Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Myślę, że to dobry czas żeby dać się młodym wykazać. LM raczej nie wygramy, z ligą zobaczymy jak to będzie, a zespół bardzo potrzebuje zmiany pokoleniowej. Nie sprowadzajmy Boatengów i Murillów, tylko postawmy na swoich. Nie wniosą wiele mniej niż tego typu "wzmocnienia", a jeśli odpalą przy okazji, tym lepiej dla nas.
0
Odpali w 2022 mając 25 lat. :)
0
Najbardziej w meczu podobała mi się rabona Fekira. Ogólnie bardzo dobrze ogląda się tego gracza
0
A ja bym chętnie zobaczył transfery Martineza i Sancho. Pierwszy niech wskakuje za Luisito, drugi niech występuje na prawym/lewym skrzydle w zależności od dyspozycji Dembele. Wtedy Dembele (o ile) z Sancho na lewą, Griez (oby) z Lautaro na środek i Messi z Ansu (trzeba dawać chłopakowi szanse, bo może stanowić o naszej przyszłości) na prawą. Do tego ewentualne uzupełnianie kadry zawodnikami z Barcy B, a do dyspozycji może być jeszcze Coutinho, który niemal na pewno wróci z Bayernu. Co o tym sądzicie? Moim zdaniem byłby to atak kompletny.
1
@YeastMoss w punkt. Beka z gości, którzy nie rozumieją sensu komentarza. A nawiasem, musimy sprzedać Albe, Pique, Samu, Busiego, Messiego, Grieza, Gryza, Fatiego, Rakietę, Semedo i kupić w ich miejsce Kraków.
1
Niech lepiej dadzą mu się spokojnie rozwijać i łapać minuty. Jeśli utrzma poziom to przyjdzie na niego czas
0
@DonFerdinando w punkt. :)
0
@Lucassito Rozumiem, że dla Ciebie tryplet co sezon to plan minimum? :) Patrząc historycznie, przyszło nam oglądać niezłą Barce.
0
@rk ch.o, mówisz. A to do Europa ligi się chociaż załapiemy w tym sezonie?
9
>4:1
>wieczne narzekanie na fcbarca.com
Weźcie doceńcie obecną Barce pomimo jej mankamentów, bo po Messim mogą nadejść chudsze lata dla FCB i całej La Ligi.
Pozdrawiam i wesołych świąt wszystkim! :)
3
Bardzo sprytna zagrywka z jego strony. Myślę, że tym sposobem uratował sobie stołek.
0
Czy tylko ja mam wrażenie jakby Antonella wyglądała ostatnio na nieszczęśliwą?
0
@Mroziu wyganiają, bo są rasistami, o to mu chodziło
1
GOAT... :)
0
@stone80 a ten, po którym był wolny, gdzie padła bramka na 1:1
0
Wow, gol z wolnego!
2
Zabrzmi dziwnie, ale brawa dla Messiego za ten powrót i faul na zółtą. Takiego kapitana nam potrzeba.
0
Jak sobie dobrze statut skonstruowali, to spokojna głowa.
0
"Po powiadomieniu klubu o rozwiązaniu umowy to Izba Rozstrzygania Sporów FIFA określi kwotę, jaką Neymar powinien zapłacić PSG na podstawie kwoty, jaką PSG zapłaciło za Brazylijczyka, pozostających lat umowy, pensji zawodnika i różnych zmiennych."
Z tym, że PSG przecież nie płacili za Neymara. Chłopak sam się wykupił, bo akurat przypadkiem został twarzą MŚ w Katarze ;)
0
OK, a teraz zobaczcie kto dostał szanse w tych meczach, kto był kontuzjowany, spójrzcie też na to, że sezon dopiero się zaczyna. Spokojnie, na koniec sezonu liga na pewno będzie nasza. Pozdrawiam!
0
Cieszy rotacja. Wynik się zdaża. Zgraja spanikowanych żałośników w komentarzach. A por la liga vamos. Buenas noches, niños.
0
Ale upokorzenie z tym składaniem oferty za tego człowieka.
0
Nic się nie dzieje, będzie dobrze ;)
3
Chciałbym Neymara z powrotem w Hiszpanii. W pięknej stolicy tego kraju. :)
1
Perez musisz! .
10
Gorąco trzymam kciuki za jego transfer do Realu, pasuje tam.
0
Oho, czyli wszystko idzie w stronę dominacji wielkich klubów nad resztą. Sprawdzą się zasada Pareto gdzie 20 procent klubów skupia 80 procent fanów piłki nożnej, albo finansowy podział Kiyosakiego, gdzie 5 procent klubów będzie miało 95 procent pieniędzy. Nieuniknione
0
Też może tak być
2
Chyba bardziej "kluczowym". Trochę dziwne tłumaczenie
0
Zgadza się, jest weganinem