Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gavi, nie wstawaj, niech ten piękny sen trwa!
2
Kurczę, Adama to taki Dembele + umiejetność myślenia. Super transfer (wypożyczenie) jak na razie.
1
Alba już chyba psycha is sitting.
2
Jeszcze Darder z cieszynką CR7… xD
Zasłużyli, Barca trochę ospała.
3
Mam wrażenie, że Araujo wywołuje u niektórych przeciwników podobną bezsilność co Van Dijk.
7
Jordi, gdzieś Ty to uciekł zamiast ciągnąć na bramkę?
0
Tak patrzę na tego Dembele, jego fryz i zabójcze spojrzenie… Jak on to mówił z tymi „brzydkimi twarzami”?
2
Jeszcze pół roku…
Jeszcze pół roku…
Jeszcze pół roku…
Wytrzymam…
Wytrzymam…
Wytrzymam…
0
Paanie, jaki chłop jest potężny!
7
@Comentateiro
Uwolnić Matę.
Dać ludziom wolność wyboru.
Zbanować Comentateiro.
3
Ja tam się bardzo cieszę, kolejna wyrazista postać w drużynie, a nie miękka klucha.
0
@cheester1705 Piłkarsko jak najbardziej top, mam na myśli charakter piłkarza, który jest dziecinny, roszczeniowy i iście gwiazdorski w najgorszym tego słowa znaczeniu.
3
@Maxxx79 Masz racje, niepotrzebnie zmuszano Cię do przeczytania tego artykułu.
0
Super, ze odszedł. Mentalnie piłkarz totalnie nie pasujący do Barcy. Coś jak Alba
1
Mogę potwierdzić, byłem daniem głównym.
5
I elegancko, DOT tudemoon.
3
Chelsea, musisz!
4
JEEEEST!! To się dzieje na prawdę!! :D
7
Maatko, czekam na oficjalke! Dembele out! Jaram się!
1
@mildan1704 W takim razie jeśli chodzi o skuteczność, biją naszych na głowę.
0
Wygrali lepsi, Dembele zejdź mi z oczu, fajny mecz.
0
Wtf xDDDDDDDDDDD
0
@mildan1704 Tak
1
Benzema wymiata tymi piętkami xD
0
Dwie dyszki na Real postawione, a teraz poproszę o stratę pieniędzy. :)
0
@urbipl 1. Je**ć podatki.
2. Je**ć jakość mięsa, które spożywa 99% ludzi i częstotliwość jego występowania w pochłaniania.
1
@YeastMoss Jak ja się z Tobą zgadzam, to się aż ku**a w głowie nie mieści. Pozdrawiam jako lakto-owo(?) wegetarianin i człowiek doceniający, w jak wyku**istych czasach żyjemy.
1
@pt9 To przyprawy na mięsie są dobre.
1
O matko kochana…
2
Niech chłop idzie w jakieś egzotyki, swoją markę budować, bo na piłkę na najwyższym poziomie jest zbyt lekkomyślny.