13

Myślę, że to dobry czas żeby dać się młodym wykazać. LM raczej nie wygramy, z ligą zobaczymy jak to będzie, a zespół bardzo potrzebuje zmiany pokoleniowej. Nie sprowadzajmy Boatengów i Murillów, tylko postawmy na swoich. Nie wniosą wiele mniej niż tego typu "wzmocnienia", a jeśli odpalą przy okazji, tym lepiej dla nas.

0

Odpali w 2022 mając 25 lat. :)

0

Najbardziej w meczu podobała mi się rabona Fekira. Ogólnie bardzo dobrze ogląda się tego gracza

0

A ja bym chętnie zobaczył transfery Martineza i Sancho. Pierwszy niech wskakuje za Luisito, drugi niech występuje na prawym/lewym skrzydle w zależności od dyspozycji Dembele. Wtedy Dembele (o ile) z Sancho na lewą, Griez (oby) z Lautaro na środek i Messi z Ansu (trzeba dawać chłopakowi szanse, bo może stanowić o naszej przyszłości) na prawą. Do tego ewentualne uzupełnianie kadry zawodnikami z Barcy B, a do dyspozycji może być jeszcze Coutinho, który niemal na pewno wróci z Bayernu. Co o tym sądzicie? Moim zdaniem byłby to atak kompletny.

1

@YeastMoss w punkt. Beka z gości, którzy nie rozumieją sensu komentarza. A nawiasem, musimy sprzedać Albe, Pique, Samu, Busiego, Messiego, Grieza, Gryza, Fatiego, Rakietę, Semedo i kupić w ich miejsce Kraków.

1

Niech lepiej dadzą mu się spokojnie rozwijać i łapać minuty. Jeśli utrzma poziom to przyjdzie na niego czas

0

@DonFerdinando w punkt. :)

0

@Lucassito Rozumiem, że dla Ciebie tryplet co sezon to plan minimum? :) Patrząc historycznie, przyszło nam oglądać niezłą Barce.

0

@rk ch.o, mówisz. A to do Europa ligi się chociaż załapiemy w tym sezonie?

9

>4:1
>wieczne narzekanie na fcbarca.com

Weźcie doceńcie obecną Barce pomimo jej mankamentów, bo po Messim mogą nadejść chudsze lata dla FCB i całej La Ligi.
Pozdrawiam i wesołych świąt wszystkim! :)

3

Bardzo sprytna zagrywka z jego strony. Myślę, że tym sposobem uratował sobie stołek.

0

Czy tylko ja mam wrażenie jakby Antonella wyglądała ostatnio na nieszczęśliwą?

0

@Mroziu wyganiają, bo są rasistami, o to mu chodziło

1

GOAT... :)

0

@stone80 a ten, po którym był wolny, gdzie padła bramka na 1:1

0

Wow, gol z wolnego!

2

Zabrzmi dziwnie, ale brawa dla Messiego za ten powrót i faul na zółtą. Takiego kapitana nam potrzeba.

0

Jak sobie dobrze statut skonstruowali, to spokojna głowa.

0

"Po powiadomieniu klubu o rozwiązaniu umowy to Izba Rozstrzygania Sporów FIFA określi kwotę, jaką Neymar powinien zapłacić PSG na podstawie kwoty, jaką PSG zapłaciło za Brazylijczyka, pozostających lat umowy, pensji zawodnika i różnych zmiennych."

Z tym, że PSG przecież nie płacili za Neymara. Chłopak sam się wykupił, bo akurat przypadkiem został twarzą MŚ w Katarze ;)

0

OK, a teraz zobaczcie kto dostał szanse w tych meczach, kto był kontuzjowany, spójrzcie też na to, że sezon dopiero się zaczyna. Spokojnie, na koniec sezonu liga na pewno będzie nasza. Pozdrawiam!

0

Cieszy rotacja. Wynik się zdaża. Zgraja spanikowanych żałośników w komentarzach. A por la liga vamos. Buenas noches, niños.

0

Ale upokorzenie z tym składaniem oferty za tego człowieka.

0

Nic się nie dzieje, będzie dobrze ;)

3

Chciałbym Neymara z powrotem w Hiszpanii. W pięknej stolicy tego kraju. :)

1

Perez musisz! .

10

Gorąco trzymam kciuki za jego transfer do Realu, pasuje tam.

0

Oho, czyli wszystko idzie w stronę dominacji wielkich klubów nad resztą. Sprawdzą się zasada Pareto gdzie 20 procent klubów skupia 80 procent fanów piłki nożnej, albo finansowy podział Kiyosakiego, gdzie 5 procent klubów będzie miało 95 procent pieniędzy. Nieuniknione

0

Też może tak być

2

Chyba bardziej "kluczowym". Trochę dziwne tłumaczenie

0

Zgadza się, jest weganinem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?