0

Jeśli to ironia, to się uśmiałem.
Jeśli nie, to też się uśmiałem :)

0

Myślę, że tak właśnie będzie i jak juz kiedyś pisałem, przewiduję, że spotkamy się z nimi w finale LM.

0

Nie zapominaj o Pogbie i Pjanicu

4

Trochę teraz mamy to, czego tak bardzo pragnęliśmy i to jak to powinno wyglądać. Zazdroscilismy Realowi, że "oo, ale ten Florek to potrafi sprzedawać, Florek to by 40 baniek wyciągnął, a my za darmo." Teraz jest mniej elegancko, a bardziej biznesowo. Na plus, uważam. Instytucja to instytucja, o finanse dbać musi.

0

Wdech... wydech... wdech... wydech...

2

Jeśli wróci do nas ten człowiek bez wartości, to wnoszę o poprawkę na "menos qué un club". Dziękuję

15

Ee tam, przesadzacie. Rezerwy se pograły, wynik bardzo dobry jak na wczorajszą grę, a ta musi czasem być gorsza i dobrze, że wypadło na pierwszy mecz w dwumeczu o puchar króla :)
Przed sezonem wszyscy przyklasneli Puyolowi kiedy stwierdził, że CdR trzeba odpuścić, a teraz wielka wrzawa. Najwyżej się odpadnie, no cóż.

0

Munir poddany ostracyzmowi w klubie FC Barcelona.

0

Dla nas, kibiców, to jest coś pozytywnego, bo to znaczy, że w obwodzie mamy piłkarza klasy światowej. Zazdrościłem tego Realowi w ostatnich latach.

1

A teraz przeczytaj artykuł.

4

Niektórzy tutaj zapominają, że to piłkarz ma służyć klubowi, a nie na odwrót. Piłka klubowa opiera się na wygrywaniu meczeów i zdobywaniu trofeów, a to obecna Barca robi bardzo dobrze. I nawet nie chcę słyszeć o Romie, bo to był wyjątkowo dotkliwy wypadek przy pracy.

0

Możecie mnie wyśmiać, ale myślę, że zmierzymy się z Realem w finale LM.

5

Albo chociaż Saragossę

2

Ależ to Messi przelobował! :D

0

Fajna ta mamuśka, taka na wiele frontów :)

0

A to w jaki sposób Sandro Rosell przyczynił się do sprowadzenia do nas Ronaldinho? Bo może coś mi umknęło z historii Barcy ;)

0

A nie czasem dzięki Laporcie? ;)

2

Obyśmy za kilka lat mieli okazję powiedzieć po raz pierwszy: "Rosell, dziękujemy!"

0

Ależ się Atletico wypłaciło.
Ależ się Athletic wzbogaciło.

35

Podziwiam tego człowieka, żyje na najwyższych obrotach i angażuje się w niesamowicie ambitne projekty. WOW
Mowa oczywiście o Pique. ;)

1

Bardziej naszego "De Lighta", bo De Ligt jest poprawne. ;)

0

Wyobraźcie sobie defensywę Liverpoolu z nim w składzie.
Do Juve też by pasował jako odmładzanie obrony bez znacznego spadku jakości.
W Bayernie też, kolejny kluczowy pilkarz na lata, również odmładzanie składu.
U nas niestety mógłby posiedziec trochę na ławce, a regularna gra jest dla niego kluczowa, co nie zmienia faktu, że bardzo chcialbym go u nas widzieć.

0

No, istny dramat :D

0

Tak, na przykład o glifosad

0

Nie mam pojęcia.

0

Leczyć jeszcze tak, ale nie wyleczyć. :)

0

Opisałem poniżej ;)

2

Skąd na Boga informacje, że mikroskladnikow jest więcej?! Z podrecznika bazujacego na badaniach z lat 90', czy od wykładowcy, który uczył się na tych z lat 70'-80'? Jedzenie jest znacznie mniej wartościowe, uprawiane na wyjałowionej glebie, która jest mocno pozbawiona minerałów, moze słyszałeś o metodach dwupolowki, lub trojpolowki? Raczej nie, a to kluczowe w uprawie roślin. Często bez dostępu do słońca, a przy sztucznych lampach (witamina D3??) Albo uprawiane bez jakiegokolwiek dostępu do gleby, co też jest praktykowane w przemyśle żywności modyfikowanej. A z kontuzjami, spójrz na ogólną podatność ludzi nawet na choroby cywilizacyjne, z żywnością wiąże się wszystko, również budowa i odporność naszego organizmu.

2

Kompletna bzdura odnosnie gmo i zywnosci. Szokuje mnie, ze na medycynie nie zwraca sie na to uwagi. A napisalem, ze kiedys kontuzji i urazów było właśnie na mniej, nie ma więcej. Polecam zapoznać się z tabelami spadków wartości odzywczych, działaniu randapu, czy innych tajfunow i zglebienie tematu produkcji żywności. Tak się właśnie składa, że wystarczy zmienić dietę i dostarczać organizmowi to, co jest mu niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

0

Mądre spostrzeżenie. A najpewniej to brak składników budulcowych, szczególnie kolagenu. Zapraszam do zapoznania się z tabelą spadków wartości odżywczych w pożywieniu na przestrzeni ostatnich 20 lat, zgroza. Jedząc normalnie jemy biologiczny papier. Kiedyś kontuzje u młodych piłkarzy były wypadkami, teraz to normalka :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?