Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@franegpro Racja, myślałem o Ruizie
0
@HypeR Racja, myślałem o Abelu Ruizie, a zainteresowanie Familicao mnie zmyliło ;)
8
Idealny moment aby go sprzedać. Odkładając emocje na bok, piłkarz ma 24 lata, Portugalii nie zwojował, zaliczył dwa dobre mecze w presezonie, wiec cena została odpowiednio podbita. U nas raczej nie pograłby zbyt wiele, a nie ma już 18 lat.
0
Solo es un club.
0
@FCBurnley Był taki jeden ostatnio, ale na szczęście jest już właśnie w Paryżu.
14
Myślę, że Moriba doskonale pasuje do układanki PSG. Roszczeniowy i pazerny - profilem doskonale wpasowałby się do zespołu z Paryża.
1
Barto miał nosa
2
Znam pewien klub z Francji, który będzie w stanie zaoferować mu godziwy posag.
4
@Sheva77 Panie Sheva, Mateusz jestem, miło mi. To jak już kwestię name’u w internecie mamy załatwioną, słyszałeś może coś o takich pojęciach jak limit płacowy, zadłużenie, odmładzanie kadry? Albo może Ci się taki slogan obił o uszy, że żaden zawodnik nie jest większy niż klub? No może jeszcze coś kojarzysz na temat Tebasa i jego ostatnich wypowiedzi? Barcelony w tym momencie NIE STAĆ na Messiego, a Twoja opinia przypomina mi podejście żony milionera-bankruta. Jakieś tam problemy chyba są, ale luksus ma być i już :)
Barcelona w tym momencie musi spojrzeć prawdzie w oczy i nie popełniać finansowego sepuku w imię posiadania „najlepszego zawodnika klubu, który jeszcze przez minimum dwa lata będzie na topie”.
Błyskotki do lombardu, ziemniaki do gara i budzimy się wielka Barcelono, gdyż finansowo dokonaliśmy defekacji.
18
To może sprzedajmy Camp Nou żeby Messi został jeszcze na te dwa sezony.
0
Pan z okładki L’esportiu to taki trochę posterunkowy
26
Dobry ten Messi, może by się nim zainteresować? Podobno bez klubu :)
5
Można narzekać na Bartomeu, ale większość transferów, które przeprowadził zapowiadało się świetnie, sami byliśmy zadowoleni. Można najpewniej winić go za wysokość kontraktów jakimi sypał, ale:
-Umtiti - super transfer, wzmocnienie, po kontuzji się rozsypał, ale co ma Bartomeu do jego kontuzji?
-Coutinho - świetny transfer na tamten czas, większość kibiców była podjarana i sam liczyłem, ze godnie zastąpi Inieste
-Dembele - obiecujące wzmocnienie na tamten czas, kibice byli żądni cracks po odejściu Neymara. zjadł ligę niemiecką, młody, przebojowy, szybki, mało urazów. Posypał się w Barcelonie, ale to nie Bartomeu kazał mu się złe prowadzić, albo kosił go na treningach
-Arthur - zapowiadał się świetnie, po pierwszych miesiącach wielu z nas upatrywało w nim następcę Xaviego
Bartomeu kanalią jest, ale nie wińmy go za całe zło tego świata.
1
@CruyffGuardiola Ok, daje to jakiś szerszy pogląd na sprawę, dzieki ;)
Nie ukrywam, ze czytając artykuł nie mogłem powstrzymać śmiechu.
0
Czekaj, zatrudnili dyrektora generalnego z media markt, bo lubi sport, uprawia jogging i jest obrotny?
1
@jolowanila A słyszałeś o takim pojęciu jak pomnażanie kapitału?
0
@oZinho Jakoś może rozwiniesz myśl? :)
2
Serce mi pęknie, ale odkładając emocje i sentyment na bok, jest to odpowiedni czas żeby pożegnać się z Leo. Wszystko wskazuje na to, ze nie stać nas w tej chwili na Messiego, a nawet jeśli, może to doprowadzić klub do jeszcze większej ruiny finansowej. Nasz (jeszcze) Crack ma już 34 lata, a i tak lada sezon nadejdzie czas budowania drużyny po Messim. Spójrzmy prawdzie w oczy - mogą czekać nas bardzo chude lata po odejściu Leo, ale czy ten jeden-dwa sezony z Leo nie będą, jak to ktoś niżej napisał, pudrowaniem trupa? Czy totalna rewolucja nie jest potrzebna nam już teraz? Zmiana pokoleniowa jest nieunikniona i finansowo, łatwiej będzie ją przeprowadzić bez obciążenia budżetu w postaci najgrubszego kontraktu w piłce nożnej.
Wyprawmy Messiemu największą fetę jaką widziała Barcelona, podziękujmy mu za to jak cholernie kluczowy jest już teraz w historii tego klubu i dajmy odejść ze wszystkimi honorami. Po burzy wyjdzie słońce, to już chyba najwyższy czas na nowo zbudować Barcelonę, już bez najlepszego piłkarza w historii tego sportu. VeB
2
>Narzekaj na kwoty jakie dostajemy za zawodników
>Nie oddawaj ich kiedy maja dobry sezon w wieku 32 lat.
Zawsze zazdrościłem Realowi, czy Bayernowi, ze potrafią wyciągać sensowne kwoty za swoich piłkarzy. Różnica jest taka, że im łatwiej przychodziło oddawanie piłkarzy, którzy mieli już swoje lata, pomimo bycia ważnymi elementami drużyny. Jeśli nie oddamy Alby teraz, to za 2-3 sezony oddamy go za darmo.
Ja wiem, ze Albę będzie bardzo trudno zastąpić, a prime zawodników wydłużył się w ostatnich latach, ale kierując się chłodną kalkulacją, jest to dobry czas na podziękowanie Albie za wszystko co nam dał.
5
No weź, Valencia… dorzucimy Wam Firpo
7
Przeczytałem „Messi odchodzi” i aż mi się gorąco zrobiło xD
2
„Czytam Biblię i słucham Boga, dzięki Niemu stałem się tym, kim zawsze chciałem być, zawodowym piłkarzem” - Brzmi trochę jak cytat z serialu „Chłopaki z baraków”
0
@mike78 Co racja, to racja. To może wypożyczenie do Rennes, albo Interu z klauzulą wykupu za 3 bańki jak będą mieli ochotę? Oczywiście 70% wypłaty Dembele po naszej stronie, aby nie szkodzić pozytywnym relacjom pomiędzy klubami!
2
Oddajmy go w końcu do jakiejś Marsylii, albo West Hamu za 13,5mln € + zmienne
0
Trochę deja vu z casusem Ricardo Quaresmy. Oby tak nie było.
3
Bardzo się cieszę, ze będziemy mieli w ataku tak nieszablonowego zawodnika, bardzo pewnego siebie, szybkiego, zdecydowanego.
1
O, przyjemnie się pana Dembele ogląda w innej koszulce ;)
0
Myśle, ze może być czołową postacią w takim West Hamie, Eintrachcie, czy Fiorentinie. Ousmanne, dziękujemy, odejdź już i daj zapomnieć.
0
@SZYCHA0005 Chodzi o jego „płacz”, nie płacz. „Płacz” związany z tym, ze Barcelona podziękowała mu za współpracę.
0
@Kuczek Człowiekiem, który jest w stanie wykrzesać z siebie więcej samokrytyki i wdzięczności, niż Pan skrzywdzony przez okrutny los, Luis Suarez.