Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O, nowy Kiko Femanía :)
0
XDD zajebisty komentarz!
4
Lepiej późno niż wcale. :)
0
A czy 18 w Londynie nie będzie godziną 20 w Polsce, zważywszy na czas letni i GMT+2 w Warszawie? Poprawcie mnie proszę, jeśli się mylę.
0
Nie chcę jęczeć, ale strasznie mnie Coutinho męczy, obym to odszczekał, ale mam go dość już w pierwszej połowie.
3
No właśnie o znaczeniu się nie przekonał, bo jest ono takie, że dana rzeka nigdy nie będzie drugi raz taka sama, bo woda ciągle płynie, a rzeka ciągle się zmienia.
0
A, już myślałem, że nie chcecie, ale to jednak spoko, że chcecie.
4
Tak, w orbicie zainteresowań są jeszcze Drinkwater, Jonjo Shelvey i perspektywiczny Phil Jagięłka.
1
3-5-2.
-Przychodzi de Ligt
-każdy ze stoperów dostaje swoje szanse
-Alba i Roberto na wahadłowych
-w środku pola więcej miejsca dla wszystkich pomocników
-Malcom jako CPS na wahadle, komar w ataku na zmianę Suareza razem z Leo
Hmmmmmmm
7
A Andres wstał zapłakany z łóżka i zaczął klaskać.
1
Marketingowo dobre posunięcie, a koszulka ładna.
1
Nawet nie przegapił. Był na peronie, znalazł wagon, wskazali mu przedział, ale postanowił zostać na stacji, bo fajne ławeczki nowe, może będzie fajnie i cyk *record*
0
To prawda, pamiętam Twoje komentarze i aż sobie przypomniałem jak zobaczyłem artykuł.
0
Patrząc na potencjał ofensywny Lyonu, to mogą być na prawdę groźni.
0
Znaczenie tego powiedzenia jest takie, że woda ciągle płynie, wiec za drugim razem będzie to zupełnie inna rzeka, więc racja, tym razem może będzie mniej sukcesów w LM :)
5
Dałbym odpocząć Pique, Albie, Busiemu, Rakiticowi i Suarezowi.
2
Taka zemsta by mnie zabolała.
7
Ostatnio zwolniłem glazurnika.
Kompletnie nie byłem z niego zadowolony.
Niby płytki kładł fachowo, ale styl miał jakiś taki nudny.
48
Miło wspominam jego występy w Realu. Ciekawy zawodnik, taki nie za dobry.
0
Nie ma tragedii, słabsze mecze były, są i będą. Powinniśmy się cieszyć z jednego punktu patrząc na przebieg spotkania.
34
To jak tam wybitni kibice?
Sprzedajemy Coutinho, Rakiete, Suareza, Busiego?
Bierzemy Neymara Mbappe, Hazarda i De Bruyne?
Jeszcze Valverde out, Guardiola in, Xavi na asystenta, Pique na prezydenta, Valdes na psychologa, a Puyol od przygotowania fizycznego
.
.
.
"Heej, Łukaszek, wstawaj do szkoly, bo na przyrodę zaśpisz."
8
Brawo Gerrard! Oby prezentował się tak również w meczach z silniejszymi rywalami :)
2
Busquets robi Busquetsa i traci piłkę w newealgicznym punkcie boiska, Real sunie z atakiem, a ten się obraca do sędziego i rozkłada ręce, eh.
0
Fajny meczyk :)
0
2:2 i co teraz? :)
0
Bardziej taki Mcgeady Spin wręcz. 4 gwiazdek sztuczek to nasz defensor nie posiada.
0
Jestem pod wrażeniem, świetny interes!
0
Zapewne od hiszpańskiegi "sufrir", po angielsku "to suffer". Ciężko to trochę przetłumaczyć
0
Ok, do kiedy ma przyjść Ney i o ile idziesz, że do tego czasu u nas zagości, kolego monterrize? :)
8
Jestem w ciężkim szoku, że tyle osób jest za powrotem tej szuji.