Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LM10GOAT Mallorca. Naszym należą się krótkie wakacje
2
Panuje optymizm, są dobre odczucia, wszyscy są zjednoczeni, zmieniliśmy chip, zaktualizowalismy oprogramowanie, wspólna kolacja palce lizać, patrzymy w przyszłość, podnieśliśmy się, ciągle się poprawiamy i wygląda wszystko dobrze.
A jednak człowiek podskórnie czuje, że jest chu**wo, acz niestabilnie.
0
@QQL5 do bólu nieprofesjonalna ekipa tego Berlina. Plan też gorszy niż bracik wymyślał. Miałem nadzieję cały czas, że ich zgarną. W ogóle jak oni w końcu te klejnoty przewieźli?
1
@FcPortoFan1999 chciałbym kibicować FC Porto, szkoda, że w moim przypadku to jest absolutnie nie do zmiany z jakim klubem się utożsamiam. W każdym razie Porto ciekawa drużyna i piękny stadion. Muito Felicidade pra voce e pra sua equipa
0
@SkilledHydra16 Niech uważa żeby jej nie pozwał za mema
0
@speed1 W 100% wina Anki.
4
Generał to swoisty fenomen trenerski. Im lepsza kadra, tym gorsza gra.
23
Tymczasem Ancelotti po pladze kontuzji, gdzie do gry w pomocy ostał mu się Gareth Barry, Andre Gomes i Janusz Gol:
"Transfery? E, dobre jest, kadra gites, lecimy po siedemdziesiątą la decimę"
0
@MaryNara "KurdeKunde" XDDD
0
@takisobiektos na PiS
4
@JarekS piętnaście znaków
3
Ja pamiętam jak on na finał MŚ kur*a z łańcuszkiem wybiegł...
0
@Sulimo oh boy, makówki top
0
@FATTOMY Boże, w życiu!
0
Czy dużo nam jeszcze brakuje do bycia Milanem 2013-2019?
0
@Kamil689 +2 .
3
Czy któryś z komentujących przeczytał artykuł?
0
Napoli faworytem, zdecydowanie.
0
@P33ck Nie widzę w tym gronie drużyny, która byłaby na ten moment dla nas do przejścia
0
@FcPortoFan1999 To dzięki nam, bo Luuk wszedł na poziom galaktyczny, teraz gromi w Holandii
1
@Comentateiro Mnie oczyszczają mecze Barcelony. Z grzechu. Bo to wielka pokuta.
0
@insp1re Jako taksiarz kilka przerobiłem, najlepiej od 3 lat się sprawdza taki tani na szybę, zatrzaskiwany z obydwu stron. Trzyma bardzo dobrze, niemal niezawodny skurczybyk. Te na nawiew to badziew, telefon wypada, ciężko go wyjąć w czasie jazdy, czasem się za złamać żeberko nawiewu.
2
@jacobFCB małpeczkę na rozgrzanie
0
@Cotutajsiedzieje Radość z triumfu Messiego i smutek z triumfu Emiliano Martineza.
0
@Jakchcesz A ja myślę, że wszystko jest ok, musimy tylko zmienić czip i zacząć wygrywać.
0
@svensonFCB Ostatnio pomidory kiściowe w promocji, 8,99 za kg
1
@Coutinho007 Valverde "Pomyślimy, zobaczymy"
1
@Coutinho007 Może i tak, ale za to jesteśmy ZJEDNOCZENI jak nikt inny!
0
Robert Lewandowski to regen Petera Croucha ale ktoś przydzielił więcej punktów siły i mniej wzrostu. Zapraszam do dyskusji.
0
@Cvzx Mniejsze posiadanie