Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Niedziela wieczór i humor gitówa.
0
Dani jaka joga bonito xD
0
Co to za herezje nieboże?
0
@REALny_kibic Nie
0
@VALERON Proponuje spojrzeć na reakcje kursu EUR/PLN od 2002 roku przy granicy 5zl za 1 euro.
2
@_Specjalista Bo to człowiek jest okuratny i sprawiedliwy jest.
0
@Lucassito W gabinetach na Camp Nou słyszano odbijanie kieliszków szampana.
1
Cóż, słabo mu poszło, ale Laporta zapewnił mu fatalne warunki do pracy. Wyrazy współczucia i powodzenia gdzie indziej.
1
Dembele, pacanie, fantastyczny mecz, gratuluję i czekam na Twoje odejście. :)
1
Dembele, dzbanie oszołomiony, bardzo fajna bramka, brawo!
0
Adamayang, świetne wzmocnienia!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Musze przyznać, ze dawno tak nie angażowałem się emocjonalnie w każda akcję Barcy. Z tą drużyną w końcu można się utożsamiać. Wcześniej gra była odrażająca i powodowała obojętność wobec wyniku, totalny marazm. Teraz jest nadzieja i zaangażowanie.
1
Nie mogę się doczekać Adamy i Memphisa razem na boisku, dwóch Bossów. W końcu fizyczny element na miarę obecnych wymagać w piłce.
0
@RobiS Super, że stacje sztucznie podniosły cenę. Jeśli nagle owczy pęd wywołuje u ludzi taką potrzebę zatankowania samochodu, to pewnie są skłonni zapłacić ekstra. Szkoda mi tylko zdrowo myślących ludzi, którzy akurat musieli już zatankować, bo rezerwa zaglądała w oczy.
0
@Abominacja Rodzina. Gdyby nie to, na pewno wybrałbym cieplejszy, bardziej przyjazny kraj.
2
Jaki on jest oszołomiony i zagubiony we własnej głowie, to jest niepojęte. Wytrzymać jeszcze parę miesięcy z tym czubem i będzie można odetchnąć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Kiedy Barcelona ostatnio taki mecz zagrała? Czuje się jak 10-12 lat temu, kiedy mecze Barcelony sprawiały radość.
0
@michal26 Najs. A samochody wynajmujesz w ramach wypożyczalni, czy pod kierowców Ubera, czy cos w tym stylu? Oczywiście jeśli można wiedzieć ;)
3
Na Ter Stegena już dawno nie można liczyc
3
@pato1234 Jeśli negocjacje kontraktowe z Araujo nie pójdą do przodu, to dosyć realna wizja.
1
Swietny mecz, dużo się dzieje
9
No cóż, jak widać, czasem łatwiej o herb na La Rambli niż na Camp Nou.
0
@AdiKingu96 Oj tak, hańba dla skurwy***ów, którzy zjeżdżają bez kierunkowskazów. Dzięki nim jeździmy mniej płynnie i stoimy dłużej w korkach. Nagana również dla kierowców, którzy po zmianie światła na zielone przemyślą czy nie ruszyć dopiero jak kierowca przed nimi będzie już wrzucał trójkę. To powinno być równie tępione.
0
@Maxxx79 poniekąd Twoja głupota mnie zmusiła, frędzlu.
0
Mogę oglądać porażkę Barcy, ale nie każcie mi Dembele oglądać.
2
Słuchaj Pep, sprawa jest. Pamiętasz tego obrońcę co od Was wzięliśmy?
0
Boże, Frankie, jak nic nie wnosisz to się chociaż odsuń, chłopie…
0
Gavi, nie wstawaj, niech ten piękny sen trwa!