1

Chłopaki, gdzie Wyście przyszli…

0

@damian16161212 Też praktycznie nie piję alkoholu, jest obrzydliwy.

0

Jak obstawiacie, kto wygra final four Ligi Mistrzów w Arabii w 2031?

PSG, City, Newcastle czy Real?

2

@AmigoBlancos W zespole z mentalem 2008-2015 bym go ganił, w obecnym zespole z mentalem od 2016 do teraz, jego charakter, wola walki, determinacja są jak tlen, bardzo zbawienne.

6

@Kondziubarca i koniec kropka. i koniec kropka. i koniec kropka. i koniec kropka.

0

@fcbarcafan19 Pato kraj.

0

@cinero1996 A co finalnie z jego żoną?

0

@escarabajo A ten dziadek z Japonii może?

0

@Firestone To o Messim?

1

@draxidox Luzik, mój kaszojad będzie sponsorował Waszą emeryturę.

A nawiazując do tweeta tego Pana, żaden polityk nie odważy się zamknąć piramidy finansowej, która bezpośrednio przyczynia się do wygodnego oparcia swojej starości na grzbiecie przyszłych pokoleń obcych dzieci. Przykład powyżej.

Dodam jeszcze, że wielki szacunek dla wszystkich inkubatorów i reproduktorów za wyzbywanie się wygód, podróży, rozwoju zawodowego partnerek oraz ich figur, żebyście Wy mogli żyć godnie teraz i na wieku wieków, ament.

0

@LS Dalej podtrzymuję, że w świetle rekordowego kontraktu mentala, Messi prolonguje kontrakt z PSG za 60 baniek na sezon.

0

@macio_944 u mnie w domu tradycją jest już naśladownictwo intro żona zna już na pamięć i po pierwszej nutce wie, że za chwilę w naszym domu zagości wspaniały ekspert La Liga @Tomek_Cwiakala

0

Wolicie jak taksówkarz jedzie dość szybko i trochę w aucie narywa, czy jak pyrka se powolutku, ale jest bardziej komfortowo?

1

@Kidd Zwyciestwo

0

@Tomo1989 Przemysł spożywczy to największy scam w historii

0

@BorzyKrzys Ja mam 94 ovr Kamila Grosickiego specialna karta z okazji światowego dnia bez papierosa

93 ovr Kamil Grabara z okazji dnia uśmiechu

I 96 ovr Krzysztof Piątek z okazji dożynek w Gierałtowicach

8

Bojan, jak będziesz, to pogadaj z Fatim jak możesz.

0

@Borneo jedną dyszkę w intencji Anki, a drugą w Twojej. Dzięki!

0

@Katalończyk 99 Tańczyć jak najbardziej, ale czy musi to być taniec godowy?

2

@esem91 Taka rozkmina, kiedy kręcenie dupą do internetu przez mężatki zostało znormalizowane?

0

@Criss18Barca Need For Speed Underground 2

0

@Chlebek23391 Gdyby to miało miejsce na przestrzeni rzędów 1 człowieka, Ok, natomiast kiedy precedens ma miejsce przez tak wiele lat, niejako utożsamiam go z tym jaki w danym klubie panuje porządek i etyka. W Barcelonie przez te wszystkie lata panował chlew, śmierdzi tak, że aż mnie odrzuca od tego klubu.

0

@HarveySpecter Nie widzę problemu w podmiance, hasło jest zbliżone brzmieniem do oryginału. Z „menos” brzmi moim zdaniem mniej jak oryginał i nie od razu wiadomo o co chodzi.

1

#LaportaOut
#Lessqueunclub

Ale jestem zawiedziony Barceloną, bardzo przykra sprawa. Należy się nam out z europejskich pucharów na przyszły sezon i głębokie napiętnowanie w świecie futbolu.

1

Dać mu czas, wsparcie, postawić na jego rozwój na środku ataku i za 3 lata przejmie pałeczkę po Lewym. Visca Ansu!

0

No i jeśli faktycznie tak było, to należą się konsekwencje.

0

Obecnie to raczej less que un club.

0

@xavi890 Czyli jak miejscowa drogówka będzie nadużywać prawa, a ja będę płacić komendantowi co miesiąc, żeby traktowali mnie równiej, to wszystko ok w świetle prawa?

8

Bardzo dobrze, niech się za to biorą. Nie ma miejsca na takie wały.

4

@ArturS Ale David Silva gra w Realu Sociedad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?