0

@LM10GOAT Mallorca. Naszym należą się krótkie wakacje

2

Panuje optymizm, są dobre odczucia, wszyscy są zjednoczeni, zmieniliśmy chip, zaktualizowalismy oprogramowanie, wspólna kolacja palce lizać, patrzymy w przyszłość, podnieśliśmy się, ciągle się poprawiamy i wygląda wszystko dobrze.

A jednak człowiek podskórnie czuje, że jest chu**wo, acz niestabilnie.

0

@QQL5 do bólu nieprofesjonalna ekipa tego Berlina. Plan też gorszy niż bracik wymyślał. Miałem nadzieję cały czas, że ich zgarną. W ogóle jak oni w końcu te klejnoty przewieźli?

1

@FcPortoFan1999 chciałbym kibicować FC Porto, szkoda, że w moim przypadku to jest absolutnie nie do zmiany z jakim klubem się utożsamiam. W każdym razie Porto ciekawa drużyna i piękny stadion. Muito Felicidade pra voce e pra sua equipa

0

@SkilledHydra16 Niech uważa żeby jej nie pozwał za mema

0

@speed1 W 100% wina Anki.

4

Generał to swoisty fenomen trenerski. Im lepsza kadra, tym gorsza gra.

23

Tymczasem Ancelotti po pladze kontuzji, gdzie do gry w pomocy ostał mu się Gareth Barry, Andre Gomes i Janusz Gol:
"Transfery? E, dobre jest, kadra gites, lecimy po siedemdziesiątą la decimę"

0

@MaryNara "KurdeKunde" XDDD

0

4

@JarekS piętnaście znaków

3

Ja pamiętam jak on na finał MŚ kur*a z łańcuszkiem wybiegł...

0

@Sulimo oh boy, makówki top

0

@FATTOMY Boże, w życiu!

0

Czy dużo nam jeszcze brakuje do bycia Milanem 2013-2019?

0

@Kamil689 +2 .

3

Czy któryś z komentujących przeczytał artykuł?

0

Napoli faworytem, zdecydowanie.

0

@P33ck Nie widzę w tym gronie drużyny, która byłaby na ten moment dla nas do przejścia

0

@FcPortoFan1999 To dzięki nam, bo Luuk wszedł na poziom galaktyczny, teraz gromi w Holandii

1

@Comentateiro Mnie oczyszczają mecze Barcelony. Z grzechu. Bo to wielka pokuta.

0

@insp1re Jako taksiarz kilka przerobiłem, najlepiej od 3 lat się sprawdza taki tani na szybę, zatrzaskiwany z obydwu stron. Trzyma bardzo dobrze, niemal niezawodny skurczybyk. Te na nawiew to badziew, telefon wypada, ciężko go wyjąć w czasie jazdy, czasem się za złamać żeberko nawiewu.

2

@jacobFCB małpeczkę na rozgrzanie

0

@Cotutajsiedzieje Radość z triumfu Messiego i smutek z triumfu Emiliano Martineza.

0

@Jakchcesz A ja myślę, że wszystko jest ok, musimy tylko zmienić czip i zacząć wygrywać.

0

@svensonFCB Ostatnio pomidory kiściowe w promocji, 8,99 za kg

1

@Coutinho007 Valverde "Pomyślimy, zobaczymy"

1

@Coutinho007 Może i tak, ale za to jesteśmy ZJEDNOCZENI jak nikt inny!

0

Robert Lewandowski to regen Petera Croucha ale ktoś przydzielił więcej punktów siły i mniej wzrostu. Zapraszam do dyskusji.

0

@Cvzx Mniejsze posiadanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?