Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SZYCHA0005 Chodzi o jego „płacz”, nie płacz. „Płacz” związany z tym, ze Barcelona podziękowała mu za współpracę.
0
@Kuczek Człowiekiem, który jest w stanie wykrzesać z siebie więcej samokrytyki i wdzięczności, niż Pan skrzywdzony przez okrutny los, Luis Suarez.
1
Niech ten dorosły chłop już przestanie płakać.
2
Wydaje się, że Barcelona dużo nie straciła odpuszczając tego zawodnika
0
@tom9001 Tutaj jako sposób gry zespołu należałoby rozumieć sposób pracy fachowca, nie materiały jakie mu dostarczyliśmy. Owszem, nasz fachowiec Koeman nie dostał pożądanych materiałów (transferów) i dlatego nie można od niego wymagać zmiany stylu pracy. Jeśli chcemy ofensywnego glazurnika, to nie zmieniajmy tego, którego zatrudniliśmy, bo widocznie nie czuje się silny w wymaganym od nas stylu.
0
Jeżeli wplyw na to miała rozmowa z Laportą, to nie tędy droga. Nie bez powodu Laporta zajmuje się zarządzaniem, a Koeman trenowaniem. To tak jakbym glazurnikowi mówił w jaki sposób ma kłaść płytki w nowym pomieszczeniu. Jeżeli jest fachowcem, zostawiam robotę jemu, jeżeli efekt mi nie odpowiada, zatrudniam innego fachowca. Tak samo powinno być z funkcją trenera.
1
To nie ja pobieram spore gaże za planowanie kadry, ale wydaje mi się, że jest to tylko argument Laporty aby zatrzymać Messiego. Bardzo nie podoba mi się, ze sprowadzamy piłkarza, który swój prime time ma już za sobą, a obecnie chyba bardziej skupia się na streamowaniu niż na futbolu. No cóż, obym się mylił i doświadczenie Aguero przełożyło się na jakość w napadzie, chociaż nie widzę w sprowadzaniu takich piłkarzy metody na wojowanie z największymi klubami. Kiedyś taką politykę obrał Milan, resztę dopowiedzcie sobie sami.
1
Dużo zdrowia i radości z gry w nowym klubie.
3
Jeśli miałby to być koncert życzeń, to życzyłbym sobie sprzedaży:
-Dembele
-Coutinho
-Pjanica
-Neto
-Umtitiego
-Roberto
-Braitwhite’a
Myślę, że realnie Moznaby uzyskać za nich 100-150mln €.
0
Kurde, aż mi się trochę płakać chce... Puyol był sercem tej drużyny i jej wartości. Tej magicznej i romantycznej Barcelony. Może to kwestia wieku, ale w porównaniu z tamtą Barceloną, ta obecna wydaje mi się nieco wyblakła i bez duszy. Nie wywołuje już takich emocji, nie kieruje się do tego stopnia wartościami i nie przyciąga tak bardzo. Jestem wdzięczny, ze w dzieciństwie mogłem oglądać Barcelonę z Puyolem, Xavim, Iniestą, młodym Messim, młodym Pedro, młodym Pique, młodym Busquetsem, z Eto’o, Alvesem, Abidalem, z Yaya Toure, Keitą, Villą i szurniętym Valdesem w bramce. Na prawdę było to coś magicznego, każdy mecz to widowisko, dominowaliśmy, byliśmy najlepszą drużyna prawdopodobnie w historii futbolu, bądź co najmniej jedną z najlepszych. Cos wspaniałego. Życzę sobie i nam wszystkim żebyśmy kiedyś jeszcze mogli oglądać Barcelonę na szczycie, z piłkarzami oddanymi temu klubowi i zaangażowanymi tak jak Tarzan. VeB!
2
Pressing jak Polska na MŚ!
0
Ależ bomba Solera!
1
Zawsze marzyłem żeby rzuty karne w Barcy wykonywał napastnik. Zawsze mam serce w gardle kiedy Leo podchodzi do jedenastki. W każdym razie, gol cieszy.
0
Wow, czegoś takiego dawno nie widziałem xD dzieki, Barco xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A ja uważam, że meczem z Granadą oddaliśmy tytuł.
4
Dembele jest nieregularny, podejmuje często złe decyzje, kiepsko wykańcza akcje i wciąż wydaje mi się w Barcelonie ciałem obcym. Oczywiście, dysponuje świetną szybkością i jest nieprzewidywalny, ale z takimi atutami lepiej radziłby sobie w drużynie grającej z kontry. W jego miejsce bardzo chętnie widziałbym Depaya. Jak dla mnie Holender jest bardziej solidny i jest w stanie zaoferować więcej drużynie. Mam też wrażenie, mimo okresu w United, że Depay posiada znacznie lepszy mental. Jest to w pełni ukształtowany piłkarz, który presję typu setka z Liverpoolem może udźwignąć znacznie lepiej od Dembele.
1
Przepraszam, mam dosyć Dembele.
3
Może pochopne słowa, ale Dembele jest dzisiaj beznadziejny i jego gra może nas kosztować potencjalnego odrobienia strat
16
Problem w tym, że nie dał zbyt wiele do tej pory. Koleżeńska kurtuazja, wiadomo
3
Proponuję na następny mecz z Getafe zmienić nazwę na FC Bar, w geście solidarności z kibicami, którzy nie mogą oglądać meczów Barcy w barach.
0
Mała dygresja, w nowej FIFIE Bayern zaproponowal mi wymianę Alaby na Albę z dopłatą 34mln €.
Może warto trzymać kciuki? :)
8
Trochę ta sytuacja z Dembele kojarzy mi się z inwestowaniem na rynkach finansowych. Zamykamy bardzo zyskowną transakcje (Neymar) i wchodzimy grubo w obiecujący startup (Dembele). Po krótkim czasie spółka napotyka drobne przeszkody i nie rozwija się tak jak powinna. Wchodzimy w trend spadkowy. Coraz więcej zastrzeżeń do zarządu (mózgu Dembele). Co jakiś czas pojawiają się korekty trendu (Tottenham, Villareal, dodatkowe treningi), jednak za każdym razem trend spadkowy przybiera tylko na sile, a wartość Dembele Spółka z.o.o. systematycznie spada. Oczywiście co jakiś czas pojawiają się inwestorzy, którzy jeszcze silnie wierzą w prosperity francuza, jednak na horyzoncie pojawia się Fati SA.
Podsumowując, zgodnie z inwestorską zasadą "trend is your friend", Dembele rokuje źle, a tutaj należy ciąć straty na rachunku. Oczywiście może wszystko odwróci się o 180 stopni, ale czy nie bedzie to kolejny false brakeout? ;)
0
Myślę, że Aleña powinien zostać w Barcy jako solidny zmiennik. Gdyby był dla nas jak Nacho dla Realu, byłoby ok. Juniorem już nie jest, potencjał na dobre uzupełnienie składu jest, pensja chyba racjonalna. Moim zdaniem taka może być rola Aleñi.
6
Świetny transfer w racjonalnej cenie. Uważam, że tak powinna działać Barcelona na rynku transferowym - wyciągać najbardziej obiecujacych pilkarzy na swoich pozycjach za relatywnie przystępne sumy. Jeśli nie wypali, strata 20-25 mln. Jeśli wypali - potencjalne wzmocnienie na lata. Vamos Sergiño!
1
Wydolność i mobilność, fizyczność niekoniecznie. Tak zaczyna wyglądać nowy trend w drużynach, które wychodzą przed resztę stawki.
122
Oby tylko testy nie wykazały obecności DNA obecnej Barcy w organiźmie Bośniaka.
0
@Borneo trzymaj ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
0
Ciekawe, że w kontekście kapitanów nie wspomniał nawet o Messim. Być może trochę to mówi o rzeczywistej hierarchii liderów drużyny.
Równie ciekawe jak to, że w wieku 60 lat ma 10 letnią córkę.
0
Nie wiem jaką trzeba dysponować głupotą żeby uważać, że 28 letni Brazol ma być długofalowym następcą Messiego, który jeszcze kilka sezonów może pograć. Czyli w rozumowaniu tych ludzi Neymar w wieku 31-32 lat będzie mógł objąć rolę lidera? Chyba, kur*a na dyskotece w Rio.