Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@yoli Pełna zgoda!
0
@JarekS Mógłbyś przybliżyć trochę co wskazywało na jego dobrą formę fizyczną? Nie śledziłem presezonu wystarczająco.
0
@Krzeczo Ale jak był u dowolnego specjalisty, to tez było źle. Nie dogodzisz.
1
@formentera2017 Liczba w nicku to Twój rocznik? Pytam, bo kultura polemiki na poziomie 4-latka.
4
@JarekS Uwielbiam Twoje komentarze i życzę tej stronie więcej Insiderów świata piłki. Jarek, mój kandydat na złotą piłkę fcbarca.com 2021/2022 ;)
1
@formentera2017 Mądrego to aż dobrze posłuchać :)
2
Analiza wsteczna zawsze skuteczna. Na tamten moment, tak jak ktoś niżej napisał, nie mogliśmy wiedzieć czy przejdzie gdzieś za 5, czy 35, czy spędzi cała karierę w Getafe. Przypomnę forumowiczom jakie skamlenie było kiedy zarząd pozwalał płacić sobie w ratach i procentach od przyszłych transakcji, wiec taki deal powinien się większości na tamten czas podobać. „Mmm Florentino, jak on cudnie sprzedaje mm, a my to ehh”.
0
@marcin000019 w moim odczuciu wystarczyło 6 minut meczu
0
@Johnson o Boże xD No cóż, jestem zupełnie odmiennego zdania i mecz z Sociedad utwierdził mnie w przekonaniu. Mimo wszystko mam nadzieję, że Dembele da jakiekolwiek argumenty do tego żeby uważać go za równego, lub lepszego od Depaya.
A chodzi mi tutaj głównie o takie różnice jak postawa na boisku. Holender zdaje się być liderem, a Francuz ciałem obcym. W rozgrywaniu Memphis miał jakąś wizję na akcje, a Ousmanne miota się w dryblingi i jeśli się nie uda, to traci, bądź wycofuje. Jeśli chodzi o umiejętności strzeleckie, to tutaj Depay też wydaje mi się być bardziej niezawodny. Uważam, ze często Dembele podpalał się przy wykończeniu, brakowało zimnej krwi. Nie wspominam już o komunikacji z partnerami z boiska, bo Holender jest ogólnie piłkarzem bardzo charyzmatycznym, a Dembele, co tu dużo mówić, wręcz przeciwnie.
Nie ukrywam, ze jestem przeciwnikiem Dembele w Barcy i na pewno mój pogląd jest bardzo stronniczy, także miejmy nadzieję, ze jak się wyleczy, to odpali. Ja odpalił bym jego. Z klubu. VeB!
0
@kks1986 Nie dał mi szansy oglądać go w zbyt wielu :)
0
@gaq a niech mu się wiedzie w Sevilli
1
Nazario wykonuje już nawet cieszynkę Messiego z palcami w górę xD CRACK
1
DBG - deadly front
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Depay w 6 minut pokazał więcej niż Dembele od przyjścia do klubu.
7
Barcelona, rok 1972. Końcówka roku szkolnego. Młody Joan wywiera presję na babie z przyry związaną z brakiem wymaganej średniej ocen do zarejestrowania ucznia w następnej klasie. Nauczycielka naciska na poprawę przez Joana kartkówek i osiągnięcia przez chłopca wymaganej średniej. W pokoju chłopca panuje optymizm, a Joan zapewnia rodziców o poprawie sytuacji i apeluje o spokój.
Barcelona, rok 1973. Początek roku szkolnego. Młody Joan odmówił podpisania zgody na podejście do egzaminów poprawkowych, wolał cieszyć się wakacjami.
7
Panuje ogólny optymizm, a Laporta jest spokojny i zapewnia, że wszystko idzie w dobrą stronę. Katalońskie media donoszą, że rejestracja nowych nabytków jest kwestią godzin, ponieważ zarząd wywiera presję na Tebasie odejściem Cracka z Rosario.
0
A w sierpniu:
- Dzieci, jeśli Laporta nie cofnie swoich słów, to wypierd***m.
-A co powiedział?
-Żebym wypierd***ł.
0
@pacior95 Śmiem twierdzić, że dobrze skonfigurowana SI będzie obstawiać z lepszym rezultatem (długoterminowo) od Ciebie.
1
Ah shit, here we go again.
0
@Khajio O Boże :D bardzo ciekawe anegdoty, dzieki! Może instytucjonalnie nie jest z nami tak tragicznie jak z Schalke
0
@Khajio A przybliżysz mi co tam się u nich odwala?
0
@arraco Zdecydowanie.
2
Swoją drogą, czy jest teraz klub, który jest większym pośmiewiskiem niż Barcelona? Pytam poważnie, bo nie śledzę piłki aż tak dogłębnie i wydaje mi się, ze jesteśmy w tym momencie największym pośmiewiskiem (PR-owo) w Europie. Oświećcie mnie, na myśl przychodzi mi tylko Milan, czy Sporting Lizbona po akcji sprzed kilku sezonów z kibicami, ale na ten moment myśle, ze postrzega się nas jako top 1 frajerów starego kontynentu.
4
Swoją drogą, czy jest teraz klub, który jest większym pośmiewiskiem niż Barcelona? Pytam poważnie, bo nie śledzę piłki aż tak dogłębnie i wydaje mi się, ze jesteśmy w tym momencie największym pośmiewiskiem (PR-owo) w Europie. Oświećcie mnie, na myśl przychodzi mi tylko Milan, czy Sporting Lizbona.
0
@slayer po trzecie - ironia
0
Z Leo albo wcale!
6
Niech Cou bierze dychę. Chłop to udźwignie mentalnie.
0
Barceloński Matuidi
3
Ale przecież miała rozstrzygnąć sie w najbliższych dniach dwa tygodnie temu. Wiec jak to w końcu jest?