Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VandaI Ja bym powiedział, ze pierwsza siła Portugalii. Przed Porto i Sportingiem. Choć między Porto a Benficą dużej różnicy nie ma.
1
@Herbert Przebudowa to jak karta pułapka. Swoisty as w rękawie Holendra. Wyciąga jak tylko robi się niewygodnie.
0
Zdjęcie do artykułu doskonałe. XD
1
Jezu, dobra, koleś, zespół jest w p r z e b u d o w i e
To nie czas na trofea, zwycięstwa, rozwój, prace nad taktyką, wyrabianie automatyzmów i budowanie formy. Czego Wy tu nie rozumiecie?
0
Może i Ronald nie jest najlepszym taktykiem, ale za to bierze tyle na klatę, że aż mu opada. :(
3
Broniłem Koemana bardzo długo, ale myśle, ze to już na tyle toksyczna relacja, ze powinien odejść. Zawalił tu tez Laporta, bo rozegrał to komicznie. Pytanie tylko, czy stać nas w ogole na zwolnienie Koemana.
0
Odnoszę wrażenie, że MATS nie wrócił jeszcze po 8:2.
1
@fenix1983 O tym samym pomyślałem.
5
Gdyby jakimś cudem złapał formę i się nie łamał, byłoby to zbawienie dla linii ataku.
4
Krytyka wobec Frankiego uzasadniona, wobec Memphisa według mnie nie. Uwielbiam chłopa oglądać. Zawsze marzył mi się ktoś o takim profilu w Barcy, baller z krwi i kości.
1
Postawiłem przed meczem dychę na Levante i nigdy tak się nie cieszyłem z uwalenia kuponu. :D Cieszmy się takimi meczami i takimi momentami jak ten Fatiego. Są powody do optymizmu patrząc na to jak młody mamy skład.
5
Kiedy Ansu wchodził, to się wzruszyłem (gdzie oglądając Titanica mam bekę). Kiedy strzelił to złapałem się za głowę i musialem się powstrzymać żeby się nie popłakać. Historyczna chwila dla naszej nowej dziesiątki i miejmy nadzieję, dla naszego klubu. VeB!
9
Ale Mingueza tez dzisiaj świetny! Aż się przypominają czasy ofensywnego Daniego i nieco bardziej wycofanego Abidala. Dla mnie Mingueza jest dzisiaj takim Abidalem, a Dest, Danim, oczywiście przy zachowaniu odpowiednich proporcji. ;)
2
Niech mi ktoś wytłumaczy co jest nie tak z Riquim? Zawsze kiedy wchodzi, daje impuls w ataku. Mało się znam, ale serce mi się raduje jak go oglądam, także niech mi ktoś merytorycznie wytłumaczy dlaczego się nie nadaje?
1
Kurde, kiedy ja ostatnio widziałem taką końcówkę, że rywal musi odrabiać i mamy dużo miejsca w ataku. Ostatnio bywało odwrotnie.
2
Kiedy Busi odegrał klatką do Ter Stegena, to na stadionie rozległ się trzask xD
3
Matko święta, Gaviemu dzisiaj prawie wszystko wychodzi!
0
@LatajacyHolender Ok, energia może nie jest tym elementem łączącym najlepszych trenerów. W ostatnim czasie od Ronalda bije swego rodzaju aura pesymizmu. W ogromnej części jest to dla mnie wina Laporty, ale nie zmienia to faktu, ze Koeman jako trener może być w oczach piłkarzy spalony, a to na nich musi wpłynąć.
0
@gaq Nie, różnica taka, ze dzisiaj jest jakiś impuls, więcej ruchu, jesteśmy ustawieni zdecydowanie bardziej ofensywnie niż w poprzednich meczach, a piłkarzy wychodzą na pozycje znacznie częściej.
0
@karolup Patrząc na Barce dzisiaj, ciężko się nie zgodzić. Teraz trzeba tylko zobaczyć jak będzie w kolejnych meczach, bo nie możemy na teraz wykluczyć, ze Ronald magicznie ogarnął taktykę po Cadizie. Druga kwestia, to czy asystent się zgodzi, bo współpracuje z Koemanem już chyba dłuższy czas i mógłby postawić na lojalność wobec Koemana w takiej sytuacji.
0
Dest co elastico odjebał xD
19
Dawno nie czułem się tak oglądając mecz Barcelony, na prawdę miło się ogląda. Czeka nas jeszcze bardzo długo droga, z Koemanem albo bez, ale cieszmy się takimi meczami jak ten, bo są powody do optymizmu, a na stronie od dłuższego czasu atmosfera jak na oddziale chemioterapii. Myśle, ze nasz bordowo-granatowy pacjent wróci do zdrowia, ale dajmy mu czas.
10
Jeden anglojęzyczny komentator zaznaczył ciekawą rzecz, dzisiaj drugi trener jest aktywny przy linii, instruuje, klaszcze, krzyczy, każe wychodzić do przodu. U Koemana widzę tylko splecione ręce. Sama mowa ciała krzyczy brakiem pewności. Być może w tym tkwi miałkość Barcelony? Przypomnijcie sobie ostatnich 3 trenerów Barcy i porównajcie z energią Kloppa, Enrique, czy Pepa.
0
@Norbi2021 W moim odczuciu biło i ostatnio.
1
Kurczę, ale dzisiaj ofensywnie w końcu. Świetnie się to ogląda jak na razie.
0
Boże jak mnie się Memphis podoba. Nie chodzi mi już tylko o tego strzelonego karnego. Świetnie się ogląda to jak porusza się po boisku. Bije od niego pewność, czyli cos, czego piłkarzom Barcelony w ostatnich kilku latach bardzo brakowało, szczególnie po Romie, Live o Bayernie. Vamos Memphis!
0
@Arnold1234 Nie zgodzę się. Jest aktywny i stara się brać na siebie ciężar gry w każdej akcji.
13
Postawiłem dychę na Levante. Panowie, obym wtopił!
0
Podtrzymuję prognozę 39 wrzutek wykonanych przez Barce w tym meczu.
0
@Tomasz1984 ja obstawiam dzisiaj 3pkt, a z Levante porażka