Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cvzx Mniejsze posiadanie
1
@FcPortoFan1999 Pacheta
0
@MESSIah16 Ale United tak łatwo nie puszczą Garnacho :/
1
@P33ck Dobre wieści, bezpośredni rywal w kryzysie.
0
@Seledynowy Bez szans, dowieziemy 4. do końca sezonu, wierzę! Jazda!!
1
@FcPortoFan1999 i zobacz, Bożenko...
2
@Popitek12 @Flyingbetoniarka
1
@ObiwanKenobi Sylvinho
2
Wygramy to, jazda!!
9
To co, protokół wspólna kolacja żeby się zjednoczyć, zmieniamy czip i ta porażka to tak naprawdę zwycięstwo, bo tylko nas wzmocni?
Joan, odpalaj "viva la vida"! Mes que un club! Robert, niech Anka już bigosu narobi na fiestę potrójnej korony! Viva la revolución! Niechaj żyje Johan Cruyff i nasza piękna gra tiki taka! Ahh ależ ta piłeczka będzie chodzić jak tylko wróci Gavi, nie, jak tylko wróci MATS, NIE!! JAK TYLKO WRÓCI LIONEL ANDREAS MESSI!!
I HEAR JERUSALEM BELLS A-RINGIN'
ROMAN CAVALRY CHOIRS ARE SINGING
BE MY MIRROR, MY SWORD AND SHIELD
MY MISSIONARIES IN A FOREIGN FIELD
0
To co, protokół wspólna kolacja żeby się zjednoczyć, zmieniamy czip i ta porażka to tak naprawdę zwycięstwo, bo tylko nas wzmocni? Joan, odpalaj "viva la vida"!
4
Świetnie się to czytało. Poproszę więcej tekstów tego pana
2
Z Kopenhagą lub Bragą możemy mieć jakieś szanse w dwumeczu. Kadra na minimum 1/4, gra max na 1/8.
1
Trzeba zmienić chip!
0
Czyli półfinał będzie sukcesem.
0
@hayek no to za cztery lata podpisuję się podPISem :)
0
Tak szczerze to przez wszystkie te brudy w zarządzaniu i traktowanie piłkarzy straciłem dużo sympatii do ukochanego klubu. Mes que un club to teraz w moich oczach less que un club. Nawet mi ich nie szkoda po tym Realu.
0
@Rewolucja123 dla mnie tak:
Araujo Kounde Christensen
Martinez Roberto Balde
Cancelo Oriol Frankie Gavi
Gundo Felix Torres
Lamine Lewy Raphinha
Fermin
0
@clyde Katowice to miasto bardzo zielone wbrew pozorom, otoczone lasami lub parkami. Bardzo szybko się rozwija i modernizuje. Z miast okolicznych:
- Sosnowiec - TOP
- Chorzów - syf
- Ruda Śląska - 50/50
- Siemianowice Śląskie - ok
- Świętochłowice - syf
- Zabrze - syf
- Gliwice - TOP
- Tychy - TOP
- Bytom - syf
- Dąbrowa Górnicza - ok
- Mysłowice - 50/50
- Mikołów - fajny
1
@Emhyr Program wyborczy pod kobiety, sporo głosów kobiet.
0
@clyde Portal 2, Wiedźmin, CS
1
@MarcepanowyKsiaze Jak dla mnie chłop jest wzorem. Podziwiam mocno za to i oby więcej ludzi tak prowadziło biznesy.
0
Musisz też odpocząć, Alex!
0
@mekston a Masa z Alonso gdzie? Robert poszedł w końcu do tego Ferrari?
10
Co tak wszyscy się prują w Polsce do tego Haalanda o jakiś film? Dajcie mu bić rekordy strzeleckie w spokoju...
0
@oddychaj Ale City jednak go nie wzięło do Premier League.
2
Brawo Alex Balde!
1
Wybory zbliżają się wielkimi krokami, więc mam do Was wyzwanie. Opiszcie czemu niezdecydowany wyborca taki jak ja powinien oddać swój głos na partie X. Przegrywa każda osoba, która że*ra się i zacznie krytykować czyiś pogląd. Tylko argumenty za wyborem danej partii. Zaczynamy.
1
Ale w Polsce jest idealnie, aż się boję wyłączyć TVP 1. Niech blok reklamowy trwa wiecznie!
0
@BorzyKrzys Nie idę, jest tyle fajnych partii, że nie mogę się zdecydować. A tak na poważnie, to więcej w moim życiu zmieni to czy na kanapkę dam ogórka lub pomidora, niż to na kogo oddam głos.