Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pomi11 Ahahahaha xD zaśmiałem w głos XDD
1
@Comentateiro Tak Julii nie zdobędziesz.
3
Lenglet > Garcia
1
@domin0o Ousmane Dembele Barcelona Surgery & Rehabilitation Skills Danza Kuduro Remix
1
Spoko, Dembi, nie łam się! ;)
2
Ja tam bym chłopa przesunął do sekcji dziecięcych, na prezentacji w klubie fajnie wyglądał na tle chłopaków, a i pewnie mniej fizyczne rozgrywki. Tam na pewno lepiej wpasuje się do zespołu. Znajdzie więcej wspólnego z młodymi graczami, niż z nudziarzami w pierwszym zespole, wiecie, fifka, fortnite, można się z brzydkich twarzy Azjatów pośmiać bez przypału :)
Jak powiedzmy w 10 lat przejdzie wszystkie sekcje młodzieżowe, to wtedy w wieku 34 lat dać mu szansę, na pewno odpali!
#Dembele2031 #UsManOusman
0
Jako kibicowi Barcelony przyzwyczajonemu do jakości w ataku na przestrzeni ostatnich kilku sezonów, marzy mi się jakiś CRACK!
Bas Dost, Zaza, Carlos Bacca, Higuain, Giroud, Adebayor, Balotelli, Shane Long, Oscar Cardozo, Burak Yilmaz, Piątek, albo Piotrek z Pawłem B. mogą wnieść dużo jakości.
Ahh, rozmarzyłem się :)
19
Dembele umie fajnie biegać do przodu. Szkoda, ze nie umie myśleć i kopać piłki.
2
Złośliwi mogliby powiedzieć, że Argentyńczyk ma już doświadczenie w roli dyrektora sportowego ;)
3
Patrząc na to jakie warunki do pracy stwarzał mu Laporta, nie powinien odpuszczać ani centa.
Ronald, fatalnym trenerem byłeś, ale walcz o swoje.
0
@maaati10 Według mnie nie liczył i nie liczy. Ostatnio zmienił narracje, bo żaden trener nie chciałby przyjść do klubu, w którym niszczy się trenera, a to najwidoczniej uskuteczniał Lapcio, licząc, ze Koeman odejdzie i nie trzeba będzie wypłacać mu 12mln. Jak widać nie pykło, stad nagła zmiana o 180 stopni.
4
Dokładnie, z taką kadrą to doceńmy, że mu się chce wychodzić na mecz. Jeszcze ten cały Carlo będzie jakieś sztuczki taktyczne stosować… szkoda gadać.
2
Marca: Ronald Koeman obawia się oczekiwań kibiców.
0
Nie no, tylu to nie.
2
Żeby nas jej Real w niedzielę nie pozbawił…
0
Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun!
0
@equwesta I już w wyobraźni przeciwnik idzie z kontrą po stracie Ousmana.
0
Ten ich obrońca to blokował jak nasz Sergi xD
4
Pięęękna bramka!!!
1
Jeśli 3-5-2, to FDJ na ŚO.
Jeśli 4-4-2, to przebojowy Sergi R. jako boczny pomocnik.
Jeśli 4-3-3, to Gavi na skrzydle.
To dla mnie jedyne problemy w każdym z tych ustawień.
0
Wszystkie składy wydają mi się mega dziwaczne, jakby miały prowokować do odniesienia się i robić kliknięcia.
1
@Comentateiro 30 tys. i jestem dzisiaj.
0
Weźmy Alexa Songa.
0
Takie historie to mi żona przy obiedzie opowiada.
2
Dla mnie Lenglet>Garcia
1
@JarekS czekam jak się do tego odniesiesz. :)
2
@Flyingbetoniarka [Mundo Deportivo]
27
>(śmiech)
>(nerwowy śmiech)
>(śmiech przez łzy)
>(histeryczny śmiech)
>(rozpaczliwy rechot)
>(płacz)
0
@VandaI Ja bym powiedział, ze pierwsza siła Portugalii. Przed Porto i Sportingiem. Choć między Porto a Benficą dużej różnicy nie ma.
1
@Herbert Przebudowa to jak karta pułapka. Swoisty as w rękawie Holendra. Wyciąga jak tylko robi się niewygodnie.