Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Alba, jest wspaniałym piłkarzem, jednym z najlepszych w historii na swojej pozycji, ale wczoraj zachował się jak śmieć. Odbierajcie to jak chcecie, ja nienawidzę boiskowego cwaniactwa, nie w takiej Barcelonie się zakochałem. Puyol to by mu nie raz sam piłką przy***ał za te jego kretyńskie, cwaniackie zachowania. Charakterem na boisku Alba doskonale pasowałby do Realu za Moirinho. Jako kibicowi wstyd mi czasem za niego, przy całym szacunku do jego poziomu gry.
1
@MrKozamm Coś jak faule taktyczne, gra na czas, rozumiem. Jak dla mnie przyszła kryska na matyska. Sprawiedliwości stało się zadość.
0
@Arczi1991 W pełni poważnie.
0
@MrKozamm a jak nazwiesz zachowanie Alby?
7
No i dobrze zrobił Kounde, w końcu Alba dostał w łeb za swoje cwaniactwo boiskowe.
0
Panowie, nic się nie stało! Głowy w dół i dajemy im grać swoje! Vamos!
6
Dyszka na Seville postawiona. To teraz do boju Barco, pozbaw mnie tych pieniędzy! XD
1
Lenglet, obrzydliwy jesteś w defensywie.
0
@Pudlikj ze 4 ????
0
Dembele, w domu tez tak plujesz jak w tunelu przed chwilą?
0
Elche dzisiaj dwie brameczki tez już powinno mieć.
0
Podoba mi się, ze Xavi chwali każdy przejaw zaangażowania.
3
Jestem wielkim antyfanem Dembele, ale dzisiaj klasa jak na razie.
1
De Jong chce chyba godnie zastąpić rodaka z tym wykończeniem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Był jeszcze taki Argentyńczyk z długimi włosami na skrzydle. Kojarzy ktoś?
5
Co więcej, jest nawet możliwe pozyskanie 18-letniego Haalanda. Dokonałem tego jako prezes. Przedwczoraj, w FIFIE 19. W moich gabinetach panuje optymizm.
0
@ArturS Bardzo trafna (opinia )
1
Tuchel musisz!!
0
No i super, tam się nastrzela. Ewidentnie gosc ma patent na Liverpool.
0
Ponoć nasz skrzydłowy z siódemką na plecach ma poddać się terapii przy użyciu szarych komórek.
0
@Campeon87 A ja pomimo dzisiejszych kilku akcji liczę, ze on sam uwolni sobie drogie do innego klubu, bo zaraz i tak złapie kontuzje.
1
@s0nar Futbol jaki można oglądać również na stadionie w Biskupicach.
1
Jestem pierwszy to krytykowania Dembele, ale dzisiaj trzeba mu oddać, ze ma kilka udanych akcji i robi szum.
0
Znów tego przygarbionego ciula na skrzydle oglądać…
0
Dembele nie ma obecnie podjazdu do M’bappe.
0
Niech mu się wiedzie.
0
Panie Ósman, idź Pan już stąd. Pozdrawiam!
6
W końcu jakieś pozytywy związane z francuskim skrzydłowym!