Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
W K l u b i e p a n u j e o p t y m i z m : - )
0
Ja osobiście nienawidziłem Neymara jeszcze zanim dołączył do Barcelony. Jest strasznym pajacem. Wiadomo, niektórym może się to podobać, ale nigdy nie współgrało mi to z godnością człowieka reprezentowaną przez piłkarzy, których już w klubie nie ma.
0
@Robert1603 Panie Robercie, tego się nie da czytać. W mowie robimy przerwy, w piśmie stosujemy przecinki.
5
Raphinia: Mówiliście, że będzie kasa i mam grać na zwłokę, co jest?
Laporta: Spokojnie jak na wojnie byczq ;) jestem optymistycznie nastawiony ;)
2
Mnie też, nawet i 70. :)
0
@AdamaTraore Wrocław, Toruń, Gliwice
2
Ajj, boli mnie dupsko. Real ma farta, ale Real jest wielki.
0
@Sulimo Prawdę mówiąc ilość kombinacji z wypełnieniem i lokalizacją kuwety była już spora. W tym momencie ma dwie, żeby tego było mało. Żona miała kota od 6 roku życia, trochę sie zna, ostatnio dużo czyta na temat kotów. Nie działa nic. Kot wspaniały, ale zjebany.
0
@Sulimo Oj tak, pełna zgoda, mój kot robi wszystkie te czynności + załatwia się przy każdej okazji w moim łożu, to właśnie oznaka miłości tych inteligentnych stworzeń. Obdarzam go cierpliwością już prawie pół roku w tej materii.
0
@pt9 Ja tez przeprowadziłem badania tych genialnych zwierząt. Mój kot, który bardzo nas kocha, sra i sika na kołdrę pod którą śpimy. Pies byłby na to za głupi.
2
@Kgorecki2500 Mam kota, jest bardzo kochany, ciagle się tuli, mruczy, przykłada pyszczek, nie drapie, jest grzeczny i mimo ciągłej walki i czystej kuwety sra i sika zajebaniec na łóżko. Marzę o psie. Przebrzydła gadzina.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Myśle, że przy odpowiadającemu mu systemowi gry, ustawieniu i trenerowi mógłby być dla drużyny kimś jak np. Mertens dla Napoli kilka sezonów wstecz. Mam tylko wrażenie, że w Barcelonie w najlepszym wypadku zaliczy „dobry” sezon. Mimo wszystko bardzo lubię grę Depaya i mam nadzieję, że będzie dla nas Mertensem wzwyż.
0
@Comentateiro W sumie się zgadzam.
2
W sumie spoko ruch.
0
@Campeon87 A co, głulią decyzję podjął? W takim razie życzę Ci samych słusznych i daj znać jak na nich wychodzisz ;)
1
@grubiorz racja :D Romemoreno mi się pomyliły
4
Gratulacje! Wygrał najlepszy.
1
Kamer uniknął, ale Gerarda Moreno już nie.
0
O, widzę coś przegapiłem! Alemany TOP!
2
@Campeon87 Umiejętnością przewidywania i wygraną.
1
@masq Moja matka jest alkoholikiem, ojciec w dzieciństwie na robocie za granicą przez większość czasu. Rzeczywiście alkoholizm przynosi mnóstwo zła dla osoby chorej i całego otoczenia. Rozbija rodziny i zdrowie psychiczne ludzi wokół. Nie rozumiem jak ta substancja jest w pełni legalna, a inne używki już nie. Skoro tak, to niech wszystko będzie zabronione, bądź dostępne, bo alkohol ma potężną siłę zniszczenia w nadmiarze, trawa na przykład już niekoniecznie.
Umiaru i zdrowia życzę wszystkim.
0
Oby się z tego kolejny smród za Barceloną nie zrobił.
0
@mikokarla 1-1 dzisiaj
1
@WiernyKibic2012 Tez miałem duży problem ze stresem, zdałem dopiero za 4 razem, pewności na drodze uczyłem się stopniowo, teraz śmigam 30-50 tys. rocznie głównie po mieście jako kierowca Ubera.
Trochę loteria, kwestia dobrego dnia i normalnego egzaminatora i pyknie, powodzenia!
1
@kewin I nie gramy na auty.
6
Joan, weź Ty się odsuń trochę w cień, wykonuj cichą, katorżniczą pracę w gabinetach, żeby wyciągnąć nas z dołka instytucjonalnie, a resztę zostaw Xaviemu i sztabowi. Sukces lubi ciszę, a pompowanie balonika teraz, może za jakiś czas być kolejnym memem o Barcy.
7
Jezus, jaki ten Sport to żałosne piśmidło. Już mi się na wymioty zbiera jak łączą z Barcą każdego piłkarza z topu. Co dzień to kolejny. Jutro będzie o Pogbie, który jest już w sumie fichado, bo w jego łazience widziano dwa ręczniki, jeden bordowy, drugi granatowy, co jeta jasnym sygnałem dla Joana Laporty. W gabinetach panuje optymizm.
0
@VegetaPolska Wolą patusów i ćpunów, bo są wyraziści, pewni siebie, bo to oni przewodzą, mają jasne stanowisko i pomysł na siebie i życie, jakkolwiek zje**ny on by nie był. Kobiety z reguły lubią facetów, którzy biorą sprawy w swoje ręce i znają swoją wartość. Wtedy kobieta może być kobietą, bo taki patus, o zgrozo, zapewnił jej jasną drogę na życie.
0
@messi 94 W sensie jak Saviola?