Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ależ ta Barca jest statyczna. Pojęcie ruchu zawodnika bez piłki nie istnieje.
0
Pytanie na serio: czy Busqueta w swojej karierze w Barcelonie strzelił kiedyś bramkę z pierwszej piłki zza pola karnego po wybiciu bramkarza albo obrońców? Przypominam sobie mnóstwo prób, ale żadnego gola. Oświećcie mnie.
2
@Tollusiek Jarka to Ty szanuj.
1
Jedyne sensowne wytłumaczenie na te plotki, to dla mnie współpraca przychylnych Barcelonie pismaków z zarządem Barcy, celem przedstawienia Barcelony jako klubu, który liczy się na rynku transferowym. Ogólnie pompowanie image’u Barcy, chyba pod sponsorów, frekwencję na trybunach i podtrzymanie globalnej marki wielkiej Barcelony. Dziwi mnie tylko, ze większość udzielających się na forum bierze to na poważnie.
0
O kurczę, nieźle! Czyli już Pogba, Ney, Haaland, Bernardo, teraz Sterling. Dobrze, ze media są poinformowane.
7
Wszystkie trzy bardzo ładne.
0
Czy się idzie, czy się leży, gruby kontrakt się należy.
1
Jordi już tam atak paniki na ławce xD
2
Oglądam powtórki i Eric to prawdziwy culo :)
1
Ten Musiala robi wrażenie, wow! Aż się Ribery przypomina z drugiej strony boiska.
1
@mm_ Sergi, chciał namieszać żeby nie wracać na PO.
5
@barca87f Nie wspomniał, tylko odniósł się z szacunkiem do zadanego mu pytania.
4
Ooo, Javier nie wytrzymuje presji ;) fichado Argentyńczyka kwestią godzin.
6
@Herbert Ja tam bardzo lubię te nieco mniej znaczące newsy o Barcelonie. Często pozwalają być na bieżąco z sytuacją w klubie.
9
Eskalacja presji na Tebasie!
10
Malkontentom zdradzę sekret. W rozgrywkach ligowych jest tak, ze jak się wygra to dostajesz 3 punkty, a puchar dostaje ten, który na koniec ma najwiecej punktów. Dzisiaj dostaliśmy 3 takie punkty. Kiepsko, nie?
0
@barca87f Co? Nie xD to nie tak działa
1
Ale ten KO Ter Stegena wyglądał paskudnie w pierwszej chwili. Dobrze, ze wszystko w porządku z Niemcem.
1
@MessiMessi666997 Stwardnienie, rozsiane po naszych defensorach.
5
@denks1984 Podobno chce dawać zespołowi tyle co Messi, stąd jego brak.
0
@wojtek_debiec4 Tez odnoszę takie wrażenie. Lenglet to wielki profesjonalista, także szkoda, ze jest w takim dołku już tyle czasu.
1
Emerson jak na razie godnie zastępuje Firpo. Podobne odczucia z oglądania jego gry.
1
Lenglet jaki altruistyczny defensor, daje Getafe druga szanse i oddaje piłkę :) więcej niż klub!
0
@michalch9 hahahah xD
2
Zawsze mi się marzył taki trochę nonszalancki baller w ataku Barcy. Silny fizycznie, efektowny, pewny siebie. Od pierwszych plotek o Depayu byłem zachwycony i jestem zachwycony, ze udało nam się go sprowadzić. Dla takich piłkarzy ogląda się mecze.
3
Memphis, powiew świeżości. Uwielbiam jego styl.
2
Francuz z kucykiem dzisiaj świetny, jak zawsze… :)
1
Uu, Royal, Busi i Lenglet teraz ładny wylewik przy bramce Getafe.
2
Brawa przy akcji bramkowej dla Lengleta, Braita i Roberto.
La Rambla płonie :)
0
@yoli Pełna zgoda!