5

Niedziela wieczór i humor gitówa.

0

Dani jaka joga bonito xD

0

Co to za herezje nieboże?

0

0

@VALERON Proponuje spojrzeć na reakcje kursu EUR/PLN od 2002 roku przy granicy 5zl za 1 euro.

2

@_Specjalista Bo to człowiek jest okuratny i sprawiedliwy jest.

0

@Lucassito W gabinetach na Camp Nou słyszano odbijanie kieliszków szampana.

1

Cóż, słabo mu poszło, ale Laporta zapewnił mu fatalne warunki do pracy. Wyrazy współczucia i powodzenia gdzie indziej.

1

Dembele, pacanie, fantastyczny mecz, gratuluję i czekam na Twoje odejście. :)

1

Dembele, dzbanie oszołomiony, bardzo fajna bramka, brawo!

0

Adamayang, świetne wzmocnienia!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Musze przyznać, ze dawno tak nie angażowałem się emocjonalnie w każda akcję Barcy. Z tą drużyną w końcu można się utożsamiać. Wcześniej gra była odrażająca i powodowała obojętność wobec wyniku, totalny marazm. Teraz jest nadzieja i zaangażowanie.

1

Nie mogę się doczekać Adamy i Memphisa razem na boisku, dwóch Bossów. W końcu fizyczny element na miarę obecnych wymagać w piłce.

0

@RobiS Super, że stacje sztucznie podniosły cenę. Jeśli nagle owczy pęd wywołuje u ludzi taką potrzebę zatankowania samochodu, to pewnie są skłonni zapłacić ekstra. Szkoda mi tylko zdrowo myślących ludzi, którzy akurat musieli już zatankować, bo rezerwa zaglądała w oczy.

0

@Abominacja Rodzina. Gdyby nie to, na pewno wybrałbym cieplejszy, bardziej przyjazny kraj.

2

Jaki on jest oszołomiony i zagubiony we własnej głowie, to jest niepojęte. Wytrzymać jeszcze parę miesięcy z tym czubem i będzie można odetchnąć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Kiedy Barcelona ostatnio taki mecz zagrała? Czuje się jak 10-12 lat temu, kiedy mecze Barcelony sprawiały radość.

0

@michal26 Najs. A samochody wynajmujesz w ramach wypożyczalni, czy pod kierowców Ubera, czy cos w tym stylu? Oczywiście jeśli można wiedzieć ;)

3

Na Ter Stegena już dawno nie można liczyc

3

@pato1234 Jeśli negocjacje kontraktowe z Araujo nie pójdą do przodu, to dosyć realna wizja.

1

Swietny mecz, dużo się dzieje

9

No cóż, jak widać, czasem łatwiej o herb na La Rambli niż na Camp Nou.

0

@AdiKingu96 Oj tak, hańba dla skurwy***ów, którzy zjeżdżają bez kierunkowskazów. Dzięki nim jeździmy mniej płynnie i stoimy dłużej w korkach. Nagana również dla kierowców, którzy po zmianie światła na zielone przemyślą czy nie ruszyć dopiero jak kierowca przed nimi będzie już wrzucał trójkę. To powinno być równie tępione.

0

@Maxxx79 poniekąd Twoja głupota mnie zmusiła, frędzlu.

0

Mogę oglądać porażkę Barcy, ale nie każcie mi Dembele oglądać.

2

Słuchaj Pep, sprawa jest. Pamiętasz tego obrońcę co od Was wzięliśmy?

0

Boże, Frankie, jak nic nie wnosisz to się chociaż odsuń, chłopie…

0

Gavi, nie wstawaj, niech ten piękny sen trwa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?