1

@pomi11 Ahahahaha xD zaśmiałem w głos XDD

1

@Comentateiro Tak Julii nie zdobędziesz.

3

Lenglet > Garcia

1

@domin0o Ousmane Dembele Barcelona Surgery & Rehabilitation Skills Danza Kuduro Remix

1

Spoko, Dembi, nie łam się! ;)

2

Ja tam bym chłopa przesunął do sekcji dziecięcych, na prezentacji w klubie fajnie wyglądał na tle chłopaków, a i pewnie mniej fizyczne rozgrywki. Tam na pewno lepiej wpasuje się do zespołu. Znajdzie więcej wspólnego z młodymi graczami, niż z nudziarzami w pierwszym zespole, wiecie, fifka, fortnite, można się z brzydkich twarzy Azjatów pośmiać bez przypału :)
Jak powiedzmy w 10 lat przejdzie wszystkie sekcje młodzieżowe, to wtedy w wieku 34 lat dać mu szansę, na pewno odpali!
#Dembele2031 #UsManOusman

0

Jako kibicowi Barcelony przyzwyczajonemu do jakości w ataku na przestrzeni ostatnich kilku sezonów, marzy mi się jakiś CRACK!

Bas Dost, Zaza, Carlos Bacca, Higuain, Giroud, Adebayor, Balotelli, Shane Long, Oscar Cardozo, Burak Yilmaz, Piątek, albo Piotrek z Pawłem B. mogą wnieść dużo jakości.
Ahh, rozmarzyłem się :)

19

Dembele umie fajnie biegać do przodu. Szkoda, ze nie umie myśleć i kopać piłki.

2

Złośliwi mogliby powiedzieć, że Argentyńczyk ma już doświadczenie w roli dyrektora sportowego ;)

3

Patrząc na to jakie warunki do pracy stwarzał mu Laporta, nie powinien odpuszczać ani centa.
Ronald, fatalnym trenerem byłeś, ale walcz o swoje.

0

@maaati10 Według mnie nie liczył i nie liczy. Ostatnio zmienił narracje, bo żaden trener nie chciałby przyjść do klubu, w którym niszczy się trenera, a to najwidoczniej uskuteczniał Lapcio, licząc, ze Koeman odejdzie i nie trzeba będzie wypłacać mu 12mln. Jak widać nie pykło, stad nagła zmiana o 180 stopni.

4

Dokładnie, z taką kadrą to doceńmy, że mu się chce wychodzić na mecz. Jeszcze ten cały Carlo będzie jakieś sztuczki taktyczne stosować… szkoda gadać.

2

Marca: Ronald Koeman obawia się oczekiwań kibiców.

0

Nie no, tylu to nie.

2

Żeby nas jej Real w niedzielę nie pozbawił…

0

Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun! Kun!

0

@equwesta I już w wyobraźni przeciwnik idzie z kontrą po stracie Ousmana.

0

Ten ich obrońca to blokował jak nasz Sergi xD

4

Pięęękna bramka!!!

1

Jeśli 3-5-2, to FDJ na ŚO.
Jeśli 4-4-2, to przebojowy Sergi R. jako boczny pomocnik.
Jeśli 4-3-3, to Gavi na skrzydle.

To dla mnie jedyne problemy w każdym z tych ustawień.

0

Wszystkie składy wydają mi się mega dziwaczne, jakby miały prowokować do odniesienia się i robić kliknięcia.

1

@Comentateiro 30 tys. i jestem dzisiaj.

0

Weźmy Alexa Songa.

0

Takie historie to mi żona przy obiedzie opowiada.

2

Dla mnie Lenglet>Garcia

1

@JarekS czekam jak się do tego odniesiesz. :)

2

@Flyingbetoniarka [Mundo Deportivo]

27

>(śmiech)
>(nerwowy śmiech)
>(śmiech przez łzy)
>(histeryczny śmiech)
>(rozpaczliwy rechot)
>(płacz)

0

@VandaI Ja bym powiedział, ze pierwsza siła Portugalii. Przed Porto i Sportingiem. Choć między Porto a Benficą dużej różnicy nie ma.

1

@Herbert Przebudowa to jak karta pułapka. Swoisty as w rękawie Holendra. Wyciąga jak tylko robi się niewygodnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?