0

Jak to kto? Para stoperów Manchesteru City w finale LM.

0

@DamianPSV dobranoc :)

0

O karnym nie powinno być mowy, bo przy wznowieniu gry od bramki na boisku były dwie piłki

0

Przed biciem piany radzę przeczytać pełne pytanie i pełną odpowiedź Xaviego.

1

Barcelonismo sociologico

0

Bardzo dobra zmiana. Nienawidzę pyszczących piłkarzyków

0

@MateS Meglio .

0

No nie wiem dlaczego w Was nie wierzą xD

Jeśli obstawiam jakieś mecze to za 5-10zł. Odkąd wylosowaliśmy Napoli, mam w sobie przekonanie, że wyeksponują znów nasze słabości i odpadniemy z nimi w dwumeczu. Dzisiaj stawiam 50zł na zwycięstwo Napoli, jeśli wygramy, to będzie to jakiś argument żeby zacząć w Was wierzyć.

0

Barcelona "menos que un club" sama miała współpracę z Rosyjskim bukmacherem i nie zerwała jej po wkroczeniu Rosji na Ukrainę. Hipokryzja.

7

Wyobraźcie sobie dwójkę stoperów Umtiti - Araujo. Gdyby tylko jeden i drugi mieli zdrowie...

0

@waletpl O, to coś mnie ominęło. Kiedy przestał być agentem Raphinhi i kto teraz nim jest?

0

Raphinha daję liczby, pracuje w defensywie, a jego agentem jest Deco. Nie widzę szans na taki transfer

0

@LM10GOAT 7000zł

4

Podobno koledzy źle podawali Robertowi kiełbaski, za to polak źle ustawiał się przy grillu, ciągle w głębi ogrodu, żeby unikać pozycji zadymionej.

2

@fenix1983 Myślę, że 5-7 może być bardziej adekwatne do naszej formy.

0

@Tigana hahahahahahahahhah xDDDDD

1

Świetny mecz, dużo emocji. Szkoda, że negatywnych, ale w sumie wszystko jedno. Xavi top, Peña top, boczni obrońcy top, Lewy top. Wszyscy top, dobrze jest.

0

Poczekajcie tylko aż odpalimy dźwignię "Camp Nou"!

2

Fort Top .

2

Brawo Barca, brawo Ferran, Brawo Cubarsi!

7

@draxidox Kolejny raz jak wałkujesz temat tej bezdzietności. Jeśli jest to Wasz w pełni świadomy wybór to git, ale czemu aż tak Ci zależy żeby ciągle męczyć bułę tym tematem?

1

Przyleciał namówić Araujo na transfer do Chelsea

0

@draxidox nienawidzę lewicy, ale świetna decyzja

0

Żułał jaki obrażony na ławce

0

@emjot Karom za korupcje. Tak zwana afera Negreiry.

Możnaby wprowadzić taki model już teraz, ale Barcelonismo woli bawić się w biologów i stawia na swoje DNA.

0

Drodzy państwo, mamy tutaj do czynienia z tak zwanym "rekinem udomowionym"

0

Sprzedać wszystko, kupić wszystkich!

19

O, w końcu coś ruszyło w tej sprawie. Jedyna nadzieja na odratowanie tej instytucji to bogaty inwestor, spłacenie zadłużenia, poddanie się karom za machloje i oparcie projektu o analityków i speców od przygotowania fizycznego.

23

@JarekS Jarek, weź Ty prowadź jakiś vlog o piłce, bo jako jeden z nielicznych tutaj masz jakieś pojęcie i warto czytać co masz do powiedzenia

0

Skład jest dobry, Xavi dostał kogo chciał tak więc niechaj rzeźbi. A poza co byśmy musieli jeszcze sprzedać żeby kupować kolejne gwiazdy? Zrobić szybkiego flipa na Camp Nou? Remoncik skończymy i wystawimy na olxa drogo, a może ktoś się skusi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?