0

Gavi, nie wstawaj, niech ten piękny sen trwa!

2

Kurczę, Adama to taki Dembele + umiejetność myślenia. Super transfer (wypożyczenie) jak na razie.

1

Alba już chyba psycha is sitting.

2

Jeszcze Darder z cieszynką CR7… xD
Zasłużyli, Barca trochę ospała.

3

Mam wrażenie, że Araujo wywołuje u niektórych przeciwników podobną bezsilność co Van Dijk.

7

Jordi, gdzieś Ty to uciekł zamiast ciągnąć na bramkę?

0

Tak patrzę na tego Dembele, jego fryz i zabójcze spojrzenie… Jak on to mówił z tymi „brzydkimi twarzami”?

2

Jeszcze pół roku…
Jeszcze pół roku…
Jeszcze pół roku…
Wytrzymam…
Wytrzymam…
Wytrzymam…

0

Paanie, jaki chłop jest potężny!

7

@Comentateiro
Uwolnić Matę.
Dać ludziom wolność wyboru.
Zbanować Comentateiro.

3

Ja tam się bardzo cieszę, kolejna wyrazista postać w drużynie, a nie miękka klucha.

0

@cheester1705 Piłkarsko jak najbardziej top, mam na myśli charakter piłkarza, który jest dziecinny, roszczeniowy i iście gwiazdorski w najgorszym tego słowa znaczeniu.

3

@Maxxx79 Masz racje, niepotrzebnie zmuszano Cię do przeczytania tego artykułu.

0

Super, ze odszedł. Mentalnie piłkarz totalnie nie pasujący do Barcy. Coś jak Alba

1

Mogę potwierdzić, byłem daniem głównym.

5

I elegancko, DOT tudemoon.

3

Chelsea, musisz!

4

JEEEEST!! To się dzieje na prawdę!! :D

7

Maatko, czekam na oficjalke! Dembele out! Jaram się!

1

@mildan1704 W takim razie jeśli chodzi o skuteczność, biją naszych na głowę.

0

Wygrali lepsi, Dembele zejdź mi z oczu, fajny mecz.

0

Wtf xDDDDDDDDDDD

0

1

Benzema wymiata tymi piętkami xD

0

Dwie dyszki na Real postawione, a teraz poproszę o stratę pieniędzy. :)

0

@urbipl 1. Je**ć podatki.
2. Je**ć jakość mięsa, które spożywa 99% ludzi i częstotliwość jego występowania w pochłaniania.

1

@YeastMoss Jak ja się z Tobą zgadzam, to się aż ku**a w głowie nie mieści. Pozdrawiam jako lakto-owo(?) wegetarianin i człowiek doceniający, w jak wyku**istych czasach żyjemy.

1

@pt9 To przyprawy na mięsie są dobre.

1

O matko kochana…

2

Niech chłop idzie w jakieś egzotyki, swoją markę budować, bo na piłkę na najwyższym poziomie jest zbyt lekkomyślny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?