Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@ArturS Ale David Silva gra w Realu Sociedad
0
@Don-Corleone Muza dla NPC-ków.
0
@Ares! Jeśli jesteś tak krystaliczny to spoko, nie bronię
0
@JarekS Less que un club
0
Ich moralność - Ich sprawa. Nie nam oceniać.
0
Po bramce na 0:1 postawiłem dwie dyszki na United po fajnym kursie. Barcelona fajna drużyna, ale nie ten mental.
2
Jezu, nieee. Ten rozdział już zamknięty.
1
Bardzo dobrze, brać się za to i ukarać klub jeśli rzeczywiście zawinił.
0
Tabas nie pojmuje, że kluby z Anglii mogą notować dowolne straty, bo szejkom, oligarchom i Amerykanom nie o zyski tutaj chodzi. Na wypadek niewypału Superligi, przejęcie przez prywatnego właściciela czeka i Barcelonę, czy to się nam podoba, czy tez nie.
0
Nie no, to nie jest wina wyłącznie Laporty. Ukarany powinien zostać klub, na przykład odjęciem punktów w tabeli La Liga.
0
Barcelona nie posmarowała
0
@Benzemowski To prawda, dzięki
1
Oby kara była. -15pkt w tabeli, to myśle minimum. Gdyby cos takiego odwalił Real, to życzyłbym im degradacji do segunda.
0
No i słuszne podejście
11
Co jak co, ale mecz mega otwarty, fajnie się ogląda
0
O nie, Roberto...
0
@Adi.Corp.Cule gra i daje mega przerzuty
4
Momentami mam flashbacki ze słynnych blamaży. Mentalność kakaowa w defensywie
0
W kontekście afery z sędziami nachodzi mnie jedna myśl: kurwa, komu ja kibicuję…
2
Nie wiem czy jako kibice Barcelony przystaje nam pochylać się nad upadkiem innego klubu w kontekście obecnej sytuacji Barcy.
1
Podtrzymuję, że to zagrywka spowodowana rekordowym kontraktem mentala. Skończy się na przedłużeniu za 60 baniek na sezon.
1
Ale to Morales spierniczyl
0
Oj ale sędzia pod Barcę gwiżdże
1
Biedny Coquelin, szkoda chłopa :/
0
@RomanHoffer faktycznie FIFA jest niekompatybilna z tym padem (jest gdzieś lista padów pod FIFKE). Ja to robiłem tak:
1. Pobieram FIFE 11/12
2. Wchodzę w fifa config
3. Mapuje wszystkie przyciski jak trzeba
4. Z documents -> FIFA 11/12 kopiuje plik fifa config i jeszcze jeden z jakimiś tam settings
5. Wklejam w documents -> FIFA (w tym przypadku 22)
6. Powinno działać. Jak nie, to wklej te pliki jeszcze w dokumentach gry na dysku.
2
@Pawel13sz Dmytro Czyhrynski
0
Panie bracie Messiego, ale to Ty dzwonisz.
8
Nie zapomnij pan dodać, że Lewandowskiego to wyłączycie kompletnie ;)
0
Faktycznie lepsze dla niego byłoby odejście na ten moment. Przynajmniej na wypożyczenie.
1
@Comentateiro A ja jestem za ograniczeniem praw wyborczych tak, aby głosować mogły osoby w wieku 25-50 lat po wcześniejszych testach znajomosci zagadnień ekonomicznych, społecznych, militarnych, zdrowotnych, itd. Ja na pewno bym się nie załapał, ale to nic nie szkodzi, bo się chuja znam na świecie, tak jak 99% oddających głosy w wyborach.