Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W przyszłym sezonie Nico za Busiego i gramy dalej czwórką. Na Rodriego czy Zubimendiego nas nie stać, więc tak to widzę.
0
@gumaz Zero energetyków, tylko woda mineralna, kawa i herbata taka do zaparzania. Powoli też staram się przestawić na kawę z ziaren, mieloną w domu.
0
Wszystkiego najlepszego.
1
Brawo Barca, takimi meczami wygrywa się ligę.
1
@Mario96w witam
0
Nic dziwnego w kontekście kontraktu mentala. Messi już raz pokazał, że pieniądze stawia wysoko. Skończy się przedłużeniem z PSG za 60 baniek na sezon.
0
O, na turbogrosika w sam raz wystarczy. Lewy musisz.
2
Śniło mi się dzisiaj, że Gavi odchodzi z Barcelony (chyba do United). Ja piernicze, ale mi się przykro zrobiło.
2
@Dironixu Z taką dietą daję Ci jeszcze z rok życia xD
2
W kontekście dzisiejszego zwycięstwa:
https://files.fm/u/4wyytnwp3
6
Najlepszy wywiad z piłkarzem jaki czytałem. Jedyne zastrzeżenia to jego zatruwanie środowiska samochodem elektrycznym i zastanawia mnie, czy jest w stanie prowadzić w pełni zbilansowaną dietę jako weganin. Bo mam nadzieję, że nie chodzi tutaj o mityczne kwestie ekologiczne związane z nie spożywaniem mięsa ze względu na rzekome marnowanie zasobów przy jego produkcji.
Natomiast minimalizm TOP. Popieram w pełni.
0
@ObiektywnyKibic121 Jak się będziesz z nią cackał, to straci do Ciebie szacunek
2
@VegetaPolska Bardzo ciekawy głos, fajne teksty i melodie tez przyjemne. Jest wiele innych piosenek w radiu, przez które zmieniam stacje, ale Sannah akurat słucha się dobrze.
0
Zgodzę się, bardzo dobry moment na negocjacje. W tym momencie to raczej Barcelona rozdaje karty przy negocjacjach po finale MŚ.
0
No i fajnie, wystarczy.
0
@Freek_Tom Economy, You fool.
0
@TheNekro94 Za Niemca… a nie, czekaj.
0
Dobrze mu tak.
15 znaków
0
Gdyby tylko wrzucić tam Elche, Valladoid, Mallorce, Cadiz i Osasune… Wtedy idziemy po majstra superligi!
0
Myślę, że będzie grał na szprycach. Oby się nam casus Umtitiego po MŚ nie powtórzył.
0
@AnnaMarianna
Laska 10/10 -> fajki -> laska 2/10.
Poza tym jeśli ktoś ma skłonności do zaniedbywania swojego organizmu, to za 15 lat będzie chory i brzydki. Chłopów tez się to tyczy.
0
Ciekawe słowa wobec tego jaką intensywność miało przynieść właśnie pojawienie się Koemana w Barcelonie. Chyba, że za Setiena to już w ogóle grali w pelego i robili crossbar challenge na treningach.
5
Nie da się gościa nie lubić. :)
0
@FC1899Barca Jestem ciekaw skąd ci idioci mają taką pewność swoich przekonań, ze dopuszczają się czegoś takiego.
1
@tomasthc Boże, miej w opiece ten komentarz aby godnie się zestarzał.
0
@hory85 ?????????????
0
@Criss18Barca 2
0
Umtiti na ostatniej prostej: Serie A? Taa… już lecce.
0
Dawać Dinamo, trzeba z nimi przedyskutować zwrot kasy za Alena - chorwackiego Messiego.
0
Także Riqui, jeśli rozegrasz w LA jakieś 80% minut, to możemy liczyć na Twoje przenosiny do BVB, Juve, czy innego Arsenalu, gdzie będziesz postacią pierwszoplanową? Bo ja coś czuję, że kolejny przystanek to FC Andorra.