Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pyku91 Od oczyszczania są nerki kolego
1
Dajcie Xaviemu gotować.
4
Słaba gra, słabo się oglądało. Cieszą 3pkt. Oby z czasem wyglądało to lepiej, a Xavi wszystko poukłada.
0
@Ghostface Przepraszam, ale co Ty bredzisz i do czego się to odnosi? :)
0
@Ghostface Bo na papierze nie jest dla mnie piłkarzem z topu.
0
Ależ robota zarządu! Dwaj Joãowie powinni dać drużynie bardzo dużo jakości.
Na ten moment mamy świetną kadrę na papierze, oby Xavi był w stanie wydobyć ich potencjał i kontuzje nas omijały.
MATS - wow
Balde, Kunde, Araujo, Cancelo - wow
De Jong, Gundo, Pedri, Gavi - wow
Lewy, Felix - wow
Do tego są jeszcze Raphinha, Christensen, Lamine Yamal, Ferran
Kadra moim zdaniem co najmniej na ćwierćfinał LM. Oby Xavi spełnił oczekiwania.
5
Ekstra robota zarządu. Felix w odpowiednim otoczeniu może dać drużynie bardzo wiele, tutaj jest do tego miejsce w roli podwieszonego napastnika obok Lewandowskiego.
0
Yamal przypomina mi trochę Jamala Musiale
2
3 pkt, sporo bramek, pograli młodzi, Lewy się odblokował. Brawo, brawo, brawo!
2
Ćwiąkała miał rację
0
Nie no, pogrzało ich z tym Deco Moreno? Alemany Top to nagle Brazylijczyk ma być ważniejszy od niego bo załatwił Raphinhe?
0
Świetny skład :)
0
@MesQueUnClub_87 Myślę, że nie, ale będzie na pewno na kogo Ty.
13
Dziękuję wszystkim komentatorom politycznym la bamby, którzy punktują konfederację. Macie sporo racji, przekonaliście mnie aby nie oddawać na nich swojego głosu. W najbliższych wyborach głosuję na PIS. Miłej środy.
1
Ney, wracaj do klubu, który tak bardzo Cię potrzebuje. Do klubu, do którego pasujesz idealnie. Do klubu, w którym inni Twoi rodacy zaliczali momenty geniuszu. Do klubu w Barcelonie, na który na prawdę zasługujesz. Ney, nasz magiku, klub Sutton na przedmieściach Barcelony tęskni za Tobą! A od Barcy wara.
2
Lepszy mental niż ostatnio nasi po porażkach.
0
Niby zwycięstwo cieszy, ale z drugiej strony zagraliśmy jakby to była Liga Mistrzów...
0
@Comentateiro ; - ))
1
@Comentateiro Zawsze się z Tobą nie zgadzam. Tutaj się z Tobą zgadzam.
0
@LM10GOAT Neymar do Barcelony
1
@DaPidejpi Jak najbardziej, Klub Przyjaciół Myszki Miki.
0
A tyle trwała saga z jego sprowadzeniem z Arsenalu...
13
Raphinha zasługuje na dalsze szanse, wykręcił relatywnie spoko liczby i nie sprawia problemów. Osobiście chciałbym żeby został, ale jeśli "korzystna oferta" To powiedzmy, 80mln to wtedy jesteśmy klubem w takiej pozycji, że nie możemy sobie pozwolić na odrzucenie takiej oferty. Gorzka rzeczywistość.
15
Master Mind Laporta:
> zaczep słownie Manchester City w kontekście pozyskania Gundogana
> uśmiechaj się do Girony o Oreo Romeo.
Jełopie, toż to klub należący do City group, co Ty wyczyniasz?!
5
W kwestii Gundogana, Lapcio, przymknij się kur*a, bo zaraz Pedri bądź Araujo będą mogli rozważać czy wybrać pieniądze City ponad splendor Dumy Katalonii.
W kwestii De Jonga, co Ty bredzisz Panie prezesie? Sam potencjalnie Laporta wypuszczał przecieki do zaprzyjaźnionej prasy żeby Holendra wypchnąć z klubu.
W kwestii sprawy Negreiry, "Nie ma korupcji sędziowskiej"? No to który debil wyprowadza pieniądze z klubu w tak ryzykowny sposób? Przypominam podwyżkę dla Negreiry za rządów Laporty.
W kwestii Leo, ogólne brawa dla Laporty za pożegnanie Messiego z klubu, ale niech nie przeinacza teraz sensu jego niedawnych słów, gdzie Leo wyraźnie mówił, że nie chce znowu przechodzić przez taki cyrk z Barceloną i jej finansami.
0
A ja tam nie mogę się doczekać przejęcia Barcelony przez fundusz inwestycyjny Arabii Saudyjskiej. Żeby to się jednak stało, Laoprta musi jeszcze w dużym stopniu pokazać przed socios słabość Barcelony i uzmysłowić im, że to jedyna opcja.
1
Ale fatalnie przegląda się tę stronę na urządzeniu mobilnym, nadmiar reklam.
1
@Comentateiro Zdecydowanie, często widać różnice w chłopakach/facetach wychowywanych bez ojca lub z znikomym jego udziałem.
0
O matko, przepiękne są!
0
Czytając komentarze po meczu z Mołdawia dochodzę do wniosku, że chłopy są jak baby. Histeria i lament na całego, świat się wali, piłkarze i trener do egzekucji. Ludzie, ochłońcie, nowy trener, gorszy okres, zmiana pokoleniowa, do tego część z Was ma bardzo krótką pamięć i nie pamięta jak zbieraliśmy oklep od każdego. Trochę spokoju, mniej paniki.