0

W przyszłym sezonie Nico za Busiego i gramy dalej czwórką. Na Rodriego czy Zubimendiego nas nie stać, więc tak to widzę.

0

@gumaz Zero energetyków, tylko woda mineralna, kawa i herbata taka do zaparzania. Powoli też staram się przestawić na kawę z ziaren, mieloną w domu.

0

Wszystkiego najlepszego.

1

Brawo Barca, takimi meczami wygrywa się ligę.

1

@Mario96w witam

0

Nic dziwnego w kontekście kontraktu mentala. Messi już raz pokazał, że pieniądze stawia wysoko. Skończy się przedłużeniem z PSG za 60 baniek na sezon.

0

O, na turbogrosika w sam raz wystarczy. Lewy musisz.

2

Śniło mi się dzisiaj, że Gavi odchodzi z Barcelony (chyba do United). Ja piernicze, ale mi się przykro zrobiło.

2

@Dironixu Z taką dietą daję Ci jeszcze z rok życia xD

2

W kontekście dzisiejszego zwycięstwa:

https://files.fm/u/4wyytnwp3

6

Najlepszy wywiad z piłkarzem jaki czytałem. Jedyne zastrzeżenia to jego zatruwanie środowiska samochodem elektrycznym i zastanawia mnie, czy jest w stanie prowadzić w pełni zbilansowaną dietę jako weganin. Bo mam nadzieję, że nie chodzi tutaj o mityczne kwestie ekologiczne związane z nie spożywaniem mięsa ze względu na rzekome marnowanie zasobów przy jego produkcji.
Natomiast minimalizm TOP. Popieram w pełni.

0

@ObiektywnyKibic121 Jak się będziesz z nią cackał, to straci do Ciebie szacunek

2

@VegetaPolska Bardzo ciekawy głos, fajne teksty i melodie tez przyjemne. Jest wiele innych piosenek w radiu, przez które zmieniam stacje, ale Sannah akurat słucha się dobrze.

0

Zgodzę się, bardzo dobry moment na negocjacje. W tym momencie to raczej Barcelona rozdaje karty przy negocjacjach po finale MŚ.

0

No i fajnie, wystarczy.

0

@Freek_Tom Economy, You fool.

0

@TheNekro94 Za Niemca… a nie, czekaj.

0

Dobrze mu tak.

15 znaków

0

Gdyby tylko wrzucić tam Elche, Valladoid, Mallorce, Cadiz i Osasune… Wtedy idziemy po majstra superligi!

0

Myślę, że będzie grał na szprycach. Oby się nam casus Umtitiego po MŚ nie powtórzył.

0

@AnnaMarianna
Laska 10/10 -> fajki -> laska 2/10.

Poza tym jeśli ktoś ma skłonności do zaniedbywania swojego organizmu, to za 15 lat będzie chory i brzydki. Chłopów tez się to tyczy.

0

Ciekawe słowa wobec tego jaką intensywność miało przynieść właśnie pojawienie się Koemana w Barcelonie. Chyba, że za Setiena to już w ogóle grali w pelego i robili crossbar challenge na treningach.

5

Nie da się gościa nie lubić. :)

0

@FC1899Barca Jestem ciekaw skąd ci idioci mają taką pewność swoich przekonań, ze dopuszczają się czegoś takiego.

1

@tomasthc Boże, miej w opiece ten komentarz aby godnie się zestarzał.

0

@hory85 ?????????????

0

0

Umtiti na ostatniej prostej: Serie A? Taa… już lecce.

0

Dawać Dinamo, trzeba z nimi przedyskutować zwrot kasy za Alena - chorwackiego Messiego.

0

Także Riqui, jeśli rozegrasz w LA jakieś 80% minut, to możemy liczyć na Twoje przenosiny do BVB, Juve, czy innego Arsenalu, gdzie będziesz postacią pierwszoplanową? Bo ja coś czuję, że kolejny przystanek to FC Andorra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?