Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to kto? Para stoperów Manchesteru City w finale LM.
0
@DamianPSV dobranoc :)
0
O karnym nie powinno być mowy, bo przy wznowieniu gry od bramki na boisku były dwie piłki
0
Przed biciem piany radzę przeczytać pełne pytanie i pełną odpowiedź Xaviego.
1
Barcelonismo sociologico
0
Bardzo dobra zmiana. Nienawidzę pyszczących piłkarzyków
0
@MateS Meglio .
0
No nie wiem dlaczego w Was nie wierzą xD
Jeśli obstawiam jakieś mecze to za 5-10zł. Odkąd wylosowaliśmy Napoli, mam w sobie przekonanie, że wyeksponują znów nasze słabości i odpadniemy z nimi w dwumeczu. Dzisiaj stawiam 50zł na zwycięstwo Napoli, jeśli wygramy, to będzie to jakiś argument żeby zacząć w Was wierzyć.
0
Barcelona "menos que un club" sama miała współpracę z Rosyjskim bukmacherem i nie zerwała jej po wkroczeniu Rosji na Ukrainę. Hipokryzja.
7
Wyobraźcie sobie dwójkę stoperów Umtiti - Araujo. Gdyby tylko jeden i drugi mieli zdrowie...
0
@waletpl O, to coś mnie ominęło. Kiedy przestał być agentem Raphinhi i kto teraz nim jest?
0
Raphinha daję liczby, pracuje w defensywie, a jego agentem jest Deco. Nie widzę szans na taki transfer
0
@LM10GOAT 7000zł
4
Podobno koledzy źle podawali Robertowi kiełbaski, za to polak źle ustawiał się przy grillu, ciągle w głębi ogrodu, żeby unikać pozycji zadymionej.
2
@fenix1983 Myślę, że 5-7 może być bardziej adekwatne do naszej formy.
0
@Tigana hahahahahahahahhah xDDDDD
1
Świetny mecz, dużo emocji. Szkoda, że negatywnych, ale w sumie wszystko jedno. Xavi top, Peña top, boczni obrońcy top, Lewy top. Wszyscy top, dobrze jest.
0
Poczekajcie tylko aż odpalimy dźwignię "Camp Nou"!
2
Fort Top .
2
Brawo Barca, brawo Ferran, Brawo Cubarsi!
7
@draxidox Kolejny raz jak wałkujesz temat tej bezdzietności. Jeśli jest to Wasz w pełni świadomy wybór to git, ale czemu aż tak Ci zależy żeby ciągle męczyć bułę tym tematem?
1
Przyleciał namówić Araujo na transfer do Chelsea
0
@draxidox nienawidzę lewicy, ale świetna decyzja
0
Żułał jaki obrażony na ławce
0
@emjot Karom za korupcje. Tak zwana afera Negreiry.
Możnaby wprowadzić taki model już teraz, ale Barcelonismo woli bawić się w biologów i stawia na swoje DNA.
0
Drodzy państwo, mamy tutaj do czynienia z tak zwanym "rekinem udomowionym"
0
Sprzedać wszystko, kupić wszystkich!
19
O, w końcu coś ruszyło w tej sprawie. Jedyna nadzieja na odratowanie tej instytucji to bogaty inwestor, spłacenie zadłużenia, poddanie się karom za machloje i oparcie projektu o analityków i speców od przygotowania fizycznego.
23
@JarekS Jarek, weź Ty prowadź jakiś vlog o piłce, bo jako jeden z nielicznych tutaj masz jakieś pojęcie i warto czytać co masz do powiedzenia
0
Skład jest dobry, Xavi dostał kogo chciał tak więc niechaj rzeźbi. A poza co byśmy musieli jeszcze sprzedać żeby kupować kolejne gwiazdy? Zrobić szybkiego flipa na Camp Nou? Remoncik skończymy i wystawimy na olxa drogo, a może ktoś się skusi.