9

Alba, jest wspaniałym piłkarzem, jednym z najlepszych w historii na swojej pozycji, ale wczoraj zachował się jak śmieć. Odbierajcie to jak chcecie, ja nienawidzę boiskowego cwaniactwa, nie w takiej Barcelonie się zakochałem. Puyol to by mu nie raz sam piłką przy***ał za te jego kretyńskie, cwaniackie zachowania. Charakterem na boisku Alba doskonale pasowałby do Realu za Moirinho. Jako kibicowi wstyd mi czasem za niego, przy całym szacunku do jego poziomu gry.

1

@MrKozamm Coś jak faule taktyczne, gra na czas, rozumiem. Jak dla mnie przyszła kryska na matyska. Sprawiedliwości stało się zadość.

0

@Arczi1991 W pełni poważnie.

0

@MrKozamm a jak nazwiesz zachowanie Alby?

7

No i dobrze zrobił Kounde, w końcu Alba dostał w łeb za swoje cwaniactwo boiskowe.

0

Panowie, nic się nie stało! Głowy w dół i dajemy im grać swoje! Vamos!

6

Dyszka na Seville postawiona. To teraz do boju Barco, pozbaw mnie tych pieniędzy! XD

1

Lenglet, obrzydliwy jesteś w defensywie.

0

@Pudlikj ze 4 ????

0

Dembele, w domu tez tak plujesz jak w tunelu przed chwilą?

0

Elche dzisiaj dwie brameczki tez już powinno mieć.

0

Podoba mi się, ze Xavi chwali każdy przejaw zaangażowania.

3

Jestem wielkim antyfanem Dembele, ale dzisiaj klasa jak na razie.

1

De Jong chce chyba godnie zastąpić rodaka z tym wykończeniem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Był jeszcze taki Argentyńczyk z długimi włosami na skrzydle. Kojarzy ktoś?

5

Co więcej, jest nawet możliwe pozyskanie 18-letniego Haalanda. Dokonałem tego jako prezes. Przedwczoraj, w FIFIE 19. W moich gabinetach panuje optymizm.

0

@ArturS Bardzo trafna (opinia )

1

Tuchel musisz!!

0

No i super, tam się nastrzela. Ewidentnie gosc ma patent na Liverpool.

0

Ponoć nasz skrzydłowy z siódemką na plecach ma poddać się terapii przy użyciu szarych komórek.

0

@Campeon87 A ja pomimo dzisiejszych kilku akcji liczę, ze on sam uwolni sobie drogie do innego klubu, bo zaraz i tak złapie kontuzje.

1

@s0nar Futbol jaki można oglądać również na stadionie w Biskupicach.

1

Jestem pierwszy to krytykowania Dembele, ale dzisiaj trzeba mu oddać, ze ma kilka udanych akcji i robi szum.

0

Znów tego przygarbionego ciula na skrzydle oglądać…

0

Dembele nie ma obecnie podjazdu do M’bappe.

0

Niech mu się wiedzie.

0

Panie Ósman, idź Pan już stąd. Pozdrawiam!

6

W końcu jakieś pozytywy związane z francuskim skrzydłowym!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?