trener do egzekucji. Ludzie, ochłońcie, nowy trener, gorszy okres, zmiana pokoleniowa, do tego część z Was ma bardzo krótką pamięć i nie pamięta jak zbieraliśmy oklep od każdego. Trochę spokoju, mniej paniki.

6

Ale ciężko się przegląda teraz tę stronę odkąd wyskakuje tyle reklam

0

No coś Ty pajacu, nie ma szans :)

0

@Janas11224 "aspartan jest szkodliwy w ilości jakbyś wypijał 6 litrów dziennie"

Cope.

1

Jeśli uznają winę Barcelona, to out na jeden sezon jak najbardziej się należy

5

Ten moment kiedy chcesz panele na dotacje ale pytasz firmę czy pożyczy Ci na wkład własny

0

Wyciekło nagranie z kontaktu:

Barcelona: hej
Newcastle: hej
Barcelona: fajnego macie tego Gumaresza
Newcastle: Guimaraesa
Barcelona: jak, jak?
Newcastle: dobra w tunelu jestem, no, no, halo?

W gabinetach Laporty panuje optymizm.

3

Iniesta, dawaj do Górnika z Poldim pokopać jak w Visselu

1

Jeszcze tylko Messi do Al Hilal i mamy hat tricka! Alemany TOP!

0

@Cobra303 Czyli Kessié nie nadaje się na fazę pucharową Ligi Mistrzów?

0

@Ukasz ale chcemy też wyjść z szamba finansowego chyba?

1

Chłopie, Kessiégo masz i Nico Ci wróci jako głęboka rezerwa, nie wymyślaj

0

To już jest tak żałosne... Wstyd mi za ten klub.

3

O i to mi się podoba! :)
Leo musisz!

0

Bardzo fajny pierwszy skład, obstawiam 3:1 dla nas po dwóch golach Ze Roberto i jednym Gaviego.

0

Cudowne zdjęcie główne.

0

@Rust_Cohle Moim zdaniem bardzo dobry materiał, również tak jak u Ciebie, moja opinia na jego temat pozostaje bez zmian.

0

@Lanosss Ja się zastanawiam czy to przygotowanie fizyczne nie leży i to gdzieś tak od 10 lat już, powiedzmy.

0

W przyszłym sezonie Ez Abde zasługuje na szansę na skrzydle kosztem Fatiego. Jego zaś spróbować przekształcić w napastnika, lub podwieszonego napastnika. Zapraszam do dyskusji.

1

@agaFCB Wszystkiego najlepszego

0

My nie musimy stawiać na fizyczność jak inne zespoły, my jesteśmy Barca i tu jest inaczej. Podaniami gramy i dlatego mamy swoje DNA i ogrywamy te wybiegane zespoły sprytem i
techniką, co nie?

8

No to se queda w pierdlu.

2

@michal26 O chłopie, ale Ci zazdroszczę!

1

Panowie, na spokojnie. Dzisiaj rywal ewidentnie za mocny. Z takim Elche to na luzie z 1:0 byśmy pyknęli.

1

@Bananowysong Punkt 1 xDDD

0

Raphinha MVP za to uderzenie z bliskiej odległości w daszek ławki rezerwowych.

3

Dzisiaj gra jak ze snu! Z takiego gdzie próbujesz biec, ale się nie da, próbujesz uderzyć, ale ciosy są bez siły i na końcu wydaje Ci się, że spadasz. Na drugie miejsce w tabeli.

5

Raphinha największe zagrożenie pokazał już po zejściu z boiska

1

Stacja piąta - Busi pod pressingiem upada

1

Jeśli to jest piłka nożna, to ja się chyba na F1 przerzucę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?